Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@up

Xina? jedyne co pamiętam to mówiłem że jest mocnym champem nic innego.

I z tego co mi wiadome to mam prawo myśleć co mi się podoba. Orianna jest najnudniejszym champem ever.

Trynd jest super. I co zbijesz mnie za to? [koniec głupiej rozmowy]

Mój team z 2 graczami na 14 lvl vs team full 30 lvl. I jak tu nie lubić tej gry. ;)

Dziwne bo w pewnej grze był w moim teamie alistar z 1200 MR na 8 lvl. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eye Of The Storm: Janna shields her target, absorbing 80/120/160/200/240 (+90% of ability power)

Monsoon: Janna knocks surrounding enemies back and channel healing winds, restoring 70/110/150(+35% of ability power)

Wystarczy poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, wy też macie taki bug, że czasem launcher nie chce was włączyć do gry? Bo ja mam tak raz na 20-30 meczy. Normalnie po wybraniu picków nie mam ekranu ładowania, tylko logo LoLa. Nic nie dają, reconnecty, ponowne ładowania itp. Internet oczywiście działa, tylko ten rąbany launcher nie chce mnie podłączyć. A potem takie zdziwienie, że nie mogę się przebić na dodatnie w/l ratio. Wrrr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy skill Janny skaluje się z AP, ale ona wcale nie potrzebuje AP. Liczy się heavy cc, które ma każdy z jej skilli (prócz shielda ofc, swoją drogą to jest jedna z najlepszych w grze), więc Jannę można właściwie budować na... cokolwiek. I typowy aura+cdr support build jest dobry, i typowy tank build jest dobry, ba, nawet AD/AS build jest dobry - tarcza daje 50 AD, czyli więcej niż BF Sword. Rzucić to na taką Ashe - bezcenne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ojjj, chyba zaraz pojawi się tu kolorowy tekst :diabelek: . Od takich pytań jest dział "Gramy w sieci" ;)

Jak myślicie, warto kupić Trundla ? Szukam jakieś ciekawej i rzadko spotykanej postaci, a Trundle jest na dodatek ponoć bardzo dobry na jungle. Chociaż nie wiem czy ten zakup się uda. Yorick kusi, strasznie mnie dziwiło że do tej pory w LoL-u nie było postaci opartej na petach ( Tutaj dla mnie nie liczą się Malza, Morde, Annie ) choć najbliżej do takiego jest Oriannie, jednak jeden podkomendny to za mało :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy skill Janny skaluje się z AP, ale ona wcale nie potrzebuje AP. Liczy się heavy cc, które ma każdy z jej skilli (prócz shielda ofc, swoją drogą to jest jedna z najlepszych w grze), więc Jannę można właściwie budować na... cokolwiek. I typowy aura+cdr support build jest dobry, i typowy tank build jest dobry, ba, nawet AD/AS build jest dobry - tarcza daje 50 AD, czyli więcej niż BF Sword. Rzucić to na taką Ashe - bezcenne.

AD/AS dobre? Szczególnie teraz, gdy tarcza trwa zabójcze 5s (i ma 10s CD...)? Niezły żart.

To samo tank build... Po co? Chyba tylko po to, żeby się wyróżniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś kiedy yorick wychodzi(Crix ? :)?

Tylko mnie wkurzają ludzie, którzy wchodzą na normala i nagle mówią "first time with XXXX so i can suck"?? Przecież od tego są bot game'y.. Ludzie wiem, że (prawie)wszyscy myślicie że jesteście OP, ale to nie znaczy, że będziecie ownić w pierwszym meczu danym czempionem.. naprawde gra z botami aż tak boli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD/AS dobre? Szczególnie teraz, gdy tarcza trwa zabójcze 5s (i ma 10s CD...)? Niezły żart.

To samo tank build... Po co? Chyba tylko po to, żeby się wyróżniać.

Wystarczy jeden dobry item na AP, reszta może być dowolna a Janna i tak się przydaje. Tornado w środek Tf-a, tarcza + damage na DPS ( Niby tylko 5 sek, a dziś miałem kilka sytuacji gdy moja tarcza wybroniła kogoś od ostatniego AA nawet takiej Lux z passywa :happy: ) i slow by dogonić niedobitków. Nie mówiąc o ulti które wcale nie musi leczyć 12312 hp/s żeby być przydatnym. Co nie zmienia faktu że Janna jednak najlepiej sprawuje się na AP/Aury bo takie jej przeznaczenie :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trundle

IMO jest jednym z najlepszych junglerow o ile nie najlepszym. Ja sam nim uczyłem się jungli. Ma bardzo skuteczne ganki, ponieważ "kloca" bardzo trudno ominąć. Ulti w tf rzucasz na tanka i zabierasz mu resisty po czym bierzesz się za ad carry skillem q obniżającym dmg a dodając go tobie. Poza tym troll jest wytrzymały.

Jeden z lepszych moich zakupów. Jedyny melee dd obok Xina, którym gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ c00rtka - tylko widzisz te first time wcale nie musi oznaczać, ze ktoś z botami nie grał (chociaż są i takie przypadki). Ja na przykład miotę każdy rodzaj bota za pomocą akali nawet z zamkniętymi oczami, ale na normal game już mi tak bardzo dobrze nią nie idzie :wink: Więc czasami trzeba brać na to poprawkę. Zresztą bądźmy szczerzy, że ostatnimi czasy tyle trolli w tej grze jest (bez obrazy dla Trundla :tongue: ), że dobry gracz, który coś wypróbowuje jest raczej i tak lepszy od nich.

Swoja droga wczoraj mieliśmy 70 minutowy mecz, gdzie przeciwnicy w bardzo łatwy sposób nas niszczyli (raczej w turettach bo w killach ja miałem 14-3-15 nida, kolega malphem 16-1-35) ba pisali do nas teksty "sur noobs dont waste our time", ale jakoś ciągneliśmy tą gre dłuzej, w pewnym momencie bez inhi broniliśmy wieżyczek przy nexsusie przez skomasowanym atakiem dużych minionów i przeciwników, było to wręcz epickie. W pewnym momencie udało nam się ace zrobić i lekki push. Następnie podobna sytuacja gdzie próbowali się rozdzielać i z kilku stron nas atakować, ale i tak udało się zrobić ace i skończyć całą grę na naszą korzyść. Po grze już taki flame z ich strony nie szedł. Ogólnie muszę powiedzieć, że utli orianny i ulti malpha całkiem ładnie idzie w parze :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu chodzi o problem znajmości skilli nie każdy zna angielski nie wie co dany skill robi. Np taki lee Sin, każdy jego skill jest opisany chyba z 10 zdaniami.

A jak się trafi dziecko które umie walić losowo qwer a po ang tylko f** you umie napisać to już jest problem.

A najlepsze jaja są z vladem/morde/champami na energie, gdy ktoś bierze summoner spella na manę ( nigdy nie zapamiętam jego nazwy ;) ) Albo kupuje itemy na manę.

@Down

E tam ustawiany kill z tą cait

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre;p Ale i tak najbardziej mnie rozwaliła głowa barona, to było w stylu "akuku" w bazie.

A jeszcze apropo trundle'a. Właśnie przedwczoraj o kupiłem i się świetnie gra. Jako jungler najlepszy nie jest (chowa się przy warwicku), ale bardzo wytrzymały ze wzlędu na jego q skill. Nawet jeśli ktoś nie lubi gry jungli, a jest jakiś inny jungler w teamie to śmiało można nim brać solo lane'a. Jego pasyw dosłownie niszczy system, nie byłem w bazie aż do 10 lvlu, wystarczy od czasu do czasu zabić golema po buffa.

I ktoś tam wspomniał że jest dobrym gankerem. Fakt jest, aczkolwiek nie ma jakiegoś super burst damage. Wylatujesz z krzaków z w skillem masz speeda ok. 500 stawiasz totem przed uciekającym kolesiem nagle nieogarnia że coś mu zagradza droge i pach masz killa. Polecam, warty zakupu!

Jeszcze dodam coś od siebie apropo Yoricka. Czekałem na takie coś, nawet widze jakieś powiązanie z nekro z Diablo ;)

Tylko z tego co widziałem na filmiku z e3 jak opowiadał młodszy projektant będzie naprawde ekstremalną postacią żeby wgl nią ogarniać. No cóż, poczekamy zobaczymy ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozegrałem najlepszy mecz Gankplankiem jak dotąd. Po iluś tam wczorajszych porażkach dziś zmieniłem Yi na GP i choć początek był taki sobie, to w mid i late zjadałem przeciwników. Zaczęło się od kilku ksów w early a skończyło na statach 26/8/22 i określeniu gangy gango, czy coś w ten deseń. Itemy Berserkerki, Phantom Dancer, Youmuu, Trinity Force, Infinity Edge i decydujący o powodzeniu w starciach 1 vs 1 Executioner's Calling. Przy takim ustawieniu wychodziłem cało z pojedynków Olafem, Shaco, Cait, WW i Trynda. Ba wystarczył sam autoatak i lifesteal. Byłem tak nafeedowany, że Parleya wykorzystawałem do dobijania uciekającego przeciwnika :) Ze zwykłego ataka było to 800 DMG. Owszem przez większość czasu gra była wyrównana i o mało nie przegraliśmy. Wtedy zakupiłem executionera i zacząłem masakrę :) Dmg total 337 tys.

Wczorajsze mecze, choć wyrównane niestety w większości kończyły się przegraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...