Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Yorick -

Jego spelle oparte są na summonie ducha. Spell pierwszy, zwiększa movement i attack speed Yoricka, i summonuje ducha z szybkim movementem i attack speedem, który przez czas działania spella goni przeciwnika.

Drugi spell summonuje ducha z niezbyt pokaźnym damagem, który to za to daje AOE slowa.

Trzeci spell summonuje ducha, który posiada 100% lifesteala, który to lifesteal również leczy naszego bohatera. Spell ten będzie jeszcze rozbudowywany.

Ultimate jest jeszcze niepewne i infofmacji brak.

Jego pasyw będzie polegać na tym, że bazowe statystyki Yoricka powiększają się, gdy jakikolwiek duch jest przywołany, czyli ważnym stanie się timing ducha(ów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się coś zdaje, że jeden ze skilli to będzie kopia z Crixalisa z Doty

What? Który niby skill Crixa (nie tego naszego) jest podobny? Jedyny dotąd ujawniony, to przebicie przeciwnika swoim kolcem i noszenie go ze sobą - nic innego nie podano. A ten nijak ma się w podobieństwie do jakiegokolwiek ze skilli Sand Kinga? Nie wiem po co opowiadać takie głupoty. Nie wiedziałem, że DoTA ma patent na cokolwiek o skorpionowatym wyglądzie.

I co do opóźnienia na spectatorze - minimum 3 minuty, by nie widzieć gdzie drużyna stawia wardy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na refund nie używanych championów. Oddałem Rumble, Karme i Malphite'a(kupiłem go za 3150ip, więc mam nadzieję, że tylko mi zwrócą).

Tak jak mówi Elfhelm 3 minuty to minimum by właśnie nie dopuścić do pomocy w meczach osób trzecich.

@down

reinstall??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co ty chcesz naprawiać? Przecież to świetnie wygląda :D Ja bym się cieszył jak bym dostał efekty specjalne za darmo. PO za tym nie mam pojęcia co z tym zrobić, próbowałeś reinstall gry? Może coś się w plikach powaliło lub może przeinstaluj stery do grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba są dobre, widziałem też hybrydę to też nieźle się sprawdzała. Z tym że AP to mega OP burst po którym możesz jedynie posmyrać wroga słabiutkim autoatakiem (chyba że masz Lich Bane), a AD to bardziej ciągły dmg. Najlepiej zagraj obydwoma buildami na co-opie i sam zdecyduj, czym ci się lepiej gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza jest gra z pingiem ~150 czy gra z ciągłym lagami i tym podobnymi rzeczami? Poza tym nie masz żadnego potwierdzenia jaki jest stosunek graczy, którzy są wrzuceni na US serwey do tych, którym dane jest grać na EU więc nie rozpoczynaj tematu, bo znając życie nie masz zielonego pojęcia o tym gdzie i kogo wrzucają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba przerzucę na tryb poranno-popołudniowy, bo pod wieczór z tymi kolejkami jest masakra. Mam wolne pół godziny, godzinę w sam na 1-2 mecze a tu kolejka na minimum godzinę. Z drugiej strony ostatnio miałem w meczach dziwne freezy na 1-2 s i nie do końca wiem, czy to wina mojego problematycznego operatora( zmiana wkrótce), czy serwerów.

Co do gry to dzięki bonusowi uzbierałem, w krótkim czasie IP na potrzebne runy a jednocześnie na nowego champa. I teraz mam zagwozdkę, czy wziąść np Annie/Malphite czy też skompletować runki na arm penetration. W sumie chyba jeszcze z tym poczekam, bo kusi mnie też Teemo a tu połowa uzbierana. Z Xina już w tej chwili zrobiłem rzeźnika i coraz częściej to inicjacja tf zaczyna się ode mnie. Wciąż jednak combo LeBlanca jest dla mnie zabójcze :( Mimo to z czasem nieudanych początków udaje się wyjść na dość przyzwoite staty. Co do czarów, to wbrew różnym radom/zaleceniom u mnie najlepiej sprawdza się flash i heal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thalus - 300? Nigdy nie miałem tylko pingu smerfując na EU, nawet gdy wrzucało mnie na serwery East Coast - 110 max, co jest wciąż ilością dobrą do grania. Na trzy mecze dziś byłem na pobliskich serwerach EU - całkiem nieźle. Jeżeli masz 300, to czas przestać ściągać filmy erotyczne.

Co do Skarnera, to wiadomo tylko o jednej z jego umiejętności (przebicie i targanie ze sobą przez kilka sekund przeciwnika) - na resztę trzeba poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie Skarner zaciekawił. Wie ktoś, jakie są przewidywane skille?

Ujawnili na razie tylko wstępne szkice i nazwy championów, o skillach nic nie wiadomo. Patrząc na obrazek wygląda na to, że Skarner będzie ostatni z całej tej trójki, ale fajnie byłoby jakby pojawił się przed tą śmieszną Leoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie - Vayne jest OP. Biała gorączka mnie ogarnia, jak muszę grać przeciwko temu championowi. Chory dmg, którego w żadnym wypadku nie rekompensuje jej rzekome bycie squishem. Corki, który jak na DPSa robi spory dmg na początku może jej w grze co najwyżej buty czyścić. Skończyłem mecz z wynikiem 0/2/0, gdzie ratowało mnie tylko to, że miałem ze sobą Sonę. Vayne za to miała Jannę i szalała jak chciała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Thalus - Np.

@ Wardi - właśnie co nieco już wiadomo, wystarczy tylko dobrze poszukać. Wiadomo mniej więcej jaki skillset będzie miał Grabarz (QWE - summony pomocników + dodatkowe bonusy przy aktywacji, passive adekwatny do przyzwanego zombiaka i tylko ulti jeszcze niepewne), znany jest ulti pani tankowej (globalny aoe slowo-stuno-nuke, który najpierw spowalnia i zadaje małe obrażenia, po chwili zaś następuje główny impakt, gdzie występuje kolejna porcja dmg i stun - coś jakby ulti planka gdyby na koniec spadała jeszcze mega kula zadająca dmg i stun). No a o skorpionie już pisałem.

@Yorick http://www.pcgamer.com/2011/06/09/e3-2011-...rick-in-action/

@ Vayne - jest b. silna i na 98% dostanie jeszcze nerfy next patch. Trzeba jakoś wytrzymać.

@ Kog - szczerze? Standardowy build AD ranged carry jest w sam raz (jakbyś budował Ashe), runy i masteries właściwie tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX jak się mnie pytał o dane to napisał, że muszą sprawdzić czy już wcześniej nie wymieniałem ^^

świata. A butków +3 nie skomentuję... :P

Co do skilli, to walisz w E kiedy tylko możliwe. R>E>Q>W.

edit: Ewentualnie zamiast zamiany catalysta w rod of ages robisz tak: po zbudowaniu catalysta i teara rushujesz rabadona, potem sorcererki i void staff. Catalysta i teara zamieniasz odpowiednio w banshee i archangel. I na koniec guardian angel. Mniej ap, ale większe survi. To na gry, w których nie dają ci żyć.

Co do butków, to czytałem w jakimś poradniku, że lepiej robić +3 bo anivka strasznie wolna jest. Co do archangela jako pierwszego to podpatrzyłem to jak mi się zdaje u Gimpera(jak ktoś nie zna, to to taki gość z YT(polak), robi "zagrajmy w", najwięcej ma z LoL'a anivką właśnie :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tak, ale teraz budowanie Koga na AD nie jest takie głupie- nowe ad ratio na ulti. Możemy otrzymać niezłą maszynkę zadającą 500-600 aoe dmg nie będąc jednocześnie w samym centrum tfa. Nie nadaje się to jako carry, ale jako postać na mida/topa- czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kog - chcesz maga? masz 20 innych, lepszych kandydatów. Przyglądałem się jak HotshotGG po zmianach u Koga bawił się kilkoma buildami - AD był stanowczo najlepszy. I wcale się nie dziwię - bo nawet bez itemów robimy spore magiczne obrażenia, zaś zasięg - 750 (100 więcej niż Cait) z włączonym W (nie mówiąc o nice dodatkowych obrażeniach, przed którymi obrona wymaga i mr i armoru) sprawia, że jest jednym z najlepszych AD carry (a stanowczo zdobędzie spotlight, gdy w końcu znerfią Vayne).

Btw - budowanie sorcerek to idiotyzm, jeśli nie robi się innych 20 m penów -> robimy Void Staff i to jedyny item, jaki potrzebujemy w tym departamencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kog build na dps jak Ashe? Oszalałeś?

Można się zastanawiać kto tu oszalał. Kog właśnie na biuldzie jak dla Ashe świetnie jedzie. DPS jak mu się robi wraz z dmg to jest jazda na całego. Dla niego AP to marnowanie potencjału bo przecież z samego ulti nic nie zrobisz. Co z tego że mu zwiększysz % dmg od HP skoro samym tym nie możesz spamować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...