Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Spokojnie, teraz jest już lait w szkole więc wyrobie się z lvl :)

( Mam mikro, więc jak coś będę mogł pomagać jakoś głosem ^^, i na wstęp daje 3 runy gildii, 2 kamienie gildii, i pare innych dosyć rzadkich rzeczy ^^ )

Edytowano przez Krzysiek28
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanie co do gildii.

Znajdzie się dla początkującego miejsce u was ? Znaczy się, poziom wbić to nie problem będzie, ale chodzi mnie o aspekty gry i takie tam. :) Poziom wbije jak najszybciej. :) Ale nie mogę się zdecydować kim grać. :( Oczywiście, fajnie że jest gildia CDA. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna instancja zaliczona. Tym razem Nora Cyklopów. W wyprawie udział wzięli: Wendoras, Jessamine, Juliandra, Specjalista, Pshemyslav oraz gościnnie Toros.

Nasz gość trochę panikował, ale bosy padały jak muchy:

cl_1.png

Tu leży już ostatni:

cl_2.png

i na końcu tradycyjna wymiana kosz... eee, pamiątkowe zdjęcie:

cl_3.png

Na rozkładzie mamy już instancje:

- Krwawa Galeria

- Opactwo

- Cmentarzysko Luster

- Ruiny Królestw Krasnoludów 35lvl

- Mroczny Ołtarz

- Kaplica Paspera

- Nora Cyklopów

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki. Kumpel mnie prosił żebym zamieścił na tym forum notkę o jednym z członków Gildii CDA. Koleś ma 2 postaci, z tym że w waszej gildii nazywa się Vanagrd. Facet ten wziął od mojego kumpla(postać Zetsumei) dostał od mojego znajomego przedmiot wart 600 diamentów i nie zapłacił za niego. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czego Zetsumei sie po was spodziewa ale poprosił mnie o pomoc, więc się zgodziłem. Zetsumei ma screenshoty z całej tej transakcji. Jak by ktoś chciał coś zrobić w tej sprawie to proszę pisać na mój mail: dlicznerski@gmail.com lub GG: 2314246

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam kandydaturę na członka!

Nick: Shog

Klasy:

Rycerz - 33 lvl (przez weekend nabiję ile dam rady, w końcu x2 ;])

Wojownik - 23 lvl (tez nabijam, ale troszkę rzadziej)

Gram dużo, zwłaszcza w wakacje, więc z aktywnością raczej nie ma problemów.

W poniedziałek (o 20:00) wyjeżdżam za granicę na 2 tygodnie, więc jeśli znajdzie się miejsce to mogę dołączyć w pn rano lub po powrocie.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę infosów o gildii.

Gildia ma poziom 9. Oczywiście posiada zamek.

W zamku oprócz skarbca, fontanny i posągów znajdują się:

- skrzynka pocztowa,

- tablica ogłoszeń z misjami gildiowymi,

- kuźnia (poziom II),

- skład drzewny (poziom II),

- pole (poziom II),

- Akademia (poziom II),

- Arsenał (poziom II),

- Biblioteka (poziom II),

- Stajnia (poziom II),

- Przetwórnia (poziom II),

- Koszary (poziom I).

A także wieże:

- Idealnej obrony (+500 do obrony fizycznej i +500 do obrony magicznej przez 2 godziny),

- Niezwyciężonego Ataku (+100 do ataku fizycznego i +100 do ataku magicznego przez 2 godziny),

- Szybkiego Rozwoju (o 5% więcej punktów doświadczenia przez 2 godziny).

Warto z tego skorzystać. Wojen gildiowych mamy już trochę za sobą i planujemy kolejne. :)

Mamy trochę wolnych miejsc, więc jak ktoś ma level powyżej 30 i chęć wstąpienia to zapraszamy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram, teraz staram się wbić jak najszybciej ten 30 lvl, mógłby ktoś podpowiedzieć co dobrze wziąć pod maga elfa? Kiedyś grałem mag/druid, ale wykorzystywali obydwaj manę, a teraz chciałbym kogoś na dodatkową z inną energią tylko żeby dobrze pasował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qrczę tydzień temu zacząłem grać bo rekrutacja była od 25 lvl. Dzisiaj zrobiłem 25 lvl zaglądam a tu trzeba mieć już 30 lvl. Jak w "Alternatywach 4" co tej striptiserce zawsze brakowało na mieszkanie bo jak już uzbierała to była podwyżka . Może jednak wcielicie Wojownika z 25 lvl ??

Postać : Filarel 25 LVL. Woj.

Zainstalowałem grę jakieś półtora tygodnia temu. Gram klika godzin dziennie. Nie mam już ochoty robić 5 lvl w samotności z przypadkowymi postaciami. W tego typu grach mam jakie takie doświadczenie. Pogrywam sobie od 4-5 lat zawsze "fizycznym" i wiem gdzie jest miejsce takiej postaci w Raidach i wojnach. Wiem na co sobie mogę pozwolić walcząc sam jak i ze wsparciem "Klechy". Grałem w Tibie :( ,MIR3, Metin, 4 story, Kabal, MU, Lineage.

W chwili obecnej Filarel należy do jakiejś przypadkowej Gildii ale nic się w niej nie dzieje. Zrezygnuje z członkostwa jeżeli tylko otrzyma odpowiedz pozytywną.

Usilnie proszę o wcielenie.

Edytowano przez potus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...