Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Jak sie zwolni miejsce to prosze o przyjęcie: nick Donkaktus, Zwiadowca 13lvl i łotr 10lvl (w miare nabijania bede edytował post). Surowce też zamierzam dodawać :) Mam też lekkie doświadczenie z innymi MMO (Cabal, MU, Tibia(Chyba nie powinienem sie przyznawać do tego ostatniego...))

Edytowano przez DonKaktus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz z kilkuletnim starzem w WoW i GW zgłasza swoją kandydaturę aby nieść światło i mrok w RoM pod sztandarem gildii ;)

szybko lvl mi leci - gram Kapłanem/Magiem 14/5 ale sukcesywnie biję poziomy. Jak pisałem doświadczenie w MMO już zdobyłem. Sporo łażenia na Insty i gra w gildii jako oficer. Jeśli chodzi o zbieractwo, to jestem nołlajf jakich mało ;)

Nick w grze - Ghuilermo

Edytowano przez alexiej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nowe budynki w zamku:

- Kuznia i akademia

Kuźnia służy do zbierania surowcow. Nie dziala za szybko, ale jak ktos gdzies idzie, to moze zostawic gre zminimalizowana a postac bede sama bezpiecznie zbierac losowa rude.

jednak w planach jest 6 duzych budynkow i 6 wiez. wieze dodaja bonusy, a biblioteka obizna dlug XP. wiec trzeba w dalszym ciagu dorzycac kase oraz surowce.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz taką małą prośbę do wszystkich. Żebyśmy zaczeli zbierać surowce i wpłacać je na zamek, wtedy będziemy lepsi, i będziemy mogli przyjmować nowych członków. Wtedy będą większe szanse na wygraną w Bitwie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy są wolne miejsca i czy jest szansa ze przy Magu lv13/ Kapłanie 10lv zostanę przyjęty czy jeszcze pobiegać i podbić do wyższego ?:)

Edit: teraz jest 13/13 :)

Edytowano przez Kejn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż czy można postać z 1 serwera przenieść na inny? Gram na 2 Polskim serwerze ale chciałbym przenieść się na Wasz. Jeżeli dałoby radę to proszę o poinstruuowanie mnie jak mam to zrobić. Jeżeli wszystko by się udało z przeniesieniem to zaklepuję miejsce w gildi :D ( zwłaszcza że mowa była o bardziej dojrzałych graczach...17 lat może być? :) )

25 strażnik/10wojownik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą wszyscy po kolei rekrutacja jest off. Surowce to chyba nie problem i każdy stara się coś zbierać.

Dam rade tym, którzy chcą dołączyć, nie spamujcie tu prośbami tylko przy okazji napiszcie do kogoś w grze. Na pewno będzie większa szansa na inv lub jakieś informacje dotyczące wolnych miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
No i nie bedziemy spełniac Waszych rzyczeń, prosic o przyjęcie w grze nie sądze, żeby ktos fatygował sie Was szukać :D!

Ja naprawdę nie potrzebuje rzecznika i sam sobie świetnie daje radę. Więc daruj sobie takie teksty, bo przyjęcie do gildii to jest początek a nie koniec, a reprezentowanie jej wiąże się też z obowiązkami.

Jednym z nich jest godne reprezentowanie CDAction. Zastanów się nas tym, co ty zrobiłeś.

Jednymi osobami, które mają coś na ten temat do powiedzenia, to Ja, Kaczuszka, Creal, Juliandra, Yukihiruu i Kilgore.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domcik

Dobrze prawisz. Ja dodałbym, by oprócz opanowania się z niepotrzebnymi postami/prośbami starać się używać języka "bardziej polskiego", bo aż oczy bolą, jak się czyta niektóre z Waszych wypowiedzi. Ten temat chyba co poniektórzy traktują jak taki do spamowania, radziłbym więc opanować się z jednolinijkowymi postami i z błędami, bo temat jeszcze zamkną.

Co do gildii to bym się dorzucił, ale ciągle mam problemy z aktualizacją.

Aha, bo jeszcze nie mówiłem - w RoM gram jako Deyonara - rycerz/kapłan (obecnie 14/14 lvl)

Edytowano przez MarkosBoss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy są zainteresowani stworzeniem gildii na serwerze Saoraid?? Postaram się grać jutro (o ile serwery będą zdatne do użytku) także pisać na pw lub w grze, nick: Akuma.

Robiąc same zadania w krótkim czasie wbiłem 19lvl wojownika i 15 maga:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tak do tych wszystkich co się czepiają:

To jak wchodziłem i pisałem posta to było info ze są 3 ewentualne miejsca po resecie, a jak wiedomo "No risk, no fun" :) i nie wiem jak można odczytać "Czy przyjmiecie" jako "Ja im powiem że chce dołączyć, a niech oni mnie dalej szukają". No chyba że ktoś wie lepiej co ja myślałem :P

Co do aplikacji to juz nieaktualna:

Po dłuższym przemyśleniu co i jak. Uznaję że gra jest zbyt skomplikowana dla Laika w grach MMO. Za dużo opcji jest wprowadzonych już na samym poczatku :/ tym samym aplikacja moja oficjalnie jest anulowana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie dołączył ale nie ma miejsc 18lvl mag/ 14lvl kapłan. Proponuję założyć gildię Cd-Action 2 żeby ci którzy zaczęli grę nieco później też mieli szansę. 5 osób zrzuci się po 20k i po sprawie. Potrzebne jest jednak te 5 osób. Jest ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie dołączył ale nie ma miejsc 18lvl mag/ 14lvl kapłan. Proponuję założyć gildię Cd-Action 2 żeby ci którzy zaczęli grę nieco później też mieli szansę. 5 osób zrzuci się po 20k i po sprawie. Potrzebne jest jednak te 5 osób. Jest ktoś chętny?

Ja może się pisze, ale czy ma to jakiś sens. Nie lepiej zacząć od jakieś innej gildii bo w sumie nie jedna szuka nowych użytkowników.

Nick w grze Abrez, serwer Cath.

Edytowano przez Abrez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jest wielu użytkowników którzy chcą byc w gildi Cd-Action. Mogliby najpierw dołączyć do Cd-Action 2 (uznajmy to za akademię), a ci którzy będą się wyróżniać przejdą do oficjalnej gildi Cd-Action. W ten sposób ludzie będą zadowoleni że są w gildi związanej z cd-action a oficjalna będzie dostawać tych najlepszych i urośnie w siłę. Chętni na założenie tej akademi najlepiej niech piszą do mnie w grze żeby nie robic tu bałaganu

Edytowano przez dragonrider01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...