Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Na wakacjach nie ma progow offline, ale 3 wrzesnia zrobie czystke

Pewnie przez ten czas niewielu nas zostanie.

Problem jest z organizowaniem rajdow. Jak ja jestem za turnusie rehabilitacyjnym z mlodym to juz sa tu puchy.

Wiec sami sie organizowac tez :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Dla zainteresowanych mam kod do mapeta do tej gry ale nie będę z niego korzystał :) jakoś nie ciągnie mnie do do MMO :) więc z chęcią odstąpię bo z tego co czytałem do końca tego miesiąca jest on jeszcze ważny. Także zainteresowani pisać na priwie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiliśmy pójść wspólnie na Ruiny Królestwa Krasnoludów +35... o ile pierwszy boss Król Kretów poszedł w miarę sprawnie to trochę gorzej było z Włochatą Stopą... oto końcowy ss walki:

http://a.imageshack.us/img231/5663/rascrns...10072615154.png

Spirez przetrwał mając 300hp. Potem wrócił po nas kapłanem. Zabraliśmy piwo i zdecydowaliśmy, iż nie ma sensu kontynuować naszej podróży... Jeszcze wrócimy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że te "ruiny" są nieźle urządzone. Miło było zginąć od tasaka kucharza :).

Myśleliśmy że pójdzie na łatwo z tym bossem. Ale jak się okazało, ma wspaniałego skilla, który "zamraża" postać. Nie można się ruszać i atakować. Trwa to 3 minuty.

Wniosek : Nie lekceważ kucharza.

Po porażce udaliśmy się do domu, by wypić krasnoludzkie piwo które udało nam się podkraść z ich piwniczki :)

bo trzeba jednego wyznaczyc do biegania do pieca ;) zapali sie i jak bedzie przebiegal obok to rozmrozi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam postać 30 lvl rycerz/13 lvl kapłan (dziś zamierzam expic kapłana). Chciałbym zostać przyjęty do gildii. Gram zaledwie kilka dni, ale już orientuje się co i jak, więc nie będę sprawiał zbytnio kłopotów. Czy mógłbym dołączyć do was? Mój nik w grze to Aleksandros.

Edytowano przez Aleksandros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche screenów aby odświeżyć temat troszkę

Ostatni boss w instancji Demon Lord - Sirloth

Tu jeszcze przed walką

http://img121.imageshack.us/img121/6582/ra...10080821582.png

Teraz wiadomo czemu ten pokój słynie z pięknych widoków

http://img267.imageshack.us/img267/6789/ra...10080821583.png

Tu już prawdziwa walka (i to dosłownie)

http://img442.imageshack.us/img442/9591/ra...10080822073.png

loot

Sword of Fear

wphillroasweaponsmall.png

Primal Spirit Robe

eqhmmaletorso111roberan.png

oraz

eqhmmaletorsos007mailra.png

Uploaded with ImageShack.us

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do piszących w tym temacie. Jak już dajecie jakieś screeny, to dawajcie je w formie linków bądź też miniaturek, bo wrzucanie "na pałę" wielkich obrazów, w dodatku w formacie .png strasznie zamula łącze. Mi, na łączu 2 MB ledwo się temat załadował, aż się boję pomyśleć o ludziach ze słabszym internetem. Na razie wszystkie obrazy z ostatniej strony pozamieniałem na linki, ale jeśli nie zaczniecie ograniczać przestrzeni forum, po prostu zacznę usuwać screeny, bądź całe posty. Miejcie trochę szacunku dla innych oglądających :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dzisiaj w zamku gildii. Same ochy i achy, a tak w ogóle to pustki tak świecą...

Z tego co widze jest rekrutacja otwarta. Zgłaszam się: Łotr 14lvl, Mag 4lvl. Zwierzątka: Duch Runiczny 1 lvl, Warczący Pies Myśliwski 4 lvl.

Edytowano przez Przemek01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbudowa :P

Niestety wakacje nas trochę sponiewierały. Cześć osób przestało grać, część odeszła do innych gildii, więc obecnie jest problem z kadrą.

Jeżeli ktoś chce ma jakiś pomysł i uważa, że nadaje się do kadry to poproszę o PW.

Wymagania? Duzo wolnego czasu.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...