Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Witam, na jakich detalach pogram w bad company 2 , i jak prezentuje sie ta gra na medium

x2 3800+, 8800gts 320mb, 2gb ddr2

Gra na średnich w 1280x1024 wygląda ładnie. Nie można powiedzieć, że pięknie, ale nic nie kuje po oczach. Co do twojego PC to problemem jest z prockiem, bo jest trochę za słaby do tej grafiki. Ja na kompie z podstawki (z trochę podkręconą grafiką) gram na średnich przy 1280x1024 na średnich detalach i mam około 25 fps. Nie jest to może szczyt komfortu, ale grać się da bez większych lagów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Service Pack 3

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800 +

2 GB RAM.

Karta 7600 GT 256 ram.

Witam

Chodzi mi o grę Mafia 2.Wszystkie ustawienia mam na low i gra ścina się raz na 20 min ale strasznie wolno chodzi tzw że bohater chodzi jagby pływał ale gdy jest mało postaci to przyspiesza a potem znowu zwalnia a gdy wsiadam do samochodu jest ok.Moim zdaniem potrzebny jest jakiś patch tylko i będzie ok ale pytam was.

Z góry dzięki wielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta słabuje.... I generalnie to ona robi za wąskie gardło w tym przypadku - wiec nie dziw się, że chodzi jak chodzi. Ale i optymalizacja Mafii II nie jest idealna, wiec możesz ewentualnie na patcha poczekać, ale jak już mówiłem, karta przeszkadza i definitywnie nowa produkcja 2K Czech domaga się czegoś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nietypowo.

Chodzi mi o League of legends. Straszna ze mnie pała, bo dopiero dziś przy okazji tipsomaniaka dowiedziałem się, że to darmówka jest :dry:

Napaliłem się na gierkę strasznie (nawet już ją pobrałem i uruchomiłem), ale pytanie rodzi się następujące:

Dysponuję laptopem Toshiba Satellite (model nieistotny) wyposażonym w procek i5 2,53GHz, 4 GB ramu, mobility radeon hd5650 1GB i win 7 64-bit na pokładzie. Gra nawet przy detalach na maxa chodzi płynnie, jednak ja z ostrożności i w obawie przed przegrzaniem kompa zmniejszyłem prawie wszystko na low (tylko postacie zostały na high).

Gra ktoś z was w to to na podobnym laptopie? Wymagania gry są dość wysokie jak na grafikę w stylu torchlighta. A samo zapytanie zrodziło się z tego, że posiadam już pewnego laptopa, który z uwagi na duże, acz nieprzakraczające jego możliwości przeciążenia wyzionął ducha i nie chciałbym powtarzać tej sytuacji drugi raz.

Na mobilnych kartach znam się, jak słoń na gwiazdach, więc zastanawiam się jak duże rezerwy ma jeszcze ta karta przy ustawieniach graficznych jak wyżej.

@edit; Aha. proszę nie piszcie, że "spokojnie pójdzie", bo to wiem. interesuje mnie informacja jak spisuje się laptop o podobnej konfiguracji w tej grze. Czy się grzeje itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SplaTt, może niektórzy nie wiedzą, czy im dana gra pójdzie na wysokich, bo mają 2 rdzenie. Nie wiem co Ci w tym nie pasuje... Nie masz się czego czepiać...

Kolega ma PC z wysokiej półki. Jego procek ma 2 rdzenie, ale za to 4 wątki, dzięki czemu nie powinien się przejmować o gry spokojnie do premiery crysisa 2.

Dodatkowo jest to procesor (i3) tak podkręcalny, że w razie czego można go wykręcić spokojnie ponad poziom i5 a nawet lepiej...

Nie ma jakiegoś dema, prawda?

Jesteś pewny, ze nie bedzie cielo? Bo po zakupie bedzie już za późno. Te stałe 35< klatek bedzie? AA mnie nie interesuje, nie wlaczam tego.

GTA4 jest przeróbką z konsoli i na prawdę ciężko powiedzieć (nawet po optymalizacji). Jakby ci cięło coś, zawsze możesz obciąć trochę rozdziałkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Kiedyś dostałem odp. że Assault on Dark Athena mi płynnie pójdzie, proszę o potwierdzenie bo z nowego CDA dowiedziałem się że w Extra Klasyce będzie dużo wypasionych tytułów a wśród nich Riddick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również nie jestem pewien czy pewne gry ''pójdą'' na mój komputer.

Mój sprzęt:

- procesor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 Ghz

- karta graficzna: nVidia GeForce 8500 GT

- pamięć RAM: 1 GB

A oto lista gier:

- Street Fighter iv

- Assassin's Creed

- Assassin's Creed II

- Fifa 10

- PES 2010

- Wiedźmin

- CoD 4: modern warfare

- NFS: Undercover

- Fallout 3

- Star Wars: The Force Unleashed

- GTA IV

- Far cry 2

- Resident Evil 5

Wiem, że to dosyć nowe gry, a mój sprzęt jest stary, ale może mnie ktoś miło zaskoczy pozytywną odpowiedzią...

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...