Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Spokojnie pójdzie, mój kolega ma tak jak ja Celerona 2gb, ram 1gb, kartę grafiki Geforce 9500GT 512 mb,

i chodzi mu na wysokich bez kilku efektów gaficznych. Tylko że w rozdzielczości 1024x768.

Aha i pytanie po raz drugi w tym temacie czy pójdzie Mafia II na kompie o konfiguracji

-Windows XP Service Pack 3

-procesor Intel Celeron 2.20 Gb

-Ram 3Gb 800 mhz

-Karta graficzna GeForce 9500GT 512 mb SM 3.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularne i nudne już pytanie, a jednak je zadam, by zasięgnąć opinii forumowych fachowców i znawców tematu. Na tapecie Mafia II i pytanie czy taki sprzęt pozwoli na jej uruchomienie, tudzież w jakich szacunkowo detalach.

HP HDX18, Intel Core Quad Q9000, Nvidia GeForce GT 130M 1024 MB, RAM 4096 MB DDR3 HD 2xSeagate ST9500325AS 500GB 5400RPM, Windows 7(x64)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularne i nudne już pytanie, a jednak je zadam, by zasięgnąć opinii forumowych fachowców i znawców tematu. Na tapecie Mafia II i pytanie czy taki sprzęt pozwoli na jej uruchomienie, tudzież w jakich szacunkowo detalach.

HP HDX18, Intel Core Quad Q9000, Nvidia GeForce GT 130M 1024 MB, RAM 4096 MB DDR3 HD 2xSeagate ST9500325AS 500GB 5400RPM, Windows 7(x64)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów.

Ta gra ruszy Ci na średnich, ale radzę tak jak forumowicze wyżej, zmień kartę na, np. Geforce 460 GTX, lub Radeon 5850. :)

Pojdzie GTAIV?

Pójdzie, po spatchowaniu na średnich. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Jak wymienić kartę w notebooku :P na taką jak proponujesz... Niby karta jest zgodna z MXM ale to raczej zbyt duże koszta i zbyt dużo niewiadomych na upgrade ;) np. chłodzenie, reakcja biosu itp. itd. Gra pójdzie idealnie na średnich. Sama karta to GF9600M GT, a nie 9600 GT która jest dużo mocniejsza.

Co do średnich na 3450 to miałbym, pewne wątpliwości, ta gra na średnich wymaga przynajmniej hd4670 do płynnej rozgrywki (wiem coś o tym), raczej stawiał bym na niskie/średnie i to po spatchowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zadziała mi Mafia 2 i Assasins creed 2? Mój sprzęt to:

procesory AMD Athlon 7850 Dual Core processor 2.80 Ghz

RAM 2GB (1Gb i 1 Gb)

karta graficzna Geforce 9600 gso 512

Jeśli regularnie konserwujesz soft/hardware to pójdą, ale nie licz na wysokie detale i/lub rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze na moim sprzecie (Intel E6500@ 2,93 2gbRAM i GeForce 220) Burnout smiga w 1280x720 w najwyzszych bez AA. Wlaczylem AAx2 i xfire pokazywalo mi ze plynnie chodzi, ale od czasu do czasu czuc bylo scinke.

PS. jak mi xfire zenkoduje to postaram sie wrzucic gameplay.

PS2. odnosnie "czy pojda" zakupilem ostatnio komputerek do neta a konkretnie ten config HP DC 5750 i jesli chodzi o prace w systemie nie wymagajaca grafiki to sprawuje sie swietnie, ale czy cokolwiek nowszego pojdzie na tym sprzecie? Czipset to Ati xpress 1050 (grafiki nie jestem pewien bo pisze w everescie ze to xpress 1050, a w necie jedni podaja ze to X300 a inni ze X200). Nie chodzi mi o zupelnie nowe tytuly, ostatnio odpalilem warrocka, combat arms i chodzily bezproblemowo, ale gry na silniku Q3 nie wiedziec czemu strasznie mula.

PS3. moj blad, okazalo sie ze tnie poniewaz probowalem domowymi sposobami uruchomic Q3 w 16:9.

3451fd-4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas mozliwosc aby Just Cause 2 poszło na Windows XP ??

Nie, może istnieją jakieś "nieoficjalne sposoby", ale my tutaj na forum o nich nie dyskutujemy. :P

Jak Resident Evil 5 i Burnout Paradise: TUB poradzą sobie u mnie? (konfig w sygnaturce)

Obie gry ruszą raczej na wysokich, bo i na moim kompie obie ruszyły (bez AA). Twoja karta jest lepsza od mojej i to sporo. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...