Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Witam. Pójdą mi na tym sprzęcie gry: Risen, Assassin's creed? ew. co trzeba zmienić?

OS - Windows XP Home Edition SP3

Ram - 1,25 GB

Grafika - GeForce 6100 nForce 405 512 MB

Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 2.01 Ghz

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295
Grałem kiedyś w The Dark Eye i pytanie, wtedy chciałem jak najszybciej pykać i wszystko ustawiłem na niskie, i było super płynnie.Jutro mam zamiar do tej gry wrócić i pytanie, na jakich maks. detalach na moim sprzęcie ruszył by THE DARK EYE?

Proszę o odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Risen na średnich a AC na średnio - wysokich.Jestem pewien na 100%.Kumpel na identycznym sprzęcie jak Ja grał w Risen'a płynnie na niskich, a ja na swoim płynnie w AC na średnich.A ty masz lepszy sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295
Grałem kiedyś w The Dark Eye i pytanie, wtedy chciałem jak najszybciej pykać i wszystko ustawiłem na niskie, i było super płynnie.Jutro mam zamiar do tej gry wrócić i pytanie, na jakich maks. detalach na moim sprzęcie ruszył by THE DARK EYE?

Proszę o odp.

Odp. ktoś wreszcie??

A i czy ruszy Gothic 4: Arcania i Two Worlds II.Wymagania już są.A oto one:

- G4: A____ Minimalne: system operacyjny: Windows XP / Vista / Windows 7, procesor: Intel Dual Core lub AMD Athlon Dual Core 3500+, pamięć: 1 GB RAM (Windows XP), 1,5 GB (Windows Vista), karta graficzna: GeForce 8600 GTS lub Radeon X1900 XTX/2DHT, DirectX 9.0c lub nowszy, 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 8.1

Zalecane: procesor: Intel Core 2 Duo, pamięć: 3 GB (Windows XP / Vista), karta graficzna: GeForce 9800 lub Radeon HD 4800

- TWO WORLDS___ jednordzeniowy procesor 2 GHz lub wielordzeniowy 1,6 GHz, karta graficzna GeForce lub Radeon z obsługą Pixel Shader 3.0, 512 MB RAM (XP) i 1 GB (Vista i 7), system operacyjny Windows XP/Vista/7 lub Leopard

Przestań spamować i podbijać temat, bo cierpliwości nauczysz się w nowej zabawie pod tytułem "Misja na Marsa" - właśnie tyle będzie trwała Twoja nieobecność na tym forum. I zauważ jeszcze jedno: nie napisałem, że podróż powrotna jest obligatoryjna. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy pójdzie mi dead space ? Na youtube pod filmikiem wyczytałem że moja karta graficzna jest nieobsługiwana (7600gs 256 mb), ale w google nigdzie nic takiego nie pisze ? I teraz nie wiem, prosze o pomoc .

Niestety to prawda - ta karta nie jest obsługiwana. Zobacz w zakładce wymagania sprzętowe http://www.gamespace.pl/gry-akcji/dead-spa...rs-edge-39.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym :http://www.youtube.com/watch?v=rp1KLQ28nVQ

???

Jemu idzie :sad:

No to ryzykuj - generalnie ta karta nie jest obsługiwana (przynajmniej tak twierdzi producent). Najwyżej 5 dych w plecy albo sprzedasz komuś znajomemu jak nie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...