Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Mam pytanie: czy Rainbow Six: Vegas pójdzie na moim sprzęcie?

Intel Core 2 Duo E4300@2,00 GHz

1 GB RAM firmy Krzak :)

odrobinę podkręcony 7100GS z 512 MB pamięci

Najbardziej martwi mnie ten RAM, gdyż gra wymaga 2 GB. Jeśli gra pójdzie to na jakich detalach?

Tak, widziałem sygnaturkę kolegi na górze, ale nie jestem pewien jak mu działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

@ uncleSam - na wysokich albo na max, Ja na swoim sprzęcie na niskich grałem w 1024 x 280.

@ zeliq - na średnich bez problemu, sam gram na niskich bardzo płynnie więc ty na średnich pograsz.

@ karol93 - na średnich nie da rady ale na nisko średnich bez AA powinno być płynnie.

Ja mam pytanie czy ruszy jeśli tak to na jakich detalach i rozdziałce:

- TimeShift

- i jeszcze raz pytanie czy Dragon Age z dodatkiem ruszą choćby na minimum z 800x600 i lekkimi ścinkami ale bez przesady, od @ luq'a92 dostałem odp. że tak ale czy na pewno chcę 100% odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

To co w końcu z tym Dragon Age'm, i nie mów że nie ma szans bo szanse zawsze są, a z tym TimeShiftem to już nie aktualne, bo kumpel ma identycznego kompa i mi napisał że chodzi mu na średnich w 1024 x 280.Nadal czekam na tego Dragon Age'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Massacre

Może by poszło na minimalnych albo średnich ale mam wątpliwości co do karty... Nie wiem czy S.T.A.L.K.E.R je wgl jescze obsługuje ;]

@sebi1295

Noo w sumie racja, szanse zawsze jakieś są ;]

A co do Dragon Age to potrzebny jest dwujajowiec ;(

Sam bym sobie w to pograł no ale nie dam rady ;]

Możesz spróbować z DA ale szanse są nikłe, że wgl to odpalisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, proszę więc także o szybką odpowiedź :wink: Jak komfortowo będę mógł grać w Mafię 2? Grając w demo, ustawienia mam takie:

1. Rozdzielczość - 1440x900

2. Pełny ekran - wł.

3. Synchronizacja pionowa - wł.

4. Antyaliasing - wył.

5. Filtrowanie anizotropowe - 8x

6. Jakość cieni - wysoka

7. Okluzja otoczenia - wł.

8. Szczegółowość geometrii - wysoka

9. APEX PhysX - wył.

Czy powinienem coś pozmieniać, aby mieć pewność, że nic mi się nie zawiesi itp.? Grając nie zauważyłem dotąd znaczących spadków FPS... Ba, w ogóle nie wydaje mi się, bym miał jakieś przycinki :smile: Co sądzicie o tych ustawieniach? (Sprzęt w sygnaturce).

EDIT - W teście wydajności dostępnym w demie Mafii 2 wyszło, że średnia ilość FPS na moim kompie wynosi 46.6 klatek. Niech to będzie pomocą przy dawaniu mi odpowiedzi :happy: Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymikolo nie rozumiem twojego pytania. Skoro teraz demko chodzi Ci nieźle to tak samo będzie z pełną wersją gry. Ustawienia zostaw jakie masz. Średnio 46 FPS to całkiem dobry wynik. :tongue: Jeśli jednak włączysz AA, lub o zgrozo PhysX to licz się ze znacznym spadkiem płynności. To tyle, dobrze będzie się grać. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...