Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

Ja używam Logitech MX620.. wprawdzie nie jest to idealna mysz do gier, ale ma świetny laser, akumulatorki ładuję co kilka miesięcy, nie ma żadnych przewodów i świetną rolkę.. i jak dla mnie świetnie sprawdza się również w grach ;) Ale prawdziwym graczom polecałbym chyba G5, której używa mój brat - i przyznaję - jest świetna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razel Salmosa, A4 tech x-750BF.

Co do myszy dla graczy, bezprzewodowe odpadają, obecnie mam 2 X750Bfi Kone, Kone to rasowa mycz dla graczy, i grafikow (ale co tablet to tablet), wysokie dpi, precyzyjny laser. U x750 bf z laserem bywa czasem roznie ( zdarza sie przeskok)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do niektórych użytkowników, którzy mają myszki Razer DeathAdder i klawiaturę Razer Lycosa. Czy DeathAdder poradzi sobie w szybkich akcjach w CoD 4: MW i innych grach First Person Shooter? Jakie ma wady klawiatura?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam myszkę DeathAdder i musze ci powiedzieć że jest bardzo dobra. Jeśli chcesz jeszcze o niej się dowiedzieć to radze przeczytać tu : http://pclab.pl/art24880.html

Jedyna dla mnie wada DA to to że trochę szybko się brudzi i jeśli spoci ci się ręka to na tej matowej powierzchni widać to przez chwile póki nie wytrzesz albo nie zniknie ;)

A w ogóle ta myszka jest specjalnie zrobiona dla graczy ;) A to uwzględnia także CoD 4 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razel Salmosa, A4 tech x-750BF.

Co do myszy dla graczy, bezprzewodowe odpadają

Tak, ale przecież Logitech G7 to G5 bez kabla :) I też dla graczy ;) (z tym, ze nie testowalem jej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...