Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

Zalezy gdzie dwukrotnośc :) DA widziałem po 160zł :]

Miałem do wyboru G5 - która znam bardzo dobrze, ma znajomy, wiedzilem z ema wady (rolka w refreshu padla po 3 tygodniach, ale na gwarancji szybko wymienili), precyzyjny laser bla bla...

Albo Roccat, swietne recenzje i tyle... Wybrałem to 2 i jestem w 100% usatysfakcjonowany. kabel moze byc dla wielu za gruby, ale jak dla mnie idealny- mam kota w domu :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Roccat Kone i A4 tech x-750 BF, i powiem tak, jest roznica, ale A4 tech i tak wypada znakomicie ;)

Wiesz, co? Dzięki ci! ;)

Dziś przyszła mi myszka A4 techa. Tak jak mówisz jest suuuuper!!!!!! Fajny wygląd, od 600 do 2500 dpi,przycisk 3xFire .... :rolleyes:

Kiedy ta się zepsuje, i nie będzie można jeje naprawić to znów ją wezmę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bo to dziwne takie. Nie działał mi ŚPM ale jak dałem restart to ok... gram w CoD 2, potem Cabal - działa. Włączyłem CoD 4 pograłem chwile i znów kosmos... nie działa. Restart i działa. Ale przypadkiem nie wiem czy to nie wina mojego systemu który stoi 3 miesiące i kilka wojen przeżył ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bo to dziwne takie. Nie działał mi ŚPM ale jak dałem restart to ok... gram w CoD 2, potem Cabal - działa. Włączyłem CoD 4 pograłem chwile i znów kosmos... nie działa. Restart i działa. Ale przypadkiem nie wiem czy to nie wina mojego systemu który stoi 3 miesiące i kilka wojen przeżył ;/

I chyba wiem od czego toto. Od Cabala - wcześniej nie było to działało.

I pytanko bonusowe : miał ktoś coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę Razer, robi wspaniały sprzęt dla gamer'ów.

Posiadam myszkę Razer Salmosa i jestem zadowolony.

800- 1800 DPI i 125Hz-1000Hz robią wrażenie.

W połączeniu z klawiaturą i podkładką z tej samej rodziny, gra się niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...