Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

Witam! Zakupiłem myszke DeathAdder. Widzialem ze jest mozliwe aby w grach jednym przyciskiem strzelac seriami. Lecz kiedy ja ustawiam double-click na jakikolwiek przycisk to foldery mi sie otwieraja tak jak powinny, podobnie jest z plikami. Ale kiedy chce uzywac tego w grze - double-click nie dziala. Po nacisnieciu jest tylko jeden strzal. Przykladowo mam tak w CoD 4 a widzialem juz goscia ktory strzelal seriami po dwa strzaly z G3. I chwalil sie ze ma wlasnie deathaddera. Licze na pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byl do tej mychy dolaczony jakis program? Moze tam cos znajdziesz.

P.S. W CoD chyba mozna by bylo to ustawic w cfg.

Program byl dolaczony. Ale kiedy ustawiam double-click na jakis przycisk to dzieje sie tak jak juz pisalem wyzej. A orintujesz sie moze jak to zrobic w cfg aby dzialalo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie, ale nie mogę się powstrzymać. Nie uważacie, że takie zabawy w plikach cfg podchodzą już pod "cziterstwo"? Skoro G3 jest bronią jednostrzałową, to po jaką cholerę wpisywać jakieś komendy, żeby waliła serią jak M4? Sorry, ale z "takimi" graczami chyba nikt sobie nie życzy grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamietaj:

1. ALX6 ma zawsze racje.

2. Jesli ALX6 nie ma racji patrz pkt 1.

:P

Jesli ktos cos takiego chce zrobic to niech robi. Ja bym z taka osoba gral i nic bym nie mowil. Ja gram w quake III. Idac z Twoim tokiem mysli wiekszosc osob, z ktorymi gram to "cziterzy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj problem polega na tym, ze po podlaczeniu myszy (logitech rx1000) windows ja instaluje, ale wyskakuje bład krytyczny, i instalacja nie jest pomyslna... to samo mam z bezprzewodowym zestawem (mysz+klawa,tez logitecha) klawy w ogole nie wyszukuje a instalacja myszy takze konczy sie bledem krytycznym, help! ludzie... :/

mam xp z sp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te klawa + mysz sa tez na USB? Jesli tak to musisz zmienic pewna funkje w BIOSie (dokladnie nie pamietam jaka. Niedawno pisal o tym w jakims temacie wies.niak - poszukaj) Albo pogrzeb w biosie i wg nazwy przelacz z disable na enable.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te klawa + mysz sa tez na USB? Jesli tak to musisz zmienic pewna funkje w BIOSie (dokladnie nie pamietam jaka. Niedawno pisal o tym w jakims temacie wies.niak - poszukaj) Albo pogrzeb w biosie i wg nazwy przelacz z disable na enable.

czujnik ma wyjscia do klawy (przejsciowka z usb) i do myszy (ps2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie doszła mi paczka z DeathAdderem i podkładką Goliathus. Musze przyznać że pierwsze wrażenie jest ... mieszane. Jakoś tak dziwnie się jej używa (myszki), może to tylko z braku przyzwyczajenia? ;) No nic zobaczymy co będzie dalej. No i nie wiem czy sciągnąć tą folijkę z dołu myszki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Poszukuje dobrej myszki do laptopa (więc pod USB). Myszka będzie używana głównie w domu i głównie do gier, więc nie musi być mała i łatwa w przenoszeniu. Cena... no jakaś nie za droga (chociaż te droższe też podawajcie to może kupie w późniejszym terminie). Byłbym wdzięczny za propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w rejestrze windowsa są jakieś wpisy na temat myszek? PPM w grach tak świruje, że grać się nie da, próbowałem wszystkiego a błąd dalej występuje. Gdy tylko go nacisnę kursor zmienia swoje położenie tak, że zamiast w głowę to celuję w ziemię. Przez to nie da się grać w FPSy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...