Jump to content
Lord Nargogh

Zagadki konsolowe v. 2

Recommended Posts

W tym temacie, jak sama nazwa wskazuje, odgadujemy tytuły gier konsolowych. Zagadka może być w postaci obrazka lub tekstu, jak woli zadający. Zasady są podobne jak w przypadku innych tematów - jesli jest obrazek, argumentacji być nie musi, jeśli jest tekst, jest niezbędna.

Poza tym dochodzi jeszcze jedna zasada - consoles only ;) Zadajemy do zgadywania TYLKO i WYŁĄCZNIE gry konsolowe, w dodatku tylko te, ktore nie wyszly na PC (tą zasadę można zmienić, jeśli będziecie chcieli, ale IMO tak będzie lepiej).

Jedyna seria gier, którą w teorii dałoby się ukończyć, używając menu "Plik" w Windowsie.

Proste, a zarazem dość ciekawe. :laugh:

I tak miałem dać. Języki obce przyszłością narodu. A zagadka jest tak dosłowna, że chyba bardziej się nie da.

A no i zapomniałem dodać: użyjcie mocy przeglądarki.

Umieram trochę w środku...A co można wysłać??? (zagadka właściwa się kłania). Gra jest tak znana, że wstyd graczom jej nie znać.

Naprawdę jest tak trudna? We can send an email, a desktop shortcut or a ****

No proszę ja was...odpalcie sobie Internet Explorer na przykład, wejdźcie w menu "plik" i dalej wyślij. Przetłumaczenie opcji naprowadzi was na głównego bohatera.

I wielkie dzięki za zainteresowanie się!!!

Edited by ChillX

Może chodzi o gry edukacyjne na NDSa? Takie jak np. English of the Dead.

@Up

Korzystam z nowej Opery, więc po prostu zajarzyć nie mogłem. A ostatniej podpowiedzi nie widziałem.

Edited by Stillborn

Prosiłeś w temacie rebusowym, więc się skuszę na strzelanie. Może to The X Files: Resist or Serve z PS2/Xboxa?

Zacznę od końca. IMO wysłać możemy "File". "Języki obce" - podejrzewam, że w grze jest wątek kosmiczny, a obcy raczej nie sprechen pa english. Co do pierwszej linijki nic nie wymyśliłem(oprócz tego, że plik to "file").

To może The Legend of Zelda? Korzystam z FF, a w menu plik nie ma opcji wyślij tongue_prosty.gif No, ale okazało się, ze można wysłać "łącze" czyli jak dla mnie "Link".

Widzisz, ja korzystam też z FF i jakoś mam "Wyślij odnośnik". :laugh:

Zadajesz!

I pouczenie dla wszystkich: NIGDY nie zadawajcie zagadek, które wydają się łatwe.

Edited by ChillX

Niech będzie, ale twoja 3 podpowiedź była znacznie łatwiej przyswajalna w IE :D No to teraz coś ŁATWEGO. :happy:

humblemerchant.th.jpg

W jakiej grze możemy obejrzeć tą postać?

Stillborn - zadajesz. Tak dokładnie jest to Vulgrim. Demon-handlarz, u którego kupujemy ulepszenia, zdolności itp.

Nikt nawet nie próbuje zgadnąć?

Podpowiedź:

Ta gra ma rodowód pecetowy. Pierwsza część gry z mojej zagadki wyszła w roku 2001 i była to mieszanina RTSa z Hack'n'Slashem a la Diablo.

Kingdom Under Fire: Circle of Doom.

Oddaję.

Edited by latas

Postacie poznałem, ale tytuł już musiałem wygrzebać - nie słyszałem wcześniej o wersji na psp.

W każdym razie: Lunar: Silver Star Harmony.

Kyo, zadawaj. Obowiązki moderatora sprawiły chyba, że pan BS zapomniał o potwierdzeniu. ;]