Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Rebusy II

Polecane posty

Muscle car-1 obrazek muscle-mięśnie.Muscle car to amerykańskie samochody z ubiegłego wieku.+Fortress= w przybliżeniu Crashday.Były tam muscle cary i broń,jak w TF2,do tego te samochody poniekąd można było nazwać fortecami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA: San Andreas?

1. Napakowany do granic możliwości facet: najczęściej właśnie tak wyglądała postać u większości graczy

2. Samochód: chyba wiadomo :wink:

3. Na obrazku widać, że zaraz będzie niezła rozwałka, czyli jednym słowem esencja GTA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę:

sila.jpg+f50piec.jpg+team-fortress-2.jpg

stwierdzę, że nikt wciąż nie zgadł i zagnę was podpowiedzią: Zgadywana gra to erpeg ;]

@gerbilos: Nie. Jak wspominałem, z dwóch obrazków macie wziąć ich cechy, a potem to ładnie połączyć.

@ade: Nie, ale już dobrze zaczynacie kombinować ;]

@Tusilobu: Spokojnie, spokojnie, zerkam kilka razy na dzień, nie ma pośpiechu. No i nie, to nie Torchlight.

Podpowiedź: Wszystkie obrazki powiązane są z walką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś Fallout? Był tam system S.P.E.C.I.A.L, a pierwsza litera pasuje (siła = strenght). Drugi obrazek może dlatego, że można było jeździć samochodem (nie jestem pewny, nie grałem w żadną część, ale zamierzam nadrobić zaległości :wink: ), a co do trzeciego to w Tactics można mieć drużynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TORCHLIGHT !

Jeśli chodzi o cechy to tak :

Obr Einz : Siła - wojownik

Obr Zwei - Szybkość - Zabójczyni czy kim tam ona była xD

Obr Drei - Została magia - czarodziej :/

EDIT:

obr trzeci - to chyba chodzi o drużynę czy coś, nie wiem nie grałem w Torcha ale w TF2 trza drużynowo grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...