Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

Gość |RaveN|
[']Wy tu się martwicie o patche, a ja SC nie mogę nigdzie dostać... HELP gdzie moę qpić SC poza piratami, bo kce orginała :?

Mało jest sklepów wysyłkowych? Mają SC + Brood War za 49zł w serii BestSeller :)

A przez TCP/IP mozna napewno grać na najnowszym patchu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Ha, przydszedł mi dziś SC+dodatek... pierwsza gra z kompem i ... dostałem w dupe w przeciągu 5minut ... trzeba jeszcze poćwiczyć, zanim się wystartuje na BN :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

No Ale powróćmy do tematu

Starcraft wg mnie zasługuje na miano jednego z lepszych rtsów, moją ulubioną rasą są protosi, a w grze najbardziej spodobała mi się równowaga ras a co wy sądzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rządzą terranie. Jak się ustawi dobrą obronę, to niech się Carriery chowają. Z guardianami był lekki problemik, ale po booście dla Goliatów znowu zrobiło się pięknie. W sumiewygląda to tak: Przeciwnik niecierpliwi się i przeprowadza atak. Oczywiście zostaje rozniesiony przez 10 bunkrów, tyleż wieżyczek, tuzin wraithów i dwa pyknięcia z Yamato. A potem robimy szybką kontrę i nim facet w ogóle się ogarnie, już nie ma połowy bazy. Sad but true. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

No tak same carriery może nic nie zdziałają ale odpowiednio rezegrna akcja moze zniszczyc cała twoją obrene i nawet nie zobaczysz keidy :P

pozatym nigdy nie zrobisz czegos takeigo ze dookoła bazy bedziesz mial wszedzie tak samo silna obrone.

Ale najlepiej to jednak atakować z cotry wjechałem koledze 18 carrierami i zniszczylem 3/4 wiochy a później dokończyłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terranie są mało wyrafinowani..... Protosi mają słabe punkty.....

Zeri one są cudowne.......... mój styl grzy 5 haczeroof i zerglingi upgrade na full.. potem ataki falowe........

bo 80-100 zereglingoof........ NIC nie ma szans sprawdziłęm na BNie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

Ma szanse :) haha przy obronei bazy oj ma protosami puszczam jeden lightning storm i pasie sie do 40 zerglingow jezeli bylalby to duza fala skupiona w jednym miejscu.

Uwierz kolega mial na maxa limit jednostek puscil na mnie wszystko rozwalil mi prawie wszysktie wierze obronne a ja mialem czarownikow:D

i wysiekalem mu duzo w czasie ataku i obronilem sie a potem tylko contra 18 carrierami i patrz post wyrzej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...