Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

Oj stary, za stwierdzenie, ze AOE jest lepsze pd Starcrafta bede strzelal ;)

AOF2 LEPSZE ?!?! BUHAHAHAHAHA ZA NIC Starcraft to qurna to wybitne dzieło blizzard'a qurna mogi by juz "dwojke" wyposcic :) (tzn wcle sie nie znudziłem "jedynka" ale sami wiecie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeri one są cudowne.......... mój styl grzy 5 haczeroof i zerglingi upgrade na full.. potem ataki falowe........

bo 80-100 zereglingoof........ NIC nie ma szans sprawdziłęm na BNie....

Co mi tu bajki opowiadasz? :wink: Rozstawiam na przedpolu sześć okopanych siege tanków, wraith albo mina robią za rozpoznanie i po twoich zergusiach zostaje mokra plama. Zresztą i tak bym wszedł wprost do bazy ghostem z defensive matrix (naprawdę chamska sztuczka :mrgreen: ) i centralnie spuścił nuke'a. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeri one są cudowne.......... mój styl grzy 5 haczeroof i zerglingi upgrade na full.. potem ataki falowe........

bo 80-100 zereglingoof........ NIC nie ma szans sprawdziłęm na BNie....

Ta taktyka ma taka poetycka nazwe: Renesans Zerglingow. Czy to nie brzmi pieknie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerglingi wsparte plagą :D i oczywiście DARK SWARMEM ! (żaden zergling nie zginie :D)

Przyznaj że baza protkoof po kilku plagach wygląda żałośnie a jak jeszcze ze 6 dark swarmoof i 100 zerglingoof robią łomot inside :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogłolnym zamieszani myśli się o zabijaniu guardianoof :D a nie o jakiś defilkach ^^

Ach zapomniałme że pierwszą linię obrony przebijam Ultralami..... bo niestety zerglingi na full bunry nie radzą sobie too good....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej armijce już ci na powietrzne jednostki nie styknie. Nadlatują niewidzialne Wraithy i rozpykują zwisów, kajzery są roznoszone przez Siege Tanki i miny na przejściach, defiler obrywa od japońca, a guardiany od goliatów z charon boosterami. No mercy for zerg :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerglingi są tanie jak barszcz........ a Wriathy moge i guardy wybić niech bęzdie..... ale zdążą swoje zrobić :D fala zerglingoof się wedzrze i baza moowi PAPA.......(słyszałeś że skodże nie lubią Battlecrusieroof ^_^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leee zergi glutomioty jedne syfle robole leeee a te ich budynki lee ochyda - pomyslcie jakby / jak wyjdzie starcraft 2 i jak bydynki zergow beda wygladac w pełnym 3D (leee na wymioty bedzie ciągło :D:D) aaa tak swoją drog wkur**łem sie ii przechoze gre od nowa ii zamierzam ją przejsc (mam juz po 2 dniach gry z 8 misje Terranami :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zergi są pienkne, wiem o tym MOja matka i Ojciec są zerami Mama Queenem a Tata Ultralem :D a ja jestem zergling mały ........ :D

I czerwony jestem cały.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt, za takie teksty to mam ochotę język na uszach przez nos zawiązać ©!!! :wink: Ty się nie martw, jeszcze PieC nie umarł, póki my giercujemy :-({|=

Owszem jestem posiadaczem (za przeproszeniem co dla niektórych;) konsoli, ale:

1) Xbox - to dzieło Billa i stworzył je Microsoft, co jak co - ale Xbox'owi bliżej do PC niż PS2 tudzież GC;)

2)Nadal jestem zatwardziałym użytkownikiem PC, jesli chcesz mogę ci podać adres, gdzie będziesz mógł przeczytać sobie mój artykuł dotyczący Konsol i Pecetów;)

3) Jak wiesz, twórca Starcraft Gost ma pewne problemy, tak więc premiera i tak się opóźni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, nikomu nie musisz się tłumaczyć. Żartowałem. :)

Starcraft Ghost zapowiada się smakowicie, ciekawe czy będzie jedną z gier, dla których warto kupić Xboxa..?

A poza tym widziałem filmik o Starcrafcie z W3. Co prawda Blizzard zarzeka się, że to tylko dowcip, ale my jużwiemy, co o tym sądzić. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, nikomu nie musisz się tłumaczyć. Żartowałem. :)

Starcraft Ghost zapowiada się smakowicie, ciekawe czy będzie jedną z gier, dla których warto kupić Xboxa..?

A poza tym widziałem filmik o Starcrafcie z W3. Co prawda Blizzard zarzeka się, że to tylko dowcip, ale my jużwiemy, co o tym sądzić. 8)

Spox, tak tylko chciałem napisać bo sam kiedyś nie przepadałem za "konsolowcami" (wszystko mieli wcześniej niź my :twisted: ).

Zapewniam cię, nie tylko dla tej gry warto kupić Xboxa...ale fakt jest faktem - ghost to mocna karta Billego;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argh ii az szlak mnie trafia jak słyze ze gra ktora wyszła bądz wyjdzie na dajmy na to PS2 ma sie nie ukazać na PC argh... noo Ale co do starcrafta to mysle ze wyjdzie jakas nastepna czesc na PC ... Bo jak nie to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argh ii az szlak mnie trafia jak słyze ze gra ktora wyszła bądz wyjdzie na dajmy na to PS2 ma sie nie ukazać na PC argh... noo Ale co do starcrafta to mysle ze wyjdzie jakas nastepna czesc na PC ... Bo jak nie to...

Ja tam się niczego nie obawiam, wystarczy poprzeglądać zapowiedzi producentów gier, czasem odnoszę wrażenie że to konsole jednak przeżywają kryzys a nie PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to jak maja kryzys zabierając "nam" połowe gierek to co oni by chcieli?!?!

A wiesz, że oni moga tak samo powiedzić o nas? Przecież niewiele jest RPGów, RTSów i w ogóle gier strategicznych na konsole. Jeśli ktoś jest maniakiem np RTSów to nie ma powodów do zazdrości... No i kto jak kto - ale dystrybutorzy wiedzą jak zadbać o własną kieszeń... a PC jest nadal dla nich wielce atrakcyjny... Poza tym i tak jest wiele konwersji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem totez w całosci sie z tobą zgadzam ale hehe w taki wypadku wypada miec Pc, Xboxa i PS2 hehe tylko kto ma to wszystko ?!?! haha nikt (noo moze przesadzam ):P

P.S: heheh przypominam ze gadamy tu o Starcrafcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...