Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

Gość Perihelio

Ostatnio w mojej sieci zapanowala jakas dziwna moda na gre w StarCrafta. Troche sie tym zainteresowalem i pozyczylem gierke od kumpla aby sobie popykac. Jednak gra niczym mnie nie przyciagnela... Jednym slowem byla strasznie denna i nudna :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze jesteś zagorzałym fanem Warcrafta (najprawdopodobnie 3 odsłony) pograj pare dni DAJ SZANSĘ starcraftowi odkryc swój potencjał, wciągnij się w fabułe.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w mojej sieci zapanowala jakas dziwna moda na gre w StarCrafta. Troche sie tym zainteresowalem i pozyczylem gierke od kumpla aby sobie popykac. Jednak gra niczym mnie nie przyciagnela... Jednym slowem byla strasznie denna i nudna :?

PRZEPROŚ I WYJDŹ!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie banalne pytanie:

próbowaliście kiedyś w starcrafcie bardzo duzo razy klikać na tą samą jednostkę? mają fajne texty(szególnie terran tank i protoss dragon), cos podobnego jest też w warcraftcie3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciux_the_killed_king

Tak, masz racje. Spróbuj tak zrobić z każdą jednostką, każda mówi coś innego. Najśmieszniejszy jest Aldaris, zaczyna coś ględzić o orkach w warcrafcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie banalne pytanie:

próbowaliście kiedyś w starcrafcie bardzo duzo razy klikać na tą samą jednostkę? mają fajne texty(szególnie terran tank i protoss dragon), cos podobnego jest też w warcraftcie3

kideys z nudow zaczalem nasickac klawisz bindujacy oddzial czolgow i jak uslyszalem "tatatadaaaata tatatadaaaata tatatadaaaataaaaa" to odrazu wlaczylem custom play i sprawdzielm kazda jednostke kazdej rasy. tak mnie to wciagnelo:) ale najlepsi byli protossi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie banalne pytanie:

próbowaliście kiedyś w starcrafcie bardzo duzo razy klikać na tą samą jednostkę? mają fajne texty(szególnie terran tank i protoss dragon), cos podobnego jest też w warcraftcie3

Cos takiego jest nie tylko w Starze i Warze3, ale także i we wczesniejszych Warcraftach. Bardzo fajne byly texty Orkow w W2. Zwala jak nic.

PRZEPROŚ I WYJDŹ!!!

Dlaczego ma przepraszac? :P Ja tam powiem, ze Star po sieci jest bardzo fajny, ale nie tak, zeby grac w niego dzien i noc. Po prostu raz na pewien czas z kumplami w kafejce (jesli sie nie ma stalki) na kilka godzinek i przerwa. Nadal nie rozumiem jak mozna tyle katowac tych biednych Protosow ;).

I tak jeszcze dodam, ze duzo wiecej radoch dalo mi granie w Red Alerta jedynke. Co prawda nie w multi, a w singlu, jednak przyjemniej sie rabalo. Szczegolnie wtedy, jak mialo sie dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciux_the_killed_king

W sumie boję się, co ludzie z Blizzard wymyślą, jeśli chodzi o Starcraft2... Szczerze mówiąc nie wobrażam sobie czegoś lepszego od starcrafta z rts'ów... Chyba, żeby ulepszyliby tylko grafikę, ale i do tej przywykłem i nie wiem, czy zaakceptowałbym inną... Co myślicie o tym by Starcraft 2 był dalej w 2d? Myślę, że tym kosztem dopracowali by inne szczegóły... Myślę, że sc w 2d straci klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft zawsze był wielki ale ja także boję się czy sc2 będzie taki jak sequele filmów amerykanskich... oby nie a poki co możemy się zadowolić tą przepiekną/przeekstra/przewypasiona gra u mnie sc jest zaraz za h-l'em zwyklym :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...