Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elcommendante

Warhammer 40.000: Dawn of War

Polecane posty

Nie widzę tematu o Warhamerze 40k:Dawn of War to dopisuje się do tego. Mam problem, gdyż nie wiem jak ustawić opcję by przeciwnik walczył po drugiej stronie mapy w trybie potyczki. Zaznaczyłem w opcjach, że miejsca startowe ustawione i jak ja byłem 1 to on był 6(i to było naprzeciwko długiej mapy) jednak oponent tworzy się zaraz przy mnie. Co robić, by go ustawić daleko od siebie, bo nie chce by cała potyczka trwała 5 minut.

A Ti, Ti, ślepciuszku - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ściągnąłem sobie demo Soulstormu i zacząłem grę . Bardzo mi się spodobała ale nie mam doświadczenia w tego typu grach .Trochę ciężko się gra bo niby przez jakiś czas wszystko oki , mam sporo wojska nawet i kilka maszyn bojowych ale jak na mnie napadnie po chwili oddział wroga ( 2x większy od mojego ) to kaplica . Po jakimś czasie nie mogę już budować domów żeby jednostki budować ... Czemu tak jest ? I w ogóle niech mi ktoś pokrótce objaśni jak najlepiej zacząć , co zbudować , co robić , itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ściągnąłem sobie demo Soulstormu i zacząłem grę . Bardzo mi się spodobała ale nie mam doświadczenia w tego typu grach .Trochę ciężko się gra bo niby przez jakiś czas wszystko oki , mam sporo wojska nawet i kilka maszyn bojowych ale jak na mnie napadnie po chwili oddział wroga ( 2x większy od mojego ) to kaplica . Po jakimś czasie nie mogę już budować domów żeby jednostki budować ... Czemu tak jest ? I w ogóle niech mi ktoś pokrótce objaśni jak najlepiej zacząć , co zbudować , co robić , itd.

gram w warhammera prawie 2 lata i jeszcze domów tam nie widziałem Oo, pewnie chodzi ci o torture pit (dom XD) u DE, sry ta gra jest taka ze nie wystarczy nawalić dużo wojska i jazda na wroga, trzeba sie wykazać pewnymi umiejętnościami, jeśli ci się podoba to kup sobie pełną wersję i wtedy zapraszam na dawnofwar.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ściągnąłem sobie demo Soulstormu i zacząłem grę . Bardzo mi się spodobała ale nie mam doświadczenia w tego typu grach .Trochę ciężko się gra bo niby przez jakiś czas wszystko oki , mam sporo wojska nawet i kilka maszyn bojowych ale jak na mnie napadnie po chwili oddział wroga ( 2x większy od mojego ) to kaplica . Po jakimś czasie nie mogę już budować domów żeby jednostki budować ... Czemu tak jest ? I w ogóle niech mi ktoś pokrótce objaśni jak najlepiej zacząć , co zbudować , co robić , itd.

A zdobywasz punkty strategiczne? :lol: Bo może w tym sęk... To te niebieskie punkciki na minimapce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...mógłbyś mi tylko powiedzieć jak???

Na ekranie startowym przed rozgrywką (tam gdzie wybierasz rasy, poziom trudności, kolor itp.). Więcej Ci nie powiem, bo aktualnie nie mam DoW'a zainstalowanego i dokładnie nie pamiętam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdobywasz punkty strategiczne? laugh.gif Bo może w tym sęk... To te niebieskie punkciki na minimapce biggrin.gif

Pssssss , no aż tak tępy nie jestem jeszcze ^_^ . Pewnie że je zdobywam ( albo i staram się ) ale co one niby dają poza tym że jest większy wzrost jakiegoś tam surowca? Jak zdobędę to i tak po chwili mi go odbiorą a nawet jak postawię straż to i tak większy oddział przyjdzie i po ptakach ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ogóle niech mi ktoś pokrótce objaśni jak najlepiej zacząć , co zbudować , co robić , itd.

Zacznij od koszarów i generatorów (min. dwa) i zajmij najbliższe punkty strategiczne oraz zbuduj na nich posterunki nasłuchowe. Potem zbrojownia i ulepszenia dla posiadanych już budynków. Dalej sam zobaczysz co Ci będzie potrzebne... ;) Nie zapominaj o rekrutacji jednostek i kontroluj stan energii oraz rekwizycji. Przydatne też może być budowanie wieżyczek.

P.S. Nazwy których tu użyłem dotyczą Kosmicznych Marines - jeśli grasz inną rasą, nazwy budynków będą inne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od koszarów i generatorów (min. dwa) i zajmij najbliższe punkty strategiczne oraz zbuduj na nich posterunki nasłuchowe. Potem zbrojownia i ulepszenia dla posiadanych już budynków. Dalej sam zobaczysz co Ci będzie potrzebne... ;) Nie zapominaj o rekrutacji jednostek i kontroluj stan energii oraz rekwizycji. Przydatne też może być budowanie wieżyczek.

P.S. Nazwy których tu użyłem dotyczą Kosmicznych Marines - jeśli grasz inną rasą, nazwy budynków będą inne...

omg, gorszej rady dostać nie mogłeś, dobra w demie masz mecze dark eldars vs space marines, dla dark eldar build robisz tak 2-3 mandrake (zwane mendami, ilość zależy od mapy), builderem stawiasz albo baraki i tam robisz 2x dew (tych co strzelają) i ich dowódce albo robisz budynek do maszyn i robisz 2x hellion a następnie laboratorium homonculusów, a dalej t2 wszystkie upy jakie tam masz itd itd, zawsze od razu rób obronę na punktach itd itd

jak chcesz sie dowiedzieć więcej o skutecznych strategiach dla DE to zajrzyj na dawnofwar.pl , a najlepiej kup pełną wersję (bo samo demo to bieda a nie gra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, gorszej rady dostać nie mogłeś

Za to Twoja jest super... :blink: Gracz jest początkujący, więc trzeba najprościej. Sam dojdzie później co i jak mu pasuje. Fakt, nie dopatrzyłem, iż chodzi o demo Soulstorma, ale zasada ta sama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jak przypisać go do lokacji...po minimapie szukam, ale nic nie ma...niby można tylko jak???

W kolumnie z listą graczy pierwsza osoba od góry zacznie na pozycji 1, druga zacznie na 2 miejscu itd. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób upatchować W40K: DoW z EkstraKlasyki? Gdy ściągnąłem patcha 1.01, podczas instalacji wywaliło mi komunikat, że "files don't matches".

Nie ściagaj spolszczeń które wynajdzie np google czy cezgo tam używasz.Gdy wyskoczy ci okienko (przeważnie wyskakuje jak chcesz przez neta grać) musisz zatwierdzić żeby zaczęło sie ściagać (troche to trwa) gdy już się ściągnie uruchom ponownie komputer i gra powinna być upatchowana (wiem,bo sam miałem ten problem).Pozdrowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie... otóż chciałbym w jakiś sposób "wyciągnąć" dźwięki z tej gry... aby sobie zrobić np. dzwonek do telefonu ;) ale jakoś nie udało mi się znaleźć na to sposobu... w takim World of Warcraft wystarczy tylko Total Commander z odpowiednią wtyczką... a czy do tego też jest jakiś sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem jakieś 3 lata temu. Sprawa polega na tym, że do tej pory... nie potrafię grać przez Sieć.

1. Gdy próbuję się zalogować na konto gamespy przez grę, wyskakuje losowo: złe hasło, zły użytkownik (albo e-mail, nie pamiętam)

2. Gdy próbuję założyć nowe konto: wyskakuje info o zajętym e-mailu, o używanym cd keyu, o zajętej nazwie użytkownika bądź o złym haśle (to również losowo, ponieważ: błędny e-mail jest nawet wtedy, gdy założyłem nowy i 30 sekund później próbowałem stworzyć konto; cd keya nikomu nie udostępniałem; użytkownik jest zajęty nawet wtedy, gdy wybiorę sugerowany przez grę; jakie bym nie wpisał hasło, jest ono niepoprawne)

3. Gdy próbuje się zalogować na działające konto kolegi... nic nie wyskakuje. Gra po prostu myśli kilkanaście minut, aż w końcu ją wyłączam przez menedżera.

4. Gdy włączam gamespy i sprawdzam listę gier, jakie są obsługiwane przezeń, widzę wszystkie zainstalowane gry... prócz Warhammera.

Mam najnowszą wersję gry. Łącze internetowe zawsze działało, gdy próbowałem się zalogować. Komputer E8400, GF 8800 gts, 3,25 RAMu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam pytanie z innej beczki. Czy wie ktoś czy Soulstorm będzie (jak poprzednik DC) w eXtra Klasyce? I tym samym spadnie do ceny 19,99 zł ? Tak właśnie skusiłem się na poprzednie części, ale jak na razie nic nie wiem na ten temat. Oczywiście jest Warhammer 40K: Universum gdzie są już wszystkie części, ale ja miałem nadzieję na oddzielną i miec całą kolekcję, że się tak wyrażę.

Nie mam zamiaru kupować całej kolekcji gdyż mi to nie potrzebne ja tylko chce Soulstorm. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam 11 Mb/s. Nie potrzeba wcale szybkiego neta by grać w tą grę tylko nie możesz mieć bałaganu na kompie bo wtedy gra ci zwalnia (wiem z własnego doświadczenia :)).

Wracając do Soulstorm mam nadzieję, że w Nowym Roku spadnie ta cena :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...