Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elcommendante

Warhammer 40.000: Dawn of War

Polecane posty

AMD Athlon XP 1700+

1,47 GHz

1,25 GB RAM

GeForce FX 5500 128 MB

no i Windows XP pro. z service pack 1

Edit:

Przez 2 dni działało wszystko fajnie nie wiem jak bo nic nie robilem z tym. A przed chwilą znowu wywaliło. W pliku Warnings znalazłem takie ostrzeżenie:

16:15:14.68 GAME -- Unable to load the DLL for MOD 'dxp2' -- please use the matching executable!

16:15:14.68 MOD -- Initializing Mod dxp2, 1.0

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to load archive 'W40kW40kDataGOTY.sga'

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'DXP2LocaleenglishData'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'DXP2Data_Shared_TexturesFull'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'DXP2Data_SoundFull'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'DXP2Data_Music'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'DXP2Data_WhmLow'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'W40kLocaleenglishData'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'W40kData_Shared_TexturesFull'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'W40kData_SoundFull'.

16:15:14.68 MOD -- Warning: Failed to open folder 'W40kData_WhmLow'.

16:15:20.20 GAME -- Using player profile Nagash

Problem w tym, że żadnego moda nie instalowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD -- Initializing Mod dxp2, 1.0

dxp2 to oznaczenie Dark Crusade, gra widzi wszystkie tryby rozgrywki jako mody więc akurat to jest w porządku. Widzę, że jest tam też 1.0, masz patcha 1.2 zgodnego z twoją wersją gry? Może spróbuj go ściągnąć z jakiegoś innego źródła?

Failed to load archive 'W40kW40kDataGOTY.sga'

Data.sga to chyba jest jeden z plików od grafiki ale u mnie niema tego "GOTY". Dziwne.

GAME -- Unable to load the DLL for MOD 'dxp2' -- please use the matching executable!

To wydaję się być kluczowe. DLL to pliki uruchamiające skrypty, a potem mamy błędy ładowania plików od dźwięku i obrazu. Ale co zrobić, żeby to działało jak trzeba to niestety nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM Z URUCHOMIENIEM GRY SIECIOWEJ!!!!

Mój problem polega na tym, że gdy chcę utworzyć do gręsieciową, to wyskakuje komunikat z nakazem ściągnięcia patcha. Ściągnąłem do wersji 1.4 i moje pytanie jest takie..

ILe tych patchy trzeba ściagnąć aby w koncu zagrać online?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagash Musisz ustawić sobie więcej pamięci wirtualnej.

Morodin najnowsza wersja DoWa to 1.51 i wniej gra sie w multi.

Do DC ejst dużo modów - radzę poszukać filefrocie poświęconym tej grze...

bubusz Chyba masz linuxa - grę musisz odpalać z konta roota lub przez sudo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Dark Crusade. Ostatnio kupiłem gre na gram.pl i ją zainstalowałem wszystko było dobrze do czasu instalacji ostatniego dodatku. Po jego pomyślnej instalacji uruchomiłem grę. Zapytała mnie ona o CD-KEY podstawki. Podałem go ale dowiedziałem sie że gra nie jest poprawnie zainstalowana. Nie wiem co zrobić. Instalowałm ją na wiele sosobów :

Podstawka i Winter Assault do: E/Program files/THQ/DoW

I Dark Crusade też do: E/Program files/THQ/DoW

i nic nie dało

oraz próbowałem zainstalować ją w rozdzielnych folderach i zkopiować zawartość BC do DoW'a. Jeśli ktoś wie o co biega prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, miałem taki sam problem z instalacją dodatków, a później info, że są źle zainstalowane.

Wcześniej wszystko ładnie chodziło, grałem sobie po sieci cały czas, aż do formatu.

Po formacie zainstalowałem jeszcze raz, i przy włączeniu DC pojawia się prośba o CDkey podstawki. Po wpisaniu mówi mi, że źle zainstalowana. Reinstal nie pomógł. I tak jestem zmuszony do grania w samego DC po sieci (nie miogę grać IG! O żesz...).

PS. Mam oryginały, ze Złotej Edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Dark Crusade. Ostatnio kupiłem gre na gram.pl i ją zainstalowałem wszystko było dobrze do czasu instalacji ostatniego dodatku. Po jego pomyślnej instalacji uruchomiłem grę. Zapytała mnie ona o CD-KEY podstawki. Podałem go ale dowiedziałem sie że gra nie jest poprawnie zainstalowana. Nie wiem co zrobić. Instalowałm ją na wiele sosobów :

Podstawka i Winter Assault do: E/Program files/THQ/DoW

I Dark Crusade też do: E/Program files/THQ/DoW

i nic nie dało

oraz próbowałem zainstalować ją w rozdzielnych folderach i zkopiować zawartość BC do DoW'a. Jeśli ktoś wie o co biega prosze o pomoc.

poszukaj patcha na gram.pl. Masz złotą edycję tak? patch ten powinien pomóc. Będzie przy nim pisać że to patch do złotej edycji usuwający opisany przez Ciebie błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dawn of War. Chciałbym sobie zagrać przez neta, instaluje wszystkie patche, wyłączam zapory, loguje się normalnie, ale w poczekalni sieciowej nic się nie wyświetla, same puste pola, na dodatek, gdy chcę się wylogować to gra się zacina. Te problemy pojawiły się dopiero po dzisiejszej instalacji, wcześniej wszystko grało jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dark Crusade, który nie został opisany NIGDZIE (a przynajmniej nie tam gdzie szukałem ;p ). Do rzeczy - po włączeniu menu kampanii zauważyłem, że nie ma tam żadnej czcionki :shock: ,to znaczy poza tą od przycisków jak "Nowa Gra" itd. Żadnych opisów, nic. Widać tylko pojedyncze słowa lub litery (np kiedy ładuje się mapa z główną kwaterą gwardii zamiast opisu samej misji widzę tylko litery "ł" i kilka kropek. Zainstalowałem najnowszego patcha (1.20), aktualizowałem sterowniki, zmieniałem ustawienia grafiki i nic. Mój sprzęt to: duron 850, gf 2 mx400 64mb, 256mbRAM (dodam tylko, że na innym kompie z niemal identyczną konfiguracją (słabszy procek) wszystko działa dobrze). Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś instalować starsze stery do karty graficznej?? Nie łudź się, że na nowych sterach będzie Ci wszystko dobrze chodzić... Pamiętaj, że po sterownikach trzeba zawsze instalować na nowo directx. Popróbuj z różnymi wersjami sterowników. A może to wina płyty instalacyjnej?? Spróbuj zainstalować u kogoś innego twoją wersję i zobacz jaki będzie efekt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Podejrzewam, że mam buga w jednej z misji. Trzeba w niej zabić Kronikarza, który zdradził i rozwalić wszystkich wrogów. Mam zajętą całą mapę i nic się nie dzieje. Przeszukiwałem CAŁY teren i nic. Może gdzieś są jakieś zamaskowane jednostki, ale komputer, poza polem minowym (tu też mam dylemat, bo nie wiem, czy należy je zniszczyć, aby przejść dalej), ich chyba nie stosuje. Jeśli ktoś coś wie, PLZ pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze nieraz zdarzają się tego typu bugim ale zazwyczaj wystarczy rozegrać misję na nowo i gra rusza dalej. I tobie to polecam, misje w Warhammerze nie są aż takie długie, żeby było szkoda czasu rozegrać ją na nowo i szukać przyczyny gdzieś indziej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...