Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elcommendante

Warhammer 40.000: Dawn of War

Polecane posty

Ja mam inne pytanie: kupiłem DoW w ExtraKlasyce i dodatek WA. Podczas instalki WA gra spatchowała się do 1.40, a potem zainstalowałem patch 1.41 do DoW (podstawka, WA działa dalej jako 1.40). Nie wiem czemu, ale grafika w podstawce jest ładniejsza niż w WA, np. w WA tekstury pokrywające Zwiadowców marines są dużo gorsze niż zwykłych żołnierzy. Gram na max detalach, na sprzęcie GF6600GT, PIV 2.4 i 1 GB Ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie: kupiłem DoW w ExtraKlasyce i dodatek WA. Podczas instalki WA gra spatchowała się do 1.40, a potem zainstalowałem patch 1.41 do DoW (podstawka, WA działa dalej jako 1.40). Nie wiem czemu, ale grafika w podstawce jest ładniejsza niż w WA, np. w WA tekstury pokrywające Zwiadowców marines są dużo gorsze niż zwykłych żołnierzy. Gram na max detalach, na sprzęcie GF6600GT, PIV 2.4 i 1 GB Ram.

Spróbuj wejść w konfigurację WA i kliknij na sprawdzenie karty czy coś w tym stylu(powinien ci się pokazać na ekranie marine :P) potem kliknij że obraz był wyświetlany prawidłowo.Może pomoże.A jak nie to raczej wątpię żeby to były sterowniki, skoro DoW się uruchamiało dobrze to WA też powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Moj komp to : Athlon 2600+, RAM 768, GeForce5200FX. A warhammer tnie mi sie na srednich detalach i rozdzielczosci. czy moj komp jest za slaby do tej gry czy moze antywiros tak zwalnia kompa. Pomozcie. Moze macie jakas rade na to, bo grac sie da ale jak sie tnie to troche wnerwia. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - antyvir zabiera co nieco mocy obliczeniowej kompa, ale tak naprawdę jest to niewiele. Możesz jednak po odłączeniu neta wyłączyć go i będziesz widział, czy coś zmienia. Na twoim miejscu zmniejszyłbym ustawienia - wydaje mi się, że masz trochę słabą kartę do grania na średnich, pogrzeb w tych opcjach.

Żeby grać po sieci musisz mieć grę upatchowaną na maksa. Nie wiem jaki teraz jest najnowszy patch, możesz to sprawdzić na ten przykład na gram.pl, skąd też możesz łatki pobrać i poinstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja to bodaj 1.51. Wie ktoś może czy na płycie do Dark Crusade są wszystkie patche od 1.41 do 1.51? Mam wolne łącze i ściąganie tego mi się nie uśmiecha, wiec się zastanawiam nad DC ale na pudełku nic o tym nie ma. W sumie DC jest grą samodzielną, więc patchowania DOW nie wymaga ale może jednak jest dla mnie iskierka nadziei?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę ten temat...

Mam problem gdy chcę dostać się do gry sieciowej (samej gry nie poczekalni) lub stworzyć nową grę wyskakuje komunikat:

,,Brak dostępu do sieci. Limit czasu przekroczony."

Ten tekst wygląda jakby to był trial ale mam pełną wersję.

PS. Gram w dodatek WA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też przy okazji się zapytam, bo też mam problem z dołączaniem się do gry...

Mianowicie, za pierwszym podejściem dołączyć się udało, ale potem gra po prostu zwisła (chociaż do poczekalni dało się wyjść) wystawiając komunikat mówiący coś o nieprawidłowych wersjach gry. Przy następnych podejściach po prostu twierdziło, że nie może znaleźć hosta...

Wersję mam 1.11, jakby kto pytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z DC jest błąd nawet na forum gram.pl opisano go i oto sposób jak komuś multi w DC nie łapie:

otwórz folder z grą

otwórz plik W40K

linijkę: gameVersion = 1.11

zmień na: gameVersion = 1.1

pomaga bo też z czescią głączyć się nie mogłem na necie a po zmianie tego z każdym mogłem sie połączyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z wersją demo załaczoną na płytce cd actiona- wszystkie napisy w grze są nieczytelne: i w menu i w trakcie misji. Jako że widze tą gre pierwszy raz na oczy to stanowi to dla mnie nie mały problem. sama gra chodzi płynnie. A zanim kupię pełną wersję to wolałbym sprawdzić demo.

P.S. patch załączony do 4 płytki nie chce mi sie zainstalować

:evil:

Miałem taki sam problem, miałem GF 4MX, i został wymieniony na Radeon'a 9600, i problem zniknął. Mysle, że mogłoby by pomóc zainstalowanie najnowszych sterowników do karty. :):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z multi Dark Crusade. Moge wybrac tylko 2 armie (nekroni, tau) a chciałbym grać np. marines...Prosze o pomoc

Musisz wpisać cd-key z oryginalnego Dawn of War. Nie ma innego wyjścia, to normalne. Jeśli nie masz Dawn of War, to kup, kosztuje ze 20 złotych, aż wstyd nie mieć XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody pobierasz z sieci. Wybór strony pozostawiam tobie, wystarczy skorzystać odpowiedno z Google, by coś się trafiło.

Większość modów, z którymi miałem do czynienia ma własny program instalacyjny, który załatwia wszystko za ciebie. Instalujesz, program umieszcza ikonę moda na pulpicie czy gdzie tam chcesz... I jedziesz.

Ewentualnie w głównym menu DoW powinna być opcja "Zarządzanie Modami" czy jakoś tak, z której to listy możesz wybrać, co tam byś chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...