Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

No cóż. Zależy, jaki mod. Bo powstało kilka modów, zatytułowanych w ten sposób. Zarzuć linkiem, to napiszę. Ale, moim zdaniem, zdecydowanie nie powinien się z żadnym innym gryźć. W końcu dodaje nowe przedmioty, nie zmienia żadnych istniejących, więc nie ma co się gryźć. No, chyba że ktoś by dał inny przedmiot w tym samym miejscu, co jest kuźnia. To wtedy, z lekka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Mam takie pytanie co do Skyrima Legendary Edition:Kiedy będzie wersja na pc? ile będzie kosztować? I W czy będzie w dubbingu?Proszę o szybką odpowiedz.

Ps.Pewnie gdzieś były zapisane odpowiedzi ale nie chce mi się przewracać stron i szukać. Sory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ja rozumiem, że nie chce Ci się zaglądać na inne strony (a możesz przecież skorzystać z forumowej wyszukiwarki, która zrobi to za Ciebie...), ale tego, że nie chce Ci się zajrzeć na szczyt TEJ strony, to już nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka w ogóle mała informacja ode mnie: na muve.pl Skyrim w Edycji Legendarnej można kupić za 113,94 zł. Jak? Ano wystarczy kupić zniżkę 40% na gry PC w Kompanii Graczy, wklepać kod i kupować (a jak zapłacimy z góry, to jeszcze darmowa dostawa). W pudełku. Więc, nie jest chyba aż tak źle. Jeden z niewielu pomysłów, co Cenedze wyszedł. Kompania Graczy i kody zniżkowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam dwa pytanie odnośnie modów.

@modzi

Nie są to pytania techniczne.

Otóż, czy ktoś z Was kto użytkuje Wrye Basha, doświadczał problemów z wersją 303 i komponentem Microsoft Visual C++? Bo mi ni stąd ni zowąd zaczął stroić fochy. Suma sumarum, cofnąłem się do wersji 302, która bez problemu działa.

A drugie:

Czy i Wam, którzy mają wersję Skyrima GoTY, mody takie jak Unofficial Dawnguard/Hearthfire/Dragonborn Patch nie działają? Mi Wrye Bash pokazuje te pliki na czerwono (konflikt), i chcę się upewnić, czy to ja coś sknociłem, czy nasza kochana wersja jest niezgodna z tymi, na których operują autorzy tych poprawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugie:

Czy i Wam, którzy mają wersję Skyrima GoTY, mody takie jak Unofficial Dawnguard/Hearthfire/Dragonborn Patch nie działają? Mi Wrye Bash pokazuje te pliki na czerwono (konflikt), i chcę się upewnić, czy to ja coś sknociłem, czy nasza kochana wersja jest niezgodna z tymi, na których operują autorzy tych poprawek.

Jakiej wersji językowej używasz? Jeśli polskiej, i do tego angielski mody, to pewnie problemem jest nieprawidłowy master. (W pluginie jest wersja angielska, a w grze polska). Jeśli tak jest u Ciebie, to sprawdź, czy na Nexusie są polskie wersje Unofficial Patchy, sam akurat mam ustawiony język angielski wiec nie jestem na czasie ze spolszczeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, spróbuję tego rozwiązania. Aczkolwiek, Wrye Bash nie pokazuje brakujących masterów.

No żesz, po prostu porażka. Dlaczego USP w wersji angielskiej działa bez problemu, a Unofficial Dawnguard Patch wymaga pluginu z polskiej wersji? Mam chociaż nadzieję, że to nie spolszczy dodatku. A odnośnie wersji językowej: kinówka. Polskie napisy, angielskie dialogi.

Edit:

Żeby DLC były po angielsku, muszę ustawić przez opcje Steam język na Angielski? Czy samo ustawienie przez loader opcji kinówki wystarczy?

Edytowano przez TimeX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się i to bardzo. Przed kupnem Skyrima nie lubiłem RPG-ów, po kupnie to mój ulubiony gatunek gier :). Co do przejścia, główny wątek nie zajmuje bardzo dużo, ale masz potężne ilości questów pobocznych i 6 głównych frakcji dla których możesz robić zadania. Słowem, zawsze jest coś do roboty. No i są jeszcze tysiące modów, które urozmaicają na wszelkie sposoby rozgrywkę. Trzeba też dodać, że w Skyrimie masz nieograniczone możliwości w kreowaniu postaci. Możesz grać jak tylko chcesz. Wojownik w lekkiej zbroi z mieczem w jednej i czarem w drugiej ręce? Mag wspomagający się miksturami z alchemii? Łucznik używający szkoły magii przywracania? Skrytobójca zaklinający swój ekwipunek? Jak widzisz, możliwości są nieskończone. Moja rada? Kupuj bez zastanowienia a nie pożałujesz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Skyrim zrobił bardzo wiele dla upowszechnienia niszowego gatunku jakim jest hiking simulator.

Poważnie jednak pisząc, w odróżnieniu do Obliviona, miałem tu kupę zabawy, chociaż mała to zasługa developera, gdy miałem na Skyrima swojego czasu nałożone kilka gb modyfikacji, które zmieniły tę grę nie do poznania ze stanem wyjściowym. Zwłaszcza duel mod i podobne, polecam wypróbować każdy combat rework/tweak, gdyż każdy jest lepszy od tej klikaniny w vanilla i przeciwników, którzy nie potrafią skakać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wcześniej nie grałem w takie gry, ale po wizycie u znajomego, zakupiłem. I, nie żałuję. Pierwszą sesję przeszedłem w połowie na czysto, od mniej więcej połowy zacząłem instalować modów ile wlezie. Wszystko na raz. Broń, skrypty, pancerze, tekstury, immersive mods, pozy, animacje. Jak tak teraz spojrzę na moją grę, to niezmodowane jest chyba tylko niebo :D Cała reszta pozmieniania. Vanillowy Skyrim nei był zły, ale wszystkiego w nim było za mało. Pancerzy za mało, przy czym były powszednie i to cholernie. Broń? Oprócz unikalnych i daedrycznych, powszednia. Czary? Za mało. Immersja? Brak głodu, picia, jedzenia, musu obozowania w najzimniejszych rejonach Skyrim, jak chociażby północne tereny. Ale, mody pozmieniały.

Szkoda tylko, że zdarzają się nadal wycieki pamięci, po tylu patchach. Ale podobno, trzeba po prostu kombinować z plikiem .ini, bo tam można coś podziałać. Spróbuję, i jak będą efekty, dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy górny róg > not logged in > klikasz i wybierasz create an account. Potem dajesz zielone "Register", w kolejnym oknie nie zaznaczasz żadnych płatności, po prostu na dole klikasz "Create Account" i dalej to już standardowe podawanie nicka, maila itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaga.

@Minamir okej, dzięki.

Polecacie jakieś mody? Chcę sobie wgrać SkyUI, Enb, Dance of Death, ale może jeszcze coś mi podacie? Chcę aby to był nadal Skyrim, a mody to dodatek, a nie odwrotnie. Mam Legendary Edition - powinienem się obawiać problemów z modami czy nie?

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...