Skocz do zawartości

The Elder Scrolls (seria)


Polecane posty

czar telekineza ze szkoły mistycyzmu?

gdy go rzucisz możesz zabierać przedmioty które normalnie są poza zasięgiem Twoich rąk. Zasięg telekinezy jest chyba zależny od jej stopnia.

po rzuceniu czaru zauważysz że jesteś w stanie czytać parametry przedmiotów oddalonych od Ciebie na odległość uniemożliwiającą jakiekolwiek działanie normalnemu Nerevarejczkowi :) -jeżeli więc możesz czytać inskrypcje to również klawiszem spacją możesz je wziąść :D

Przykład; na plantacji Orvasa Drena wszedłem do pomieszczenia,w którym ten jegomość się znajduje-za nim stała szafa z deadrycznymi nagolennikami hełmem rodu indorill i ebonowa zbroja.

Ustawiłem się za pobliskim słupem [tak że pan Dren mnie nie widział] rzuciłem czar Tele... i po chwili byłem szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionych przedmiotów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie można

2. Nie moża, ale można wykonywać dla nich zadania.Jak uwolnisz około 30-40 niewolników to będziesz mógł z nim porozmawiać na temat "Dwie Lampy" i ten niewolnik daje Ci gdzie masz szukać gościówy, która da Ci jakieś zadania, ale tych zadań jest trochę mało :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telekineza, to nawet ciekawe zaklęcie, czasami się przydaje, choć ja zbyt często z niego nie korzystam. Po prostu nie chce mi się nim bawić, choć raz, gry miałem coś podwędzić jakiemuś magowi, to bez tego zaklęcia by się nie udało. :) Ale i tak jest w tyle za innymi dwoma (też z mistycyzmu) moimi ulubionymi - przeniesieniem i oznaczeniem - dzięki nim oszczędziłem sporo czasu. Choć telekineza pewnie znalazła by się w pierwszej dziesiątce moich ulubionych zaklęć (no, co jako wojowniko-złodziejo-mag nie używam dużej ilości magii. Dobre, zaklęte długie ostrze to lekarstwo na wszelkie problemy.)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omega210a
2] jak można się przyłączyć do 2 lamp?

Jeśli tak bardzo ci na tym zależy to ściągnij sobie plugin The Twin Lamps

Możesz też ściągnąć Brother Juniper s Twin Lamps Mod który dodaje kilka zadań związanych z tą organizacja (nie wiem czy są ze sobą kompatybilne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senkju :D

szkoda że panowie [i oczywiście Panie-równouprawnienie musi być..tfu]

z Bethesdy nie wprowadzili rodu Indorill jako samodzielnej frakcji.

Aha jeszcze taka pmała odskocznia; istnieje plugin który umożliwia [będąc wampirem] kontrolować ludzi-czy znacie plugin ktory wprowadza takowe zmiany [czytaj:możliwość wydawania rozkazów] bez konieczności bycia upadłym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senkju :D

szkoda że panowie [i oczywiście Panie-równouprawnienie musi być..tfu]

z Bethesdy nie wprowadzili rodu Indorill jako samodzielnej frakcji.

Aha jeszcze taka pmała odskocznia; istnieje plugin który umożliwia [będąc wampirem] kontrolować ludzi-czy znacie plugin ktory wprowadza takowe zmiany [czytaj:możliwość wydawania rozkazów] bez konieczności bycia upadłym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misza

Jak moge wyłączyć z użytkowania kopalnie w Calderze?

Zdobyłem ten tajny rejestr...rozkułem jakąś Khajitke ,tak że w dzienniku pisze ze na pare dni kopalnia zawiesza produkcje...ale Lehtri z Redoran od którego/której musze zdobyć poparcie nadal bredzi o dowodach oraz zatrzymaniu prac... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Adamantowej wieży znajduje się poradnik dotyczący CS-a. Tam znajdź dział dotyczący konstrukcji zadań. Tam korzystając ze wzorca postaraj się zrobić to samo z Ltherim. Tyle jeśli chodzi o teorię. Jak to wygląda w praktyce nie wiem. Dla ułatwienia powiem że można jednocześnie być w internecie i grzebać w CS-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omega210a

Z tego co pamiętam to dagoth był prawie nagi Miał na sobie tylko złotą maskę i jakieś bokserki (tak to wyglądało) moim zdaniem nie tak powinien wyglądać główny zły. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, przyzwyczailiście się pewnie do wielgarnych skrzydlatych demonów czy smoków rażcych ogniem na pół planszy i rzucająych jednym ruchem na siebie pięć czarów ochronnych (kompleksy po Baldurs Gate 2?). Ja bym się zastnawiał jak bym myślał o Dagocie jako o moim... szefie. Ten głos przesycony fanatyzmem, ogień z oczu... łuuu, w żadnej gildii by tak nie było.

EDIT ->> zamieszczam http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3000 link do galerii Gry Online gdzie znajdują się całkiem nowe obrazki z Obliviona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2
ale chciałbym was zapytać co sądzicie o Daghocie?

Taki sobie niezasilny gołodupiec w slipkach, prawdę mówiąc parsknołem śmiechem na jego widok, za to fajny posążek sobie majstrował. Niby próbował być czymś więcej, że ma genialny plan wyzwolenia morrowind, że tworzy nową nieśmiertelną rasę (bezmózgich zombi :? ale to wszystko jakoś się kupy nie trzymało i bardziej pasowało do stukniętego czarownika niż do diabła wcielonego, jak autorzy próbowali nam wmówić. W walce też ściemniał że niby zabić się go nie da itp. ale jako przeciwnik był o wiele prostrzy od Umbry, parę zaklęć ochronnych, utłuczenie serduszka młoteczkiem i po minucie-dwóch odbieraliśmy gratulacje od Azury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misza
Ja bym się zastnawiał jak bym myślał o Dagocie jako o moim... szefie. Ten głos przesycony fanatyzmem, ogień z oczu... łuuu, w żadnej gildii by tak nie było.

Właśnie o to mi chodziło :D

Oczyszczenie morrowind....mieć za przywódce niebezpiecznego szaleńca który jest ponad sprawami takimi jakie zaprzątalisobie głowy arcykapłani Viveka.

Możliwość dokopania Vivekowi [ale nie tak prywatnie tylko ..ekhm...'oficjalnie' :) ]

Terroryzo..znaczy..oczyszczać i nawracać...Obcych

Dagoth był kimś z...'wizją' A tą wizją był m.in Akula Chan :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Morrowinda, jestem fanem gier RPG i kupiłem sobie tę grę, gdyż zobaczyłem że mój komputer spełnia wymagania gry... a skacze mi w najniższej rozdzielczosci i najnizszych detalach mimo najnowszego directX i najnowszych sterowników :( . Ale przyznam, że jak pierwszy raz zagrałem usłyszałem donośny odgłos bólu, a gdy potem zobaczyłem łazika... Morriwnd Rulez :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Morrowinda przez jakiś miesiąc i nie wiem czy prezszedłem go w połowie, a zwiedziłem chyba ze 3/4 świata. Morrowind jest wspaniałą grą RPG, według mnie najlepsza, tylko niestety będe miał czas żeby ją prezjść dopiero na emeryturze :( Aha i podobno są jakieś problemy z notatnikie w wersji podstawowej, ale ja tego nie odczułem bo zainstalowałem od razu z dwoma dodatkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misza
zamieszczam http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3000 link do galerii Gry Online gdzie znajdują się całkiem nowe obrazki z Obliviona.

noo całkiem nowe to one nie są :D najprędzej można zobaczyś nowe screeny na oficjaleej stronie TES

Na Adamantytowej Wieży jest news, który opatrzony komentarzem troche mnie zaniepokoił-mianowicie boję się uproszczenia Obliviona do rangi kolejnego actionRPG :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, nie nowe, ja takich nie widziałem a nowi fanowie Morrowinda wyczekujący Obliviona nie są zmuszeni przeglądać wszystkich stron tego topicu w poszukiwaniu obrazków tylko im od razu walnąłem linka do całej galerii. A paru obrazków to naprawdę z pośród tych zamieszczonych tutaj to nie widziałem wcześniej.

Co do newsa to faktycznie, nie zapowiada się najlepiej. Choć patrząc na obrazek lasu z gry trudno mi uwierzyć w jakieś uproszczenia. No ale może Wishlista coś pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

gra jest po prostu super (grafa, klimat i reszta :P) tylko mnie wkurza ze nie moge znalescdwemerywych ruin [szukam "dwemerowej lamiglowki"] jezeli ktos wie gdzie sa to pliss o wskazowki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pomocy jest specjalny dzial w Grach ;)

mijasz Fort Ksiezycowy, idziesz kawalek drogi w wawozie a potem w prawo stoma drozka ktora zaprowadzi cie na most [na moscie bedzie mag ktory nie stanowi wiekszej przeszkody]

znalazl ktos Daedryczne Zakrzywione Ostrze bez zadnych solucji itp ?? :)

mi sie nie udalo :( [kolega mi powiedzial, ktory przypadkowo na nie trafil]

niezle to autorzy wykombinowali swoja droga ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...