Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Fallout (seria)

Polecane posty

Hmm... Przejrzałem sobie swoją kolekcję CDA i patrze tutaj FALLOUT TACTICS :D Odrazu zainstalowałem. Gierka jest wyśmienita :] Teraz czaje się na kupno 1 i 2 bo w końcu te części to RPGi, a nie turowe strategie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy pokochają trzeciego Fallouta

Pete Hines z Bethesda Softworks stwierdził, że Fallout 3, podobnie jak jego poprzednicy, nie będzie skierowany do wszystkich użytkowników. Bardzo pomocne przy tworzeniu kontynuacji słynnej serii może okazać się doświadczenie, nabyte przez programistów Bethesdy przy tworzeniu produktów z serii The Elder Scrolls.

Według Pete'a Hinesa, niektórzy gracze pokochają trzeciego Fallouta, a inni znienawidzą. Przedstawiciel Bethesdy uważa jednak, że z podobną sytuacją spotkały się poprzednie części gry. Nie wszyscy użytkownicy zgodzą się z z założeniami produkcji, niektórzy mogą jej po prostu nie dać szansy.

Zespół tworzący Fallouta 3 nie pracował co prawda nad poprzednimi częściami gry, jednak Hines zdradził, że wszyscy w Bethesdzie są wielkimi fanami słynnej serii. "Tworząc nowego Fallouta czujemy, jakbyśmy mieli za sobą prace nad pierwszą i drugą częścią gry." Przedstawiciel Bethesdy dodał do tego, że bagaż doświadczeń, wyniesiony z developingu tytułów z serii The Elder Scrolls bardzo przydaje się w procesie tworzenia trzeciego Fallouta. "Patrzymy na nasze poprzednie projekty i oceniamy, co się sprawdziło, a co nie. Wybieramy najlepsze elementy i wcielamy w aktualną produkcję" - dodał Hines.

Można zatem wnioskować, że fani Fallouta będą zadowoleni z nowej części serii, natomiast gracze, którzy dotychczas nie przepadali za poprzednimi wydaniami, powinni sobie podarować również trzecią odsłonę. Jak dotąd producent nie podał nawet zbliżonej daty premiery gry, stąd pozostaje nam jedynie czekać na nowe wieści z obozu Bethesdy.

gram.pl

Czy to oznacza, że Fallout 3 będzie przypominał Obliviona? Nikt tutaj czegoś takiego nie napisał, ale nawet jeśli to ja i tak nie jestem temu przeciwny. Wprawdzie grałem tylko w Fallout Tactics, ale bardziej przepadam za grami w stylu Obliviona. Taka gra w świecie znanym z Fallouta powinna okazać się hitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zatem wnioskować, że fani Fallouta będą zadowoleni z nowej części serii, natomiast gracze, którzy dotychczas nie przepadali za poprzednimi wydaniami, powinni sobie podarować również trzecią odsłonę.

Mam taką nadzieję, choć zawsze jest szansa by było odwrotnie (wszak nie napisano komu się nie spodoba). Dobrze, że przynajmniej szczerze świat przed nowym Falloutem ostrzegają. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię Fallouta. To znaczy, fajna gierka, dobry system, i ogólnie miodzio - ale dla szperaczy. Ja tam wolę, jak mam jakiś porządny kręgosłup fabularny, wiem co i gdzie muszę zrobić, a nie, jak dają mi długofalowy cel i wypuszczają na szeroki świat. Dlatego wolę Baldura. Ale i FAllout jest, muszę przyznać, całkiem, całkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

Tevery Best

porządny kręgosłup fabularny

:shock: yyy... no to chyba twoja styczność z Falloutem ograniczyła sie tylko wyłącznie do samouczka. Fallout ma rewelacyjną fabułę mającą niepowtarzalny klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że Fallout 3 będzie przypominał Obliviona?

Jeśli tak, to osobiście przejadę się do autorów gry i zrobię im z [beeep] jesień średniowiecza.

Absolutnie nie wyobrażam sobie The Elders Scrolls - Fallout. To by była porażka. Fallout to Fallout. I nie powinno się tego zmieniać w żadnym aspekcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tevery Best
porządny kręgosłup fabularny

:shock: yyy... no to chyba twoja styczność z Falloutem ograniczyła sie tylko wyłącznie do samouczka. Fallout ma rewelacyjną fabułę mającą niepowtarzalny klimat.

MA - nie przeczę. Ale zbyt luźną, bez kręgosłupa, pnia fabuły, cyklu koniecznych fabularnie zdarzeń następujących po sobie w cyklu przyczynowo-skutkowym. Ja takich zdarzeń naliczyłem 5, reszta to rzeczy wskazane, lecz nadobowiązkowe. To mnie nie bawi.

A w Falloucie poza tym nie ma samouczka :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
MA - nie przeczę. Ale zbyt luźną, bez kręgosłupa, pnia fabuły, cyklu koniecznych fabularnie zdarzeń następujących po sobie w cyklu przyczynowo-skutkowym. Ja takich zdarzeń naliczyłem 5, reszta to rzeczy wskazane, lecz nadobowiązkowe. To mnie nie bawi.

A w Falloucie poza tym nie ma samouczka Wink .

To brzmi wręcz jak prowokacja...

brr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zbyt luźną, bez kręgosłupa, pnia fabuły, cyklu koniecznych fabularnie zdarzeń następujących po sobie w cyklu przyczynowo-skutkowym.

Czyli masz na myśli liniowość? Ja tam jednak wolę nieliniowego Fallouta…

Ja też nie lubię gier liniowych, ale Fallout jest dla mnie po prostu zbyt nieliniowy. Taki już mój gust: o ile jedne gry są zbyt liniowe, drugie są przegięciem właśnie w kwestii nieliniowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zbyt luźną, bez kręgosłupa, pnia fabuły, cyklu koniecznych fabularnie zdarzeń następujących po sobie w cyklu przyczynowo-skutkowym.

Czyli masz na myśli liniowość? Ja tam jednak wolę nieliniowego Fallouta…

Ja też nie lubię gier liniowych, ale Fallout jest dla mnie po prostu zbyt nieliniowy. Taki już mój gust: o ile jedne gry są zbyt liniowe, drugie są przegięciem właśnie w kwestii nieliniowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...