Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Hitman: Codename 47

Polecane posty

Witam

A ja mam taki klopot z przejsciem jednej misji, nie wiem ktora to z koleji jest. Chodzi tutaj o zabicie tego doktorka w tym szpitalu psychiatrycznym. Jak go zabije to w laptopie pokazuje mi sie ze jeszcze jego nie zabilem. A po za tym nie wiem gdzie mam isc aby wyjsc z tego szpitala. drzwiami sie nie da bo sa zamkniete. raz wyskoczylem przez dach ale brama byla zamknieta i nie moglem wyjsc i wejsc spowrotem do szpitala tez nie moglem. Czy ktos moze mi pomoc przejsc ta misje bo juz mnie zaczyna to zbytnio denerwowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Witam

A ja mam taki klopot z przejsciem jednej misji, nie wiem ktora to z koleji jest. Chodzi tutaj o zabicie tego doktorka w tym szpitalu psychiatrycznym. Jak go zabije to w laptopie pokazuje mi sie ze jeszcze jego nie zabilem. A po za tym nie wiem gdzie mam isc aby wyjsc z tego szpitala. drzwiami sie nie da bo sa zamkniete. raz wyskoczylem przez dach ale brama byla zamknieta i nie moglem wyjsc i wejsc spowrotem do szpitala tez nie moglem. Czy ktos moze mi pomoc przejsc ta misje bo juz mnie zaczyna to zbytnio denerwowac.

Ok na starcie polecam tobie szybko przeszukać pomieszczenia w sprawie broni, potem rozwal wszystkich komandosów ( To nie Hitman 2 i 3 gdzie takie rozwiazania powodowały status na końcu misji "Mass Morder", oraz powodowały nie odkrycie nowych broni :P) Potem musisz iść na piętro (jest to jedna z wieżyczek gdzie masz schody do góry, szukaj a znajdziesz). Uwolnisz tym samym (znowu) tego amerykańca w spodenkach w jego rodwą flagę :D. Następnie zdobędziesz klucz który powinien być w tym samym pomieszczeniu co ta niedojda amerykański. Wtedy zamknięte drzwi do piwnicy stoją otworem. I to koniec przedostatniej misji; good luck w szukaniu, dałem podpowiedź resztę musiał byś znaleźć samemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misja 10 leci tak.

zabijasz wszystkich kolesi co sie kręcą w porcie. Lecisz do miejsca oznaczonego na mapie ikona z pistoletem i bierzesz bombę i amunicje. Bombę podkładasz do samochodu od strony kierowcy. Zabijasz kolesi przy trapie i tych na dźwigu <jest ich 2>, zanim wejdziesz na statek przebierasz sie za marynarza i chowasz wszystka broń jaka masz. Będąc na statku schodzisz na sam dół tam gdzie są kontenery, schodzisz po schodach do maszynowni tam wyciągasz broń i wszystkich zabijasz <Borys wpada w panikę uzbraja bombę i ucieka nie gonisz go bo podłożyłeś bombę w samochodzie>. Idziesz dalej do bomby i ja rozbrajasz, bierzesz minigana i mordujesz załogę. Lecisz na mostek zabijasz kapitana, uruchamiasz silnik i odpływasz.

Koniec. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hirokaraka

Ktoś wyżej napisał, że ma problem z czcionką, przez co nie wie, co zrobić w misji, a wy mu napisaliście, jak przejść misję (co się chwali :) ), ale nie napisaliście, jak usunąć problem z czcionką. Czy teraz będziecie mu wyjaśniać każdą misję? :roll: Tak naprawdę chodzi o to, że ja też mam ten problem, tylko że u mnie nic nie ta się rozczytać :cry: . Ma ktoś na to sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet your brother

Jak tą plansze przejść :oops:

Na początku zabij gościa w szpitalnym wdzianku, z szafki weż shotguna, poźniej wejdź do korytarza, zobaczysz animację, musisz zabić 9 klonów, najlepiej zrób tak, klony nadchodzą z prawej strony korytarza pojedynczo, gdy zabijesz jednego po jakim czasie pojawi się następny. Gdy zabijesz 9, ostatniego klona, poszukaj miejsca, skąd wychodziły, tam zaciągnij jednego martwego klona, dostaniesz się do pomieszczenia, w którym musisz zastrzelić pewnego doktora, z tym nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej napisał, że ma problem z czcionką, przez co nie wie, co zrobić w misji, a wy mu napisaliście, jak przejść misję (co się chwali :) ), ale nie napisaliście, jak usunąć problem z czcionką. Czy teraz będziecie mu wyjaśniać każdą misję? :roll: Tak naprawdę chodzi o to, że ja też mam ten problem, tylko że u mnie nic nie ta się rozczytać :cry: . Ma ktoś na to sposób?

Zmień rozdziałke (konkretnie pokombinuj z róznymi rozdziałkami i sprawdz na której z nich czcionka bedzie ok).

Jeżeli to nie pomoze ściągnij noew bądz odrobine starsze 9byle kompatybilne) stery do grafy.

A jeżeli to i tak nic nie pomoże to podaj maila prześle tobie polonizacje. Jaka jest taka jest ale nie ma błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Niedawno sobie kupiłem CD-Action z września(akurat nie miałem tego numeru :) ) i postanowiłem przejść Hitmana.... Dzisiaj po 10 próbie udało mi się przejśc misje 7 "Say Hallo to my little friend" ale problem polega na tym, że każdy(i wszędzie) pisze że żeby przejść tę misje trzeba cały obóz zdziesiątkować.... czy jest inny sposób ?? Bardziej "profesjonalny" (czyli CICHY ??)

BTW: Właśnie jestem w 9 misji hehe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluję grę i jak instalator dochodzi do 99% wyskakuje "instalacion could be not complete". Potem szukałem w folderach i znalazłem pusty folder po Hitmanie!

Co ja mam z kompem że mi nie działa Hitman?!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Hej ! Niedawno sobie kupiłem CD-Action z września(akurat nie miałem tego numeru :) ) i postanowiłem przejść Hitmana.... Dzisiaj po 10 próbie udało mi się przejśc misje 7 "Say Hallo to my little friend" ale problem polega na tym, że każdy(i wszędzie) pisze że żeby przejść tę misje trzeba cały obóz zdziesiątkować.... czy jest inny sposób ?? Bardziej "profesjonalny" (czyli CICHY ??)

BTW: Właśnie jestem w 9 misji hehe :)

Niestety próbowałem przejść inaczej, ale najprościej sie nie da. Przy wejściu do budynku gdzie masz tego nawalonego kolo (fajnie ma taki dostęp do mąki :P) zawsze ciebie zdemaskują...a w końcu wolisz mieć wiarę z wieżyczek i patrole z głowy nim jeszcze zacznie do ciebie pruć wiara z budynku no nie?

(PS żeby nie było Hitmana 2 i 3 przeszedłem całościowo na silent assasin z palcem w du....mie więc troszke na rzeczy sie chyba znam? :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem. :-) Na samym początku gry' date=' jeszcze podczas treningu w psychiatryku, nie jestem w stanie uruchomić windy. Wchodzę do niej i naciskam [spację'], ustawioną u mnie jako klawisz akcji i... nic. Próbowałem też kombinować z prawym przyciskiem myszy, ale to również było skazane na porażkę.

Macie może jakieś pomysły, co z tym zrobić?

Z góry dzięki! w treningu też miałem ten problem i powiem ci jak go rozwiązać:przy windzie wciśnij klawisz akcji i wciśnij g i możesz zmieniać opcje i problem rozwiązany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Heh stary poczytaj wyżej, juz jest na to odpowiedz jakieś parę postów temu.

Ale ok przypomnę na przycisku od windy przytrzymujesz usekay (domyślnei chyba RMB) i wtedy scrolem myszki albo klawiszami next, previous item zmieniasz na piętro które ciebie interesuje... Ale faktycznie sterowanie w Hitmanie 1 jest mało intuicyjne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, osobiście Hitmana przeszedłem troche temu i na początku też się dziwiłem dlaczego jest takie "dziwne" sterowanie w grze :P Ale prawda jest taka, że standartowy WSAD w Hitmanie nie jest. I tu trzeba będzie się przyzwyczaić(albo zmienić) do klawisza "X" - z tego co pamiętam to był klawisz od chodzenia tyłem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

No ja z racji konstrukcji biurka musze grać na strzałkach albo na numberlock"u więc zawsze musze zremap"ować (czy jak kto woli zabindować od nowa) kontrolsy więc jakoś sobie tam poradziłem bez większych problemów. Zresztą zawsze testuje w każdej grze do czego służy co i binduje jak mi sie podoba, więc doradzam to samo pomimo tego ze grasz na WSADzie (śmiesznie się swoja drogą kojarzy ta nazwa) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Ja to rozwiązałem tak że jako normalny przycisk do chodzenia (domyślnie "w") zrobiłem bieganie, a chodzenie zrobiłem na shift. Dzięki temu cały czas biegam a jak co to z shiftem chodzę. Chociaż chodzenie jest mało potrzebne gdyż lepiej jest się skradać. Prędkość poruszania podobna a do tego skuteczność lepsza, nasz agent jest mniej wykrywalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluję grę i jak instalator dochodzi do 99% wyskakuje "instalacion could be not complete". Potem szukałem w folderach i znalazłem pusty folder po Hitmanie!

Co ja mam z kompem że mi nie działa Hitman?!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Dałem sobie radę sam. Włożyłem płytkę do laptopa ojca i (przez sieć) odpaliłem na moim. Zadziałało. Tylko nadal nie wiem czego to była wina. Napędu czy kompa (podejrzewam o to napęd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...