Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Hitman: Codename 47

Polecane posty

jakby ktoś nie zauważył ;-) ....w moim poprzednim poście podałem adres w którym znajduje się patch zarówno do wersji US jak i UK (czyli jak mniewam "Non-US versions".

z tym , że na "fileplanet" też trzeba być zalogowanym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fireworks
Dwa: Onio i Fireworks - jakbyscie nie wiedzieli, to nie jest oficjalny plik spolszczajacy gre, cosik mi podpowiada o naruszeniu regulaminu... :/

To podaj link do oficjalnego spolszczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Ja się załamię :( W drugiej misji nie wiem jak podłozyć tę badziewną bombę samochodową. Naprawdę żenujące, człowiek ma taki staż jako gracz a nie ma pojęcia jak wykonać taką pierdołę... Próbowałem kilka razy, ale po prostu NIE WIEM jak to zrobić. LUDZIE POMÓŻCIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj link do oficjalnego spolszczenia.

A ty co sam sobie nie znajdziesz, taki leń z ciebie :evil: , i nie rozkauj nikomu cwaniaczku. Oficjalnego spolszczenia prawdopodobnie nie ma.

endriu_1000- Podchodzisz do samochodu (do drzwi od strony wejścia do knajpy) raczej musisz być przebrany za kierowce i albo wyciągasz bombe i klikasz użyj na drzwiach (samochodu), albo klikasz prawy przycisk myszy i z tamtąd wybierasz "plant bomb" coś takiego.

RaiDeNN- no właśnie jak się przebierze to go nie będą gonić, poza tym musi poczekać aż jeden gościu, co się kręci obok oddali się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być ubrany za kierowce.

Poprostu podejdź do drzwi kierowcy wyciągnij bombę i naciskasz na klawisz akcji. A potem prawdopodobnie zaczną cie gonić te japończyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem. :-) Na samym początku gry, jeszcze podczas treningu w psychiatryku, nie jestem w stanie uruchomić windy. Wchodzę do niej i naciskam [spację], ustawioną u mnie jako klawisz akcji i... nic. Próbowałem też kombinować z prawym przyciskiem myszy, ale to również było skazane na porażkę.

Macie może jakieś pomysły, co z tym zrobić?

Ja kiedyś też sięz tym męczyłem.....tak , że rzuciłęm grę w kąt :?

Ale po kilku tygodniach podeszłem znowu. Naciskach klawisz akcji i tak jak zmieniasz to co masz zrobić ( np.po zabiciu kolesia masz "weź broń" , "przebierz się" , "pociągnij") i bierzesz na 1 piętro. A jesli nie pierwsze to spróbuj inne.

Dzięki bardzo - zadziałało! Teraz będę mógł sobie już wypełniać zlecenia i nie będzie mi tam jakaś głupia winda przeszkadzała! :) Tak jej poręcz skopałem, że nie wiedziała w którą stronę na górę! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fireworks
To podaj link do oficjalnego spolszczenia.

A ty co sam sobie nie znajdziesz, taki leń z ciebie :evil: , i nie rozkauj nikomu cwaniaczku. Oficjalnego spolszczenia prawdopodobnie nie ma.

Ja nikomu nie rozkazuje ale jak niechcesz pomuc i podac linku to twoja sprawa

P.S.

Cwaniaczka to sobie poszukaj w bliszym otoczeniu *(&*&$#$@$$ Cwaniaczku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fireworks mówie ci że oficjalnego spolszczenia raczej na pewno nie ma. Nie wszystko jest tłumaczone

Mam głupi problem. Smile Na samym początku gry, jeszcze podczas treningu w psychiatryku

Też miałem ten sam problęm :lol: to co się pokazywało do góry to myślałem że to mam zrobić.

EDIT- widzieliście minguna w Hitmanie, :twisted: ale wymiata, ale bardzo wolno się chodzi z nim (najlepiej mieć holster podczas łażenia) i trza chwile poczekać zanim zacznie strzelać, amunicji ma kupe, 1 magazynek 1000 i jest BARDZO głośny.

EDIT2>> Gaweł, a raczej Osioł :) , a może usuń gre, później cały folder z Hitmanem i zainstaluje jeszcze raz (wątpie żeby coś dało ale można spróbować :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KILLER14

Mam problem w misji "Say Hello to my Little Friend". W solucji napisali, że trzeba obejść obóz dookoła i przejść pod szlabanem. Napisali, że trzeba wejść na strażnicę i po cichu załatwić kolesia z nabojami do snajpery. Lecz gdy go zabijam cały obóz do mnie strzela, a ja bez snajpery jestem bez szans. Zna ktoś lepszy sposób na przzzejście ten misji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Finalblade

Ja to przeszłem tak(na normalu):Z poprzedniej misjii wzielem M16 z pełnymi magazynkami.Jesli niemasz Kevlaru to jest w skrzynce która upadła nieopodal miejsca gdzie zaczyanałeś.Następnie wchodzisz do obozu(tak pod tym szlabanem)Następnie idziesz do rezydencjii Pabla.W jednym pokoju gawędzi ze sobą 2 strażników.Załatw ich strzałem w głowę.Tak też załatwiaj przychodzących strażników.Jak już się z nimi uporasz idź zrobić porządek z "księciem".Następnie zabierz M60 i bombe.Idź do Laboratorium i połóz bombe na skrzynkach.Wybiegając z tamtąd wysadź laboratorium.Następnie niepatrząc na strażników biegnij na pas startowy(tam gdzie stoi samolot) .Tak więc teraz pozostało ci opuśc dżungle.Koniec Kropka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze można jakoś podjaśnic obraz? Bo starsznie mam ciemno i lewdo co widac gdzie ide. Monitor mam podjaśniony na full i w objach gry nie ma nigdzie gamma. A ponieważ mam dopiero teraz ten problem to jestem w 6 misji (chyba cud, że tamta przeszedłem! nie było tego przekletego errora!! ale problem sie powtrzaza prawie ja już przeszdłem ale nagle głupi error wyskoczył! grr...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze można jakoś podjaśnic obraz? Bo starsznie mam ciemno i lewdo co widac gdzie ide. Monitor mam podjaśniony na full i w objach gry nie ma nigdzie gamma. A ponieważ mam dopiero teraz ten problem to jestem w 6 misji (chyba cud, że tamta przeszedłem! nie było tego przekletego errora!! ale problem sie powtrzaza prawie ja już przeszdłem ale nagle głupi error wyskoczył! grr...).

Rozjaśnienie poprzez opcje karty graficznej powinno pomóc. Tak dla ścisłości to na pulpicie wciskasz prawym -> właściwości -> zakładka ustawienia -> zaawansowane -> i tam zakładka barwa (jeżeli masz ATi), a jeżeli GF to coś podobnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą, ze mam nieczytelną czciąkę, przy każdej rozdzielczości. co za tym idzi nie moge przejsć misji 4 (liczone łącznie z treningiem) bo nie wiem o co w niej biega (nie mogę się doczytać). Najpierw zostawiam giwery w łazience w restauracji, ide udusić kolesia z gangu, biorę jego łachu i jakiś medalion, pozwalam sobie zabrać giwery w szystko jest ok. ide do kibla w w tym momencie mam spełnione wszystkie warunki poza sprzątnięciem głównego gościa, ale od tego momentu wszystko się sypie. Jak go zabijam to spełniam 3 warunek, ale anuluje się 4. co mam robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO GRY HITMAN MI KODY NIE DZIALAJA NA WSZYSTZIE MISJE:( WPISUJE I NIC:(:(:(:(:( momózcie mi!Bo wpisuje ten kod i nic sie nie dzieje nadal startuje w misji 1 w wiezieniu!!!!Ratujcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą, ze mam nieczytelną czciąkę, przy każdej rozdzielczości. co za tym idzi nie moge przejsć misji 4 (liczone łącznie z treningiem) bo nie wiem o co w niej biega (nie mogę się doczytać). Najpierw zostawiam giwery w łazience w restauracji, ide udusić kolesia z gangu, biorę jego łachu i jakiś medalion, pozwalam sobie zabrać giwery w szystko jest ok. ide do kibla w w tym momencie mam spełnione wszystkie warunki poza sprzątnięciem głównego gościa, ale od tego momentu wszystko się sypie. Jak go zabijam to spełniam 3 warunek, ale anuluje się 4. co mam robić?

Musisz medalion wyrucic, który znalazłeś przy negocjatorze Triadów w restauracji. Chodzi o to bym wywołac wojne gangów, że niby ktoś był tam z tej mafi i sprzątną wszystkich. Rozumiesz nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą, ze mam nieczytelną czciąkę, przy każdej rozdzielczości. co za tym idzi nie moge przejsć misji 4 (liczone łącznie z treningiem) bo nie wiem o co w niej biega (nie mogę się doczytać). Najpierw zostawiam giwery w łazience w restauracji, ide udusić kolesia z gangu, biorę jego łachu i jakiś medalion, pozwalam sobie zabrać giwery w szystko jest ok. ide do kibla w w tym momencie mam spełnione wszystkie warunki poza sprzątnięciem głównego gościa, ale od tego momentu wszystko się sypie. Jak go zabijam to spełniam 3 warunek, ale anuluje się 4. co mam robić?

a niezapomniałeś o schowaniu do kanału ciała negocjatora gangu czerwonego smoka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATUNKU! :? Prosze o podanie mi kodów do gry hitman 1 zamieszczonej w numerze 09/2004 gazety cd action bowiem gdy wpisuje imie gracza tak jak pisze w tipsomaniaku na wszysztkie misje to i tak zaczynam w wiezieniu!!!!Prosze o podanie mi właściwego kodu!Z dołu dziekuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz medalion wyrucic, który znalazłeś przy negocjatorze Triadów w restauracji. Chodzi o to bym wywołac wojne gangów, że niby ktoś był tam z tej mafi i sprzątną wszystkich. Rozumiesz nie?

Wielkie dzięki:):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę mi głupio, ale się zaciąłem w misji (bodajże) czwartej. W każdym razie w tej, gdzie trzeba zabić szefa policji, jakiegoś Chińczyka i podrzucić medalion. Szczerze mówiąc to kompletrnie nie mam pomysłu, jak to przejść (niestety przebrać się za kucharza nie da :evil: ). A jak tylko włażę, do łazienki, to wchodzi tam policjant i mnie atakuje. No i nie wiem za bardzo, gdzie mogę znaleźć jakiegoś czerwonego, co by miał medalion. Ogólnie, jak widać, zero :oops: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę mi głupio, ale się zaciąłem w misji (bodajże) czwartej. W każdym razie w tej, gdzie trzeba zabić szefa policji, jakiegoś Chińczyka i podrzucić medalion. Szczerze mówiąc to kompletrnie nie mam pomysłu, jak to przejść (niestety przebrać się za kucharza nie da :evil: ). A jak tylko włażę, do łazienki, to wchodzi tam policjant i mnie atakuje. No i nie wiem za bardzo, gdzie mogę znaleźć jakiegoś czerwonego, co by miał medalion. Ogólnie, jak widać, zero :oops: .

Dobra spróbuje Ci wytłumaczyc co gdzie i jak trzeba zrobić. Więc zaczynamy! Wpierw skieruj sie do resauracji i wex kluczyk od toalety wejć tam szybko i wyrzuc pistolca BEZ TŁUMIKA. Potem wybiegamy z restauracji i biegniemy od drzwi w prawo a (no może jak stoisz od drzwi restauracji oczami to w lewo). Tam powinna byc studzienka i czekasz jak będziesz szedł negocjator poznasz go po czerwonym wdzianku. Czekasz aż policjant i cywil odejdą na bezbieczną odległośc wyjmujesz guna z tłumikiem i mu w głowe. Szybko przeturalasz go do studzienki i tam zabierz mu gatki i medalion. Wróc do restauracji oddaj bornie strażniką i potem wyrzuc medalion w restauracji i biegnij to toilet tam gdzie guna zostawiłeś bierzesz go strzelasz policjantowi w głowe i uckiesz albo przez okno od toalety oalbo przez drzwi i prosto do czarngo auta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam inny problem z grą. Może nie jest to jakis wielki problem ale denerwujący. W czym rzecz, zaczynając jakąś misję i będąc w trybie wyboru broni gdy klikam na literke "i" to często pojawia mi się normale okno laptopa ale nie ma opisu broni i nie ma pokazanej tej giwery. Aha jeszce jedno, czemu niemogę kupować niektórych giwer chociarz są one możliwe do kupna, nawet gdy mam dużo kasy są te bronie oznaczone na szaro.

ps mam wgrane najnowsze sterowniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...