Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Hitman: Codename 47

Polecane posty

Tak otóż mam pewien problem. Jestem już w 5 misji ale nigdy jej nie przejde a to czemu? Nie dlatego, że nie wiem co robić już całą tam taktyke mam opracowaną i takie tam. Ale zawsze od 5 do 20 minut wyskoczy ERROR! Coś związane z plikiem Hitman.exe(normalnie mnie już dobija ten błąd bo już zabiłem połowe strażników i cel i tylko save`y zostały a tu wyłączas się gra i d...). U swojego kolegi też to zaobserwowałem, który też kupił CDA. Mój komp to (chociaż confing po co podawać ale podam) :

Atlon 1600+

Geforce 4 Tytanium

512 mb

40 gb na dysku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak mówił Jasiur zaisntaluj najnowsze patche do gry.

tu masz adresy

1.patch http://downloads.gameplanet.co.nz/dl.dyn/Files/2516.html

2.service pack http://downloads.gameplanet.co.nz/dl.dyn/Files/2549.html

nie wiem czy to nie to samo ale podaję oba adresy.

mozesz jeszcze podać dokąłdną treść tego komunikatu o błedzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem. :-) Na samym początku gry, jeszcze podczas treningu w psychiatryku, nie jestem w stanie uruchomić windy. Wchodzę do niej i naciskam [spację], ustawioną u mnie jako klawisz akcji i... nic. Próbowałem też kombinować z prawym przyciskiem myszy, ale to również było skazane na porażkę.

Macie może jakieś pomysły, co z tym zrobić?

Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba łatka do Hitmana pomogła bo grałem ponad 40 minut w 5 misji i się nie wyłączyło :shock: (albo miałem farta :? ) . Dobra grał bym krócej gdybym wiedział gdzie mam zanieść tą figurke smoka biegam po całej restauracji od piwnicy do dachu i nie mogę znaleść żadnego sklepu gdzie niby mam to dać (tak przynajmniej pisze w rozkazach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem. :-) Na samym początku gry, jeszcze podczas treningu w psychiatryku, nie jestem w stanie uruchomić windy. Wchodzę do niej i naciskam [spację], ustawioną u mnie jako klawisz akcji i... nic. Próbowałem też kombinować z prawym przyciskiem myszy, ale to również było skazane na porażkę.

Macie może jakieś pomysły, co z tym zrobić?

Ja kiedyś też sięz tym męczyłem.....tak , że rzuciłęm grę w kąt :?

Ale po kilku tygodniach podeszłem znowu. Naciskach klawisz akcji i tak jak zmieniasz to co masz zrobić ( np.po zabiciu kolesia masz "weź broń" , "przebierz się" , "pociągnij") i bierzesz na 1 piętro. A jesli nie pierwsze to spróbuj inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu
Dobra chyba łatka do Hitmana pomogła bo grałem ponad 40 minut w 5 misji i się nie wyłączyło :shock: (albo miałem farta :? ) . Dobra grał bym krócej gdybym wiedział gdzie mam zanieść tą figurke smoka biegam po całej restauracji od piwnicy do dachu i nie mogę znaleść żadnego sklepu gdzie niby mam to dać (tak przynajmniej pisze w rozkazach).

Ten koles to taki staruszek-azjata, ma sklepik obok sali, na ktorej jest impreza (powinienes to miec zaznaczone na mapce jako punkt zainteresowania).

Pisze z pamieci, jakby co :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam nic zaznaczone na mapce. Jest tylkop zaznaczony punkt gdzie ja stoje i punkt ewakuacji. I jeżeli chodzi o jakiś party to też nigdzie nie ma żadnego party tylko wszędzie strażnicy są. Możesz mi powiedzieć gdzie dokładniej stoi ten "dziadek azjata"?

A jednak jeszcze wyskakuje ten durny error! Brzmi on tak:

Wystąpił problem z aplikacją Hitman.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz mogły zostać utracone.

Przekaż informacje o tym problemie firmie Microsoft.

Utworzyliśmy raport o błędach, który możesz nam przesłać. Raport ten zostanie potraktowany poufnie i animowo

Aby zobaczyć, co zawiera ten raport o błędach , kliknij tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam nic zaznaczone na mapce. Jest tylkop zaznaczony punkt gdzie ja stoje i punkt ewakuacji. I jeżeli chodzi o jakiś party to też nigdzie nie ma żadnego party tylko wszędzie strażnicy są. Możesz mi powiedzieć gdzie dokładniej stoi ten "dziadek azjata"?

Dziadek-azjata prowadzi sklepik przy restauracji. To po prostu jedne z kilkunastu drzwi. ( Nie pamiętam , ale przy wejściu do ogrodu gdzie jest rzeczka , czy altana). Chciaż dziwne , powinno ci wskazać gdzie masz iść :?

Jakbyś nie wiedział gdzie restauracja jest to jest to miejsce gdzie kręcą siekelnerzy w zielonym i żółtym stroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja powiem tak. Jak ja instalowałem ostatnio spolczenie to odrazu miałem ten Error, który mi wyskakuje od czasu do czasu (no dobrze często) i musiałem gre jeszcze raz instalować bo tak spolszczyło, że nie działało wogule (pozdro dla Errora :? ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu

Raz: Gaweł - tak jak mowil S@dohi, sklepik jest przy restauracji.

Dwa: Onio i Fireworks - jakbyscie nie wiedzieli, to nie jest oficjalny plik spolszczajacy gre, cosik mi podpowiada o naruszeniu regulaminu... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, jakie są cele w tej piątej misji.Co trzeba zrobić, aby tą misją przejść.

Czyli kompletnie nie znasz inglisza.

Zdobyć bezpieczną kombinacje (do sejfu) dostaje się ją od prostytutki :P.

Znaleźć figurkę smoka (jest w sejfie) i oddać ją sklepikarzowi.

Zabić honga, taki gość z mieczem w domku nad morzem.

Uciec motorówką (jest obok tego domku z hongiem).

Ja nie uwalniałem więźnia i mi zaliczyło, a na właściwy sejf trafiłem przypadkiem, to jest ten, co stoi obok niego 1 japoniec, a za nim łazi jeszcze jeden (w takim pokoiku się znajduje), załatwiłem ich z berrety z tłumikiem.

Nie musicie już mówić gdzie jest ten sklepikarz, Gaweł już wie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu

Od poczatku:

- zdobadz figurke, zeby ja miec musisz:

- miec kombinacje do sejfu (dostaniesz ja od prostytutki)

- znac lokalizacje odpowiedniego sejfu (zna ja wieziony amerykanin)

- oddaj figurke sklepikarzowi (dziadek-azjata) (sklep przy restatauracji)

-zabic Lee Honga

- zwiac motorowka

P.S. Pamietaj, ze agent ktorego uwolnisz musi przezyc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki problem ale go załatwiłem na początek pobiegłem uratować gościa na moście a potem jak najszybciej po figurke i do wioski jak doszedłem to faciu powiedział o bracie a po chwili mi dziękował za ratunek brata :D

Tak otóż mam pewien problem. Jestem już w 5 misji ale nigdy jej nie przejde a to czemu? Nie dlatego, że nie wiem co robić już całą tam taktyke mam opracowaną i takie tam. Ale zawsze od 5 do 20 minut wyskoczy ERROR! Coś związane z plikiem Hitman.exe(normalnie mnie już dobija ten błąd bo już zabiłem połowe strażników i cel i tylko save`y zostały a tu wyłączas się gra i d...). U swojego kolegi też to zaobserwowałem, który też kupił CDA. Mój komp to (chociaż confing po co podawać ale podam) :

Atlon 1600+

Geforce 4 Tytanium

512 mb

40 gb na dysku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu
Ja nie uwalniałem więźnia i mi zaliczyło, a na właściwy sejf trafiłem przypadkiem, to jest ten, co stoi obok niego 1 japoniec, a za nim łazi jeszcze jeden (w takim pokoiku się znajduje), załatwiłem ich z berrety z tłumikiem.

No to miales szczescie, bo ilekroc ja gralem czy moje kumple a nawet ludzie z tego topicu, to musisz uwolnic agenta, inaczej nie otworzy ci sejfu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki problem ale go załatwiłem na początek pobiegłem uratować gościa na moście a potem jak najszybciej po figurke i do wioski jak doszedłem to faciu powiedział o bracie a po chwili mi dziękował za ratunek brata Very Happy

Coś mylisz mowa jest o poprzedniej rundzie. Co ma oznaczać ten cytat?

No to miales szczescie, bo ilekroc ja gralem czy moje kumple a nawet ludzie z tego topicu, to musisz uwolnic agenta, inaczej nie otworzy ci sejfu. Wink

Sejf otwarłem sam, korzystając z kombinacji

A czy w tej wersji z CD-A Hitman jest na najnowszym patchu?, jak próbuje zainstalować service packa 1a (było to jako patch) pokazuje się: "Unable to determine your version - service pack rollon canceled" [Katalog wskazałem poprawny].

Chyba już wiem, 1a to jest do wersji amerykańskiej, musze poszukać 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz: Gaweł - tak jak mowil S@dohi, sklepik jest przy restauracji.

Dwa: Onio i Fireworks - jakbyscie nie wiedzieli, to nie jest oficjalny plik spolszczajacy gre, cosik mi podpowiada o naruszeniu regulaminu... :/

sorry za mały offtoppic , ale... że nieoficjalne spolszczenie jest nie legalne to ja bym nie powiedział... może jestem w błędzie no ale cóż. - oświeć mnie :)

Mobius: Tu może ale , jak wynika z postów, nie musi być rozwiązanie twojego problemu.

http://www.neoseeker.com/forums/index.php?...ad&t=271184

w opisie pisze ze to sp1, ale wygląda mi to na sp1a...sprawdz sam

http://www.3dactionplanet.com/hitman47/hitman/files/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy jest jakiś sposób zeby uruchomić gre na kopie z kartą graficzną 8mb???

Bo jak gram to mi tak tnie ze wogóle sie grać nie da i mam ustawione naniższe detale ale to nic nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy jest jakiś sposób zeby uruchomić gre na kopie [kopie to się rowy :twisted: ] z kartą graficzną 8mb???

Bo jak gram to mi tak tnie ze wogóle sie grać nie da i mam ustawione naniższe detale ale to nic nie pomaga.

A ja gram na karcie zint. 5 Mb :twisted: na średnich detalach i jestem po rundzie traditions of the trades (coś takiego)

Jeśli komuś się udało zainstalować 1a to niech powie, a z tym że 1a jest do amerykańskiej wersji to wiem z http://www.avault.com/pcrl/patches_temp.asp?patch=hitman

Problem z tym że nie moge tego ściągnąć bo trza się zalogować, a jak się zarejestrowałęm to nie było tego. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na karcie zint. 5 Mb :twisted: na średnich detalach i jestem po rundzie traditions of the trades (coś takiego)

Ja też mam zintegrowaną ale nie wiem ile mb. chodzą mi gry do 8 mb a powyzej to czasami. Mam karte sis 620 więc czy zadziała.

Mi też nie chce sie zainstalować ten Sp 1a który jest do wersju US i jest Sp 1 bo wersji UK. Widziałem na jednej stronce Sp 1 ale nie dało sie ściągnać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...