Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DooM III

Polecane posty

Mam uno pytanko. Czy na GeForce 2 MX 400, Athlon +1500 MHz, 512 RAM Doom 3 będzie mi działał poprawnie (mogą być minimalne ustawienia, nie dla grafiki gram :D )

P.S.

Poprawnie czyli raczej bez skoków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

Raczej sobie nie pograsz na takim sprzęcie, to znaczy wydaje mi się ża jeżeli wszystko będziesz miał na low to jakoś pójdzie (choć i tak będzie przycinać) ale co to za gra na takiej grafice? Ogólnie doom jest fajny bo ma fajową grafę i (jak dla mnie) nic poza tym! Dlatego naprawdę odradzam ci grania na tekim sprzęcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie ja w doomika pykam sobie na tym moim super sprzecie :P

P III 600 @ 700 ( na 900 sie strasznie grzeł więc skręciłem)

Radeon 9600 PRO 400/400 @ 500/500 (karta chodzi na AGP 4x)

256 RAM Firma firma

Sound Blaset PCI

MS -6309

I gra chodzi w 800x600xMEDIUM skacze jak jest od chu.. dużo wrogów ale tak powatym to bardzo powytywnie :)

Niewidze różnicy w działaniu pomiędzy 640X480XLOW a 800X600XMEDIUM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha w końcu zdobyłem DOOMa 3 i musze powiedzieć że Panowie z ID tym razem przeszli samych siebie :D ... KLIMAT, KLIMAT, KLIMAT :twisted: kurcze w tą grą to aż strach grać :wink: z niecierpliwością czekam na reckę w CDA bo ciekaw jestem oceny :?:

A co do wymagań sprzętowych to mniej więcej to co Far Cry u mnie w 1024x768 w medium detalech bez AA chodzi miodnie...

No dobra Panie i Panowie szkoda gadać trzeba GRAĆ :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Charnaś
mam takie pytanko, nie znalezliscie moze jakis easter eggsów w d3?? slyszalem ze jest pare, jak ktos cos znajdzie to dajcie znac
w grze jest kilka easter eggsów np:codząc po planszach można znaleźć automaty z grami (doom, super mario i inne) jeden z naukowców którego spotykamy w grze nazywa sie L.Kaczyński, wogóle w PDA jest dużo ciekawych informacji i adresów stron internetowych z kodami do szafek z amunicją i inneych bajerów.........trzeba szukać
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś sposób aby otwierać te cholerne szafki szyfrowe?

w jednym czy 2 PDA znalazłem kod,ale przy okazji ominąć musiałem z 5 innych szafek...szlag by trafił jak się myśli o tej całej ultra nowoczesnej technologii wojennej zostawionej na pastwę demonów...ma ktoś na nie sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko, nie znalezliscie moze jakis easter eggsów w d3?? slyszalem ze jest pare, jak ktos cos znajdzie to dajcie znac

http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/fil...easter_eggs.txt

ma ktoś sposób aby otwierać te cholerne szafki szyfrowe?

w jednym czy 2 PDA znalazłem kod,ale przy okazji ominąć musiałem z 5 innych szafek...szlag by trafił jak się myśli o tej całej ultra nowoczesnej technologii wojennej zostawionej na pastwę demonów...ma ktoś na nie sposób?

Tak - dokladnie czytac maile ze znalezionych PDA i sluchac nagran dzwiekowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratman997

Czesc - dlaczego po raz trzeci?? BO ja DOOM manie mialem 3 razy :)

Naleze juz do tzw diplodokus geriatricus (a przetlumaczta se)

Ongis podczas grania w gre pt Wolfenstein zaszedl kolega i wyjal streamerka (taki dziwny masowy nosnik pamieci podobny do kaset audio ;)

- Dooma mam, znasz? (tu mala uwaga - TO WTEDY NIE BYLO PIRACTWO ;) ) I nastal czas zarazy... :D. Potem pojawil sie szybciutko Doom 1.2 i w niego tez powalczylem a potem... Potem nastal czas drugiej Doommanii - polaczylismy dwa kompy i zaopatrzeni w swierzutka kopie (legalna, a jakze, legalna, ze streamerka z gieldy - kupiona u legalnego sprzedawco-wymieniacza na stoisku;)) gry Doom 2 zaczelismy robic sobie krzywde nawzajem. Czyli walczylismy po sieci ;).

Teraz jak to mowia kulturalni polacy - "wzienem kase i poszlem zanabyc se giere" Zaliczylem sklepa zabulilem nieco i wyczolgalem sie na zewnatrz z lekko zszarganym opakowaniem - w domku zapodalem to na moja maszynke i steranego juz w bojach Win XP Profi - i... Tu mi szczek opad wykonal - zobaczylem screeny z instalki, potem szczek podnioslem ale nie na dlugo - odpalilem sprzeta na maksa i mi zaczal lekko stekac (tzn ustawielm sobie grafke i sound na maks) a tu mi "ziutek" zapodal przykra surrprise ktory znow doprowadzil do szczekoopadu - zaczal sie haczyc :/

Tu male info dla maniakow porownywan itp. mam Bartka 2800+, Na MSI K7N2Delta ILSR (NForce2) mam 768 MB DDR/ 400 Gainwarda FX 5600 ultra/256 DDR i SB Audigy 2.

Po poszukaniu i popytaniu roznych netbuddies dopadlem saite na ktorej robiono benchmarki dla Dooma 3 - padla tam teza ze minimalny jest P 4 1,5 GHz i 512 MB RAM oraz karta klasy GF 3/64 MB - podkreslam - to jest info z strony (nie pamietam linka ale moge poszperac i go zapewne wynoram z otchlani jesli sa SUPER zainteresowani)

Moj sprzet zaklasyfikowal sie w sredniej klasie jesli chodzi o Doom'a.

Testowali tam jakies karty magiczne mocno w klasie cenowej od 700 w gore bodajrze i okazalo sie ze w sali reaktora (to ten taki wichajster a'la centryfuga) to nawet najwieksze "sprezary" wymiekaly w 1024x768.

Sugestie dla graczy z ciut mocniejszym ale nie za mocnym sprzetem.

Poradzili sciagnac stery z NVidii (zrobiono pono specialnie pod Dooma3) oraz ustawic sobie efeckty grafy na:

800x600 i wszystkie gadgety graficzne oprocz aktywnych cieni.

Jezeli sie haczy dalej - wypiac antyaliasing a na koncu bumpmaping.

Co do opisu i wrazen z giery - BOMBA!! - co prawda jest to odgrzany stary pomysl, pare nowych bajerkow (szyfry, PDA itp) i bestii w nowej szacie ale atmosfera - cool :D - faktem jest ze te chyba 10 lat temu (12?! jezuuu) Doom wywolywal podobne wrazenia (tak tak, ta pikseloza bez 3D i soundu rodem z super piekla) - koledzy bali sie wracac po ciemku do chaty po Doomsesjach itp.

Mozliwe - ze poniewaz jest sobota a ja jak zadko kiedy nie mam nic do workusiania wezme i skrobne cos na temat Dooma 3 - ale to nie tu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze poooomocy..

W Doomie 3 jestem w EFR STAGING, misja Attempt to locate Bravo Team (Enpro Plant), no i jest tu dość duże pomieszczenie, wchodze po prawej za pomocą panelu uruchamiam jakiś "pomost", który jeździ to w prawo to w lewo ale nie moge sie do niego dostać, zchodze po drabinie na dół, rozwalam kilku brzydali i nie wiem co mam dalej zrobić....

Pomóżcie- Ci którzy mają to już za sobą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z Doomem 3.Nie chce mi sie uruchomić na Win98.Istnieje jakiś sposób na uruchomienie go na tym windowsie :?:

Owszem. W sieci w kilku miejscach widzialem opisy jak to zrobić. Również na stronach polskojęzycznych. Poszukaj to znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość H@vranek

Kod dostepu jest o wiele wczesniej a dokladniej w PDA którego dostawales jak uratowales doktorka w komorze cisnieniowej ten PDA nalezal do michaela abramsa (kodu niestety nie pamietam :( ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak w PDA nie ma kodu do BFG :!: Jest tylko podpowiedź. Facio mówił żeby zmienić kod do BFG na 901 ale masz napisane w PDA że nie ma na klawiaturze 0 więc ta liczba inna niż 0 jest od 1 do 3 ........ więc sobie pokombinuj 8) Gram i dziś to przeszedłem :) A tak wogóle to kto przeszedł Dooma 3, może mi powiedzieć czy dużo jeszcze gry zostało bo już bym ją chciał skończyć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CPT-KOTOR

Ja gram na sprzecie 1000Ghz 512 sdram GeForce 2 Ti na low i jakos idze i zacina sie okropnie rzadko:)a tak wogóle to według mnie to Dooma troche za bardzo chcieli wydłużyc w pewnych momentach to przesadzili:)juz nie pamietam gdzie...nieważne a tak wogóle to jestem w momencie gdy kurcze gdzie ja jestem wiem że juz dość dawno miałem moment czy wysłać wiadomość ratunkową aa!spotkałem takie 2 potwory czy 3 które wyszyy z rur takie giganty:P ktoś wie jak daleko jescze??:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac ---> Wcześniejszy post---> Ale mnie okłamujesz :twisted:

Ostatni post ----> Bo chcę wreszcie powiedzieć przelazłem Doom 3 i jak przejdę Half Life 2 to powiem że HL2 jest dłuższy, lepszy, fajniejszy itp. itd. etc. (i tak też myślę nawet jakbym nie przeszedł D3 ) :wink:

Co do CTP-KOTOR'a jesteś bliżej niż ja i to o jakieś 2 i pół godziny grania 8)8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...