Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DooM III

Polecane posty

Tak Mormegil masz racej, bardziej System Shock, nawet ma sie uczucie ze sie gra w kolejna czesc tej gry. Nazwiazalem do Silent Hilla ze wzgledu na niektore sytuacje ktore wystepuja, jednak zgadzam sie w 100% ze z System Shock ta gra ma o wiele wiecej wspolnego, chodzby to ze aby przejsc dalej i rozszyfrowac niektore zagadki trzeba uwaznie czytac komunikaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komp jeszcze nie powstal. Ponoc potrzebna jest karta grafiki z 512 Mb ramu :( Przykre, ale prawdziwe. Id zrobil takie cudo, ze chyba sami jeszcze nie widzieli tego w pelnej krasie:) A nawet jak juz ktos zdobedzie takie cacuszko to i tak pewnie bedzie sie ciela.

Milo spotkac kogos kto gral w te starutenka gierke. Ponad to tak samo jak SS2 w Doomie 3 twoji wrogowie czesciowo stanowia bylych ludzi, co powoduje, ze gdy do nich strzelacie zaczynacie sie zastanawiac czy mieli rodzine, czy nie mozna ich bylo uratowac itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komp nie powstał jeszcze dla przeciętnego zjadacza chleba, ale wystarczy mieć jakieś cudo z logiem Silicon Graphics. Poza tym jest jeszcze coś takiego jak sprzęt robiony na zamówienie, wtedy dopiero widać na co stać te małe kosteczki krzemu tylko że nie spod loga nVidii czy ATI ale np Motoroli.

512 MB pamięci graficznej rządał już np UT2003 by pokazać pełnie możliwości engine'u, to nie jest żadna nowość :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, przestalem sie bawic z patchowaniem dooma pod windowsem 98. zainstalowalem xp i na moim sprzecie chodzi 8,3fps w timedemo:). trzeba zbierac kase na radka9600...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Jak mam pokonać ostatniego potwora w Doomie III.

Moim zdaniem bez kodów nieda się go pokonać.

Pozdro.

Podobno trzeba go zabic soulcubem. Pisze podobno bo jeszcze tam nie doszedlem ale kolega, ktory skonczyl juz ta gre mi opowiadal:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee...sorry,nie wiem jak ale wydawało mi się że mormegil pisze że grał tylko w DOOM 2 -_- i o to mi chodziło :/ chyba muszę wreszcie iść się przewietrzyć...sora,teraz widzę o co chodziło :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S.t.a.l.k.e.r

:!:WITAM:!: Czy na takim sprzęcie: (Athlon XP Barton 2500+,512 MB DDR RAM.Radeon 9550XT 128MB/128bit,Zmierzam taki se sprawic :twisted: mozna grac w Dooma 3 na ustawieniach High 1024x768 ???(przyczyna kupna takiej karty jaka wymienila jest skromny budżet)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!:WITAM:!: Czy na takim sprzęcie: (Athlon XP Barton 2500+,512 MB DDR RAM.Radeon 9550XT 128MB/128bit,Zmierzam taki se sprawic :twisted: mozna grac w Dooma 3 na ustawieniach High 1024x768 ???(przyczyna kupna takiej karty jaka wymienila jest skromny budżet)

Z taka karta moze szarpac. Ja na R9500@pro gram w 800x600 z detalami high i wlaczonymi wszystkimi bajerami oprocz Antialiasingu i generalnie gra sie milo, choc zdarzaja sie momenty, gdy framerate spada w okolice 20 klatek/s.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko,jestem w Hydrocon Control,takie niewielkie pomieszczenie z 2 pulpitami komputerowymi,z dziury w suficie zwisa trup,jedne drzwi mam zablokowane czytnikiem HUD-ów,drugie otwarte i prowadzą do niewielkiego pomieszczonka z kolejnym kompem i dziwnym urzadzeniem na ścianie,ale to wszystko. Co mam zrobić aby otworzyć te zablokowane drzwi? Wymagają identyfikatora jednej z 2 osób (nie pamiętam nazwisk) ale kurde nei wiem skąd je wyciągnąć,nawet przeszedłem spowrotem po śladach cały level zabijając potworki które uprzednio jakośominąłem i nic nie znalazłem...HELP!!! już nie mam pomysłów co robić,próbowałem chyba wszystkiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HellKnight

Czy na Gf4ti4600 i Radeon 9500PRO(nie modowany) mozna grac w Dooma 3 na ustawieniach High 1024x768 (pozoztałe czesci to Barton 2500+ i 512MB DDR RAM)?

Licze na szybką odpwiedź.Dzieki z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jediluck

Doszedłem w piekle do guardiana, przez długi czas nie wiedziałem jak go zabić, aż wreszczcie się zdenerwowałem i zaczołem przed nim uciekać po całej lokacji. W ten sposób znalazłem soul cube'a który kazał mi żebym go użył. No i użyłem. Ale nic. Coul cube przepadł (marin do żucił w potwora) i nie mogę go już znaleźdź. Domyślam się jak go zniszczyć ale nie mogę znaleźdź broni :( Za pomoc z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem po pociągu, jeśli to tak można nazwać. W chodzę do pomieszczenia z kompem i klikam i muszęwpisać hasło ( 3 cyfry) tylko nie wiem jakie :( . Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem w piekle do guardiana, przez długi czas nie wiedziałem jak go zabić, aż wreszczcie się zdenerwowałem i zaczołem przed nim uciekać po całej lokacji. W ten sposób znalazłem soul cube'a który kazał mi żebym go użył. No i użyłem. Ale nic. Coul cube przepadł (marin do żucił w potwora) i nie mogę go już znaleźdź. Domyślam się jak go zniszczyć ale nie mogę znaleźdź broni :( Za pomoc z góry dzięki.

Soul cube ponownie sie zaladuje, jesli zabijesz bodajze 6 wrogow z wlasnej borni palnej, sam ci "powie" ze jest juz gotowy do uzycia, uslyszysz "Use us"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem po pociągu, jeśli to tak można nazwać. W chodzę do pomieszczenia z kompem i klikam i muszęwpisać hasło ( 3 cyfry) tylko nie wiem jakie :( . Proszę o pomoc.

Ten kod masz podany w jednym z maili -.-;;

aha sry Colidor ze zalozylem nowy temat, nie zauwazylem ze w tym rozwiazuje sie takie problemy, sry moj blad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plastikus

a mi mimo ze mam "przedpotopowe" :lol: sprzęty doom chodzi i kasa wydana na niego nie okazała sie być wyrzuconą w błoto, aczkolwiek mam athlona 1700+ 256mb RAM oraz gf3 jakistam( z tych gorszych) wlasnie przerwalem grac w niego i mam malego schiza pojsc po ciemku do kibla :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nadeszła moja chwila prawdy...o godzinie 16:00 odpaliłem Dooma 3 na Celeronie 633Mhz, 128 SDram, GeForce 2MX 100/200 32Mb :D gra się włączyła wszystko pięknie do momętu kliknięcia w przycisk New Game pasek loading ładował się gdzieś z 15 minut a gdy się cały załadował wywaliło mnie do windy i wywaliło że mam zamało pamięci wirtualnej i coś tam o rozmiarze pliku stronnicowania... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem w piekle do guardiana, przez długi czas nie wiedziałem jak go zabić, aż wreszczcie się zdenerwowałem i zaczołem przed nim uciekać po całej lokacji. W ten sposób znalazłem soul cube'a który kazał mi żebym go użył. No i użyłem. Ale nic. Coul cube przepadł (marin do żucił w potwora) i nie mogę go już znaleźdź. Domyślam się jak go zniszczyć ale nie mogę znaleźdź broni :( Za pomoc z góry dzięki.

Podczas walki w Guardianem wsłuchaj się dokładnie co mówi ci "głos". Daje ci on wskazówkę, że po zabiciu Seekerów ( tych latajacych badziewi z tymi światłami) Guariadian staje się wrażliwy na ciosy. Zauważ, że jak zabijesz te trzy Seekery, to z niebieskiej kuli światła, pojawiającej się wtedy nad Guardianem, wyskakują kolejne 3 nowe Seekery. To jest własnie ten moment gdy Guardian jest wrażliwy na ciosy - strzelaj w kule światła, najlepiej z rakietnicy. Ta kula światła to chyba jego dusza i tylko ją można zranić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie z neta!!!!!!! :evil: Mi działa na Athlonie 2600, 512 ram gf fx 5600 GAINWARD 256mb w 1024x768 płynnie! W benchmarku miałem 28,76 fps!!!

Szczerzę mówiąc. Parametry twojego kompa mają niewiele do rzeczy. Spójrz raczej na rodzaj łączą i jgo szybkość, a na serwery wchodź z małym pingiem. Niektóre serwery mogą mieć ogranicenia co do wielkości pingu, albo cię admin wyrzucił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...