Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DooM III

Polecane posty

Mam kilka pytan do blondyn, ktore pozarly sie w watku o doom 3, a ktory obecnie jest zamkniety:

1) Czy wiecie, ze niektore sklepy juz od 01.08 sprzedawaly legalne kopie tej gry ?

2) Czy wiecie, ze w niektorych sklepach online mozna bylo te gre rowniez legalnie otrzymac 01-02.08 ?

3) Z tego co pamietam, to krypty pojawiaja sie dopiero w ostatnich paru etapach, wiec koles i tak sciemnia zeby zwrocic na siebie uwage (poczatkowych pare etapow to bieganie po jeszcze nierozpieprzonej przez pana szatana bazie ;] ).

Ciekawy jestem bardzo recenzji tej gry. Z jednej strony trzeba na nia patrzyc jako pewnego rodzaju demo mozliwosci nowego engine (tylko 20 h). Z drugiej strony ten sam engine to tylko kupka odwolan do funkcji sprzetowych kart graficznych. Z trzeciej i czwartej - czegos takiego NIE BYLO do tej pory. Same kontrowersje. Ale jak go przejdziecie, to juz na kazden poprzedni fps bedziecie patrzec krytycznie - "a czemu na tych scianach nie ma bumpmappingu ?".

Mam nadzieje ze kazdy da zarobic chlopakom z id te 50 baksow, to ujma nie miec tego tytulu na polce.

A, i pozdrawiam polskiego dystrybutora, ktory mam nadzieje nie zobaczy ani jednej zlotowki ze sprzedawanej o paredziesiot wiecej pln niz polska oryginalnej wersji, a wszyscy swiadomi gracze zamowia ja sobie przez Internet =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu

Cosik czarno widzisz dystrybucje Dooma 3 w Polsce; byc moze nie wiesz, ze polski dystrybutor zamierza sprzedawac spolszczona wersje po 129 zlotych, a w pewnym sklepie internetowym (adresu nie podam - kryptoreklama) mozna zamowic go juz za 99 zeta. :):)

p.s. A do innych gierek rzeczywiscie juz podchodze bardzo krytycznie, zwlaszcza ze wzgledu na cienie i swiatlo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

A ja właśnie ciupie w dooma i mam problem! Coś z dźwiękiem mam - po prostu gdy chce grać z kumplem po necie to włącza się wszystko i jest ok, ale np. jak strzele raz to już ciągle będę słyszał strzały, jak się winda otworzy

to będę słyszał ciągle otwieraną windę! Problem występuje czasami w singlu ale rzadziej i na krócej... co to może być?

PS

U kumpla działa OK

PS 2

Mój komp: Celeron 1700ghz, 512ram, GF3 Power Pack, karta dźwiękowa 128 ram (czyli dobra!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie subiektywne odczucie, ze d3 jest bardzo podobny do... serious sama ! Na poczatku jest dreszczyk emocji i moze nawet strachu, ale potem staje sie juz to naprawde nudne.

1) wchodzisz do pustego pokoju z amunicja/powerupami

2) zbierasz je

3) gasna swiatla

4) pojawiaja sie znikad (!) kolesie i paf paf paf ! ;]

itd itp. Z malymi wyjatkami =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram i chyba jestem troche za połową gry i tak.

domyslam sie:-) -

1/5 gry ciekawa jest -pewne

2/5 gy nudna -pewne

3/5gry ciekawa -pewne

4/5gry nudna - nie pewne

5/5 gry koncówki sa zawsz emocjonujące

a prawda jest taka ze moze nawet nie jestem w środku gry:-)

ale tak to powinno wyglądac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Ekans_Dilos:.
A ja właśnie ciupie w dooma...

Tyle ze doom w Polsce premiery jeszcze nie mial :wink:

Kolejny kolo wpadl.

Jest takie coś jak przejście graniczne i paszport lub dowód osobisty, co pozwala w łatwy sposób dostać się do terenów, gdzie Doom 3 premiere już miał - tymbardziej, ze są wakacje :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzu no ciotka akórat w premiere duma jechala do poslki zeby odwiedzic peightera i zachaczyla o sklep i kupiła doma czy to takie niemozliwe??::-)

hehe

tez mam pirata, i wszyscy co mówią ze nie maja to zapewne kłamią chociaz niewątpie ze jest kilku co zakupili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam pirata, i wszyscy co mówią ze nie maja to zapewne kłamią chociaz niewątpie ze jest kilku co zakupili

Nie wiem po co chwalisz sie tym piratem, przeciez w dzisiejszych czasach troszeczke rozumu i dostep do neta = kazda gra (i jest sie czym chwalic??). A to ze wiekszosc klamie to IMO niestety prawda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu
jezzu no ciotka akórat w premiere duma jechala do poslki zeby odwiedzic peightera i zachaczyla o sklep i kupiła doma czy to takie niemozliwe??::-)

hehe

tez mam pirata, i wszyscy co mówią ze nie maja to zapewne kłamią chociaz niewątpie ze jest kilku co zakupili

No jak dla mnie kandydacik do bana ( a przynajmniej ostrzezenia) tak samo dobry, jak O. Jedrzejczak do zlota na 200 metrow na olimpiadzie :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 jakkolwiek byl [beeep]isty i na pewno rewolucyjny pod wzgl grafiki, to na pewno nie byl straszniejszy od avp 1 granego marinem :> Jednak jak patrze teraz na niego z perspektywy czasu, to byl on zrobiony w stylu... DooMa ! To bylo dokladnie to samo, kiedy pusta sala z pancerzem oznaczala klopoty / zapadnie do sali z klopotami ;)

No i w sumie mozna powiedziec ze dzieki chlopakom z ID Nvidia nie zobaczy ode mnie kasy na 6800u, bo skoro d3 poszedl bez problemow w wysokich detalach na moim 5900xt, to znaczy ze sie DA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was lamki:D.Ja wczoraj bylem w najwiekszym Empiku w Polsce(znaczy sie w centrum Warszawki) i piknie sobie stoi Doom 3 za 169.99 zl.

Mozna tez se kupnac orginalna koszulke za 59 zeta(ale zdzierstwo). Juz dzis kase zbieram. A co do piratow to juz od 1.5 roku nie zarzyw... kupuje i dobrze sie z tym czuje. Mam nadzieje ze polska wersja bedzie tansza i nie bedzie polonizowana przez Cenege;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu
Mam nadzieje ze polska wersja bedzie tansza i nie bedzie polonizowana przez Cenege;P.

O to sie nie martw, polonizuje ja CD_project :D:D

na pewno nie byl straszniejszy od avp 1 granego marinem :>

No ja sie nie zgodze, angielska wersja ktora mam jest swietnie zrobiona dzwiekowo, a zwlaszcza dobrze (czyt.: strasznie) wyszla komunikacja radiem (te pelne przerazenia komunikaty od innych zolnierzy... eh...). Mam nadzieje, ze w polskiej wersji tego nie sknoca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie muszą od razu kłamać,, może mi powiecie????

Ja akurat kupiłem sobie Dooma 3 w dniu premiery, i zaraz kłamie, nie???

A tak normalnie, jakie powinny być optymalne wymagania sprzętowe????

Na GF FX 5200 i na procesorze 3.0 ledwo mi chodzi!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie u mnie na P4 1.8 256MB ramu i Gfie4tit 128Mb na mediumie chodzi bez przeszkod. Zacinalo sie tylko pare razy. Za to na ultra high potrzeba karte 512 (z tego co wyczytalem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GeForca 5200 128 MB, AMD Athlon 2400 XP+, 512 MB i sie boje ze Doom mi dobrze nie bedzie chodzil. NIe moge sie doczekac kiedy dostane go w swoje lapki. A jak wrazenia z gry? Pytanie do tych co juz grali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem. chce odpalic dooma3 na win98. zggrywam na obraz z plyta ten plik co trzeba, instaluje, ale doom naddal nie dziala. ma ktos w98 i dzialajacego dooma po zmianie pliku na plycie? plik ten (doom3.msi) sciagalem z gry.wp.pl wiec powinno dziala. chyba zostaje mi tylko zmiana na ikspeka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma podobny sprzent do mojego i próbował puszczać Dooma.Mój sprzent:

procesor AMD athlon 1 Ghz

pamięć 256 ddr ram

karta graficzna G-force MX platinium 64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dopiero zaczalem grac, ale jak narazie kojarzy mi sie z System Shockiem 2. Podobny klimat, zwlaszcza na sluchawkach. Taka sama alienacja. Ludzie gdzies niby sa, ale jak juz kogos spotkasz to juz jest po drugiej stronie barykady, albo juz jest martwy.

Tak Marines mieli przefikane, zwlaszcza gdy gaslo swiatlo, ale avp 2 bylo lepsze. W zyciu nie zapomne jak wladowalem caly magazynek w uspionego predka. Ale najstraszniejsze byly hybrydy z tym ich "Join us!" wciaz dziwnie sie czuje gdy ktos tak mowi. Brrr.

No coz a Doom 3 robi nie sa mo wi te wrazenie. W low detalach ta giera wyglada lepiej niz wszystko co do tej pory widzieliscie. Skora postaci jest idealna. Cos niesamowitego.

U mnie na Cel 2GHz GeF 4 Ti 4200 128 z 256 ramu ledwo ledwo w low 640x480.

Jak macie problemy to sugeruje Directa 9.0 c zainstalowac i najnowsze stery do grafy. U mnie bez tego byl bialy ekran z niebieskimi prostokacikami zamiast fontow. Bledy z dzwiekiem niewystepowaly, ale tez sa mozliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też pocinam w w tę DOOMną grę i przyznam że stwierdzam u ciebie objawy paranoi...co 10 kroków muszę się powstrzymywać aby nie wywalić całego magazynku w cienie...

nie jestem pewien czy jestem w stanie ocenić czy klimat jest straszniejszy njiż w alienie w kampanii marines, bo chyba od pewnego moementu nie ma znaczenia jak jest strasznie bo pampersy mam pełne :P ale wydaje mi się że przez te cholerne cienie,brak amunicji i muzyk która przyprawia o paranoiczne skonności..DOOM 3 wymiata każdą konkurencję...

ale podziwiam też twórców za groteskowy humor,kiedy dotarłem do administracji,wyszełem z windy,rozwaliłem co trzeba i omal nie padłem na zawał jak włączyło sie nagranie w telewizorku na ścianie reklamujace laboratoria i cały kompleks jako miejsce mlekiem i miodem płynące...po wysłuchaniu tych cukierkowych opisów rozejrzałem się po pomieszczeniu...podłoga myta krwią...ściany obwieszone jelitami...drzwi rozwalone przez COŚ czego wolałbym nie spotkać...taaa...rzeczywiście wyjątkowe miejsce...

ja chyba nawet tak wymyślnych koszmarów nie miewam w nocy!!!

chylę czoła przed autorami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

tez mam pirata, i wszyscy co mówią ze nie maja to zapewne kłamią chociaz niewątpie ze jest kilku co zakupili

Nie wiem po co chwalisz sie tym piratem, przeciez w dzisiejszych czasach troszeczke rozumu i dostep do neta = kazda gra (i jest sie czym chwalic??). A to ze wiekszosc klamie to IMO niestety prawda

HermeZ, większość kłamie tylko dlatego że bana dostać nie chce (lub ostrzeżenie), czyli wychodzi na to że jeżeli ktoś posiada chociaż jednego pirata to nie powinien na tym forum się wogóle pokazywać? Jestem przekonany że 98% ludziów co tutaj piszą ma chociaż jedną, nielegalną, piracką płytę. A .:Ekans_Dilos:. ma całkowitą rację że doom jest już dostępny i nie jest wcale trudno go nabyć. Napisałeś także że w dzisiejszych czasach ściągnąć gre z neta to nie problem, a niby skąd wiesz skoro tak się chwalisz że jesteś czysty bez piratów itd.?

PS

W Doomie jestem w miejscu gdzie pokonałem w podziemiach grupke trzech wielkich, zielonych grubasów. Daleko jeszcze do końca?

PSS

Piła w doomie rządziiiiiii... wrrrrrrr... grrrrrrr... ;)

EDIT

HermeZ! Maniu napisał do Ajafa że mieć dooma orginalnego w polsce to rzecz możliwa! A to że ma pirata napisał tak jakby "PS"! Poza tym z poprzednich postów Mania możan stwierdzić że nie lubi on statsiarstwa (chociaż sam to robi) i zdenerwował go ost Ajafa który nie jest modkiem a zachowuje się taj jakby nim był...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o nie pokazywanie sie na forum. Tylko dlaczego ktos sie ma chwalic: hahaha ja juz mam pirata. W ogole to po co on napisal ze ma pirata?? Czy to cos zmienilo?? Czy po prostu chcial byc lepszy od innych?? Niech rozmawia na temat gry, ale niech nie pisze ze to pirat. I czy zauwazyles komentarz paka czesia(dobrze odmienilem??)?

I jeszcze jedna sprawa: NIGDY, ale to NIGDY nie mowilem ze jestem czysty i nie mam zadnego pirata (pewnie wiekszosc osob tez ma pare) ale ja nie pisze posta tylko zeby powiedziec 'tez mam pirata'

Mysle ze na tym ta dyskusje nalezy skaczyc (bo to w sumie juz leciutki offtop za co notabene przepraszam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu

No tak, offtop offtopem, ale zgodzic i poprzec z miejsca musze HermeZa (chyba tez dobrze odmienilem? :) ).

Po pierwsze, na tym forum zapewne sa uzytkownicy, ktorzy chca sie w jakis tam sposob poczuc lepsi, totez dlatego chwala sie swoimi pirackim/od kumpla/ od ciotki z Julesej/ skad tam jeszcze indziej Doom'ami... sa tez tacy, ktorzy nawet nie czytaja regulaminu i nie maja pojecia o funkcjonowaniu forum.

Po drugie:

Napisałeś także że w dzisiejszych czasach ściągnąć gre z neta to nie problem, a niby skąd wiesz skoro tak się chwalisz że jesteś czysty bez piratów itd.?

Mogl wiedziec chociazby z gry.wp.pl, gdzie stosowne info sie swego czasu pojawilo a propos Doom'a.

Tyle w sprawie HermeZ-peightter.

(prosze mnie nie brac za czyjegos adwokata :D)

Odniose sie jeszcze tylko do DRACO: masz absolutna racje, przy tym momencie ktory opisales mozna sie posrac ze strachu, zreszta - nie tylko tam :)

p.s. Jeszcze raz sorki za offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam chyba za słabe nerwy i z wymianą pampersów nie wyrabiam,zaczynam poważnie sie zastanawiać czy nie przenieść kompa do klopa na wzór tego starutkiego obrazka z Quake'a (ktoś to jeszcze pamięta?)

w pewnym momencie byłem już tak podminowany że wbiegłem do lokacji sprintem chcąc aby wylazło wszystko co się da,a nie kryło sie po cieniach i wlazłem prosto do pomieszczenia z pentagramem na podłodze i szczątkami doktorka którego szukałem...zonk...niewiele na szczęście potworków się zjawiło,tylko kilku siepaczy kulami ognistymi,ale to co wyrastało ze ścian zrobiło na mnie piorunujace wrażenie,kto tam dotarł,ten wie o co mi chodzi,tak "żywo żyjących" narośli to ja w życiu nie widziałem...

BTW czy można gdzieś dostać spis potworków które się tłucze w tej grze?Chciałbym wiedzieć co odsyłam spowrotem w otchłań...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...