Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Jest trochę chętnych, tyle że ja mam już 20 znajomych, i nie mogę dodać nikogo więcej (20 znajomych to limit w tej grze, niestety...) tak więc proszę, abyście dodawali bronexa lub cormanusa, oni zawsze grają, i byście mogli wbijać przez nich.

Dziś prawdopodobnie będziemy grać na serwerze z hasłem (w końcu jakiś spar!), ale nie wiem, czy to na 100% wypali. Tak czy siak - do zobaczenia o 20:30, adres TS3 znacie, jeśli nie, tu macie instrukcję:

TeamSpeak 3 dla forumowiczów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sefi.png

Klan Semper Fidelis poszukuje graczy do nowo otwartej dywizji Battlefield Bad Company 2 :!:

Wymagamy:

wink.gif Wiek 18+

wink.gif Oryginalnej wersji gry BF:BC2

wink.gif Wysokiego poziomu kultury osobistej

wink.gif Poczucia humoru

wink.gif Zainstalowane Ventrillo 3.04 oraz TS3

wink.gif Zapoznania się z naszym regulaminem

wink.gif Mikrofonu

wink.gif Możliwości wplacenia niewlielkiej skladki ( Gdy bedzie to konieczne )

wink.gif Posiadanie wolnego czasu wieczorami

wink.gif Odpowiedzialności, Wolę Walki i Chęci na osiągnięcie czegoś

Oferujemy:

wink.gif Serwer głosowy Team Speak 3

wink.gif Serwer głosowy Ventrilo

wink.gif Stronę Klanową z Forum wraz z domeną

wink.gif Regularne mecze ligowe, turnieje , sparingi i treningi

wink.gif Dobrą zabawę

wink.gif Miłą Atmosferę

wink.gif Własny serwer rankingowy

wink.gif Poważne rozwijanie się drużyny!

wink.gif Wysoką aktywność

Podania rekrutacyjne proszę składać na naszej stronie http://www.seficlan.eu W dziale Rekrutacja

Podanie zgodnie ze WZOREM! Translator korzysta między innymi z silników Babelfish i Google. Języki oznaczone jako google zezwalają na tłumaczenie tekstu tylko do 500 znaków - pozostałe języki (w tym polski i angielski) nie mają takich limitów. Translator umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu w różnych kombinacjach językowych. Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno Translatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu.Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe Translatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej". Zamiast wybierania poleceń z menu kontekstowego, możesz wykorzystać skróty klawiszowe Translator oferuje dwa warianty tłumaczenia dostępne w zakładkach "tłumacz elektroniczny" i "tłumacz ". W domyślnie ustawionej zakładce "tłumacz elektroniczny" tekst zostanie przetłumaczony maszynowo w oparciu o wybrany słownik internetowy. Jeśli translatory i słowniki nie spełniają Twoich oczekiwań, wybierz zakładkę tłumacz. Translator obliczy liczbę znaków w tekście i poda najbliższe terminy wykonania profesjonalnego tłumaczenia przez Centrum Tłumaczeń

Kontakt:

Xfire:

(CL) aik1

Zapraszamy również na nasz server publiczny !

Nazwa: .pl .pl# Semper Fidelis <<<REKRUTACJA>>> http://www.seficlan.eu

IP serwera: 85.236.101.63:20467

Slotów: 24

Ranking: TAK

Tryb: Conquest: NIE

Tryb Rush: TAK

Tryb Hardcore: NIE

Zapraszamy wszystkich do gry !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie swoje wrażenia z gry :)

Dziś grało się fajnie, ale niestety szczęście mi nie dopisywało - ujemne ratio zdarza mi się bardzo rzadko :P. Wkurzał mnie trochę brak mapy, ale jakoś dało radę się przyzwyczaić.

Następna gra za dwa tygodnie - raz, że jest żałoba, dwa, przyda się mały odpoczynek od BFa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza gra była całkiem przyjemna, z tym że, podobnie jak Optiego, trzymał się mnie pech. Według mnie taka gra w składzie z komunikacją głosową daje znacznie więcej radochy & podnosi skuteczność. Było nas trochę więcej niż w piątek, ale fajnie by było gdyby następnym razem pojawiło się jeszcze więcej chętnych;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema, polecacie jakies fajny serwer? Najlepiej polski albo z duza iloscia poslkich graczy ^^ samemu troche nudno

W wyszukiwarce serwerów wpisz PH powinno Ci znaleźć jkis serw polish hussars.

Witam

Zapewne ten problem był juz poruszany ale nie moge sobie z nim poradzić.

Chodzi mi o M 1 Grand, wszystkie gry z serii zarejestrowałem i nie mam pojecia jak dostac tą strzelbe.

Jesli wam sie udało to dajcie znać jak to zrobić ( oczywiscie mowa o pełnej wersji gry )

dzieki

Zacznijmy od tego ze to nie temat na takie pytania.Poźniej, można by się spierac co do nazwania M1 strzelba ale niech Ci będzie.

Gry muszisz zarejerstrować na stronie Battlefield veteran, a nie na EA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...