Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Jak chcecie. Steam Cyrec, xfire Cyrecok , skype cyrec.oo gadu gadu 650480 .Zanurz się w oazę spokoju jaką jest Wiejskie Życie. Dbaj o to, żeby Twoja krowa miała zawsze dużo koniczyny i dawała pyszne mleko, z którego wyrabiać będziesz ser. Nie zapomnij też o uprawie pszenicy i wyrabianiu mąki. To i wiele więcej czeka Cię w tej wspaniałej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciał bym się spytać kiedy kolejny termin,bo jamemu to nudno kur..cze, ta aktualizacja zepsuła mi gre,wszystko ładnie wyszukiwarka tez,zlikwidowali szybke w ckm-ach,ale Jak mnie zabiją odsiedze dajmy na to te 25 sekund przed kolejnym odrodzeniem to jak wduszę wejdź do gry czy jakoś tak musze czekac kolejne 10-30 sekund zanim sie na nowo odrodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ten patch grę popsuł. Pingi mam powyżej 250, chyba, że serwer pusty. Wyszukiwarka jest niezła, ale stara działała mi szybciej...dużo szybciej. Gra zaczęła się zawieszać, zwłaszcza przy wychodzeniu...jak dla mnie na razie lipa.

ps. mnóstwo serwerów jest wyłączonych w tym moje ulubione :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba po instalacji było coś nie tak. Jak pograłem dwie godziny później, wszystko zaczęło działać normalnie, choć wyszukiwarka nadal jest widocznie wolniejsza. Osobiście czekam jeszcze na drivery od ati dzięki którym gra multi będzie wczytywała się w w 10 sekund a nie 10 minut (bo na razie poprawili problem tylko na serii 5xxx a ja mam 4890).

Chyba wczoraj wszystkie tzw. nooby zaczęły sprawdzać co im zmieniono, ponieważ wszedłem na serwer i w drużynie przeciwnej byli sami medycy z m60 i inżynierzy z gustawem :D ani jednego recona ani assaulta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,czy mógłby mi ktoś podaj IP polskich serwerów ? Przekątna ekranu. Kolejną ważną, jeśli nie najważniejszą rzeczą jest rozmiar naszego ekranu. Nie możemy się sugerować tylko tym, że im większy wyświetlacz, tym lepiej. Jeśli będzie za duży, to oglądanie stanie się bardzo męczące. Jeśli za mały, to dużo na nim nie zobaczymy. Wszystko zależy od odległości oglądającego od ekranu - musimy więc zmierzyć, jak daleko będziemy siedzieć od telewizora. Na każdy cal przekątnej obrazu przypada średnio około 3,85 cm odległości od nowych ekranów, jeśli jednak używamy telewizorów CRT, to odległość powinna być przynajmniej dwukrotnie większa.Czas reakcji matrycy. Czas przejścia pikseli ze stanu zapalonego do zgaszonego i ponownego zapalenia jest bardzo ważną cechą telewizorów. Od tego zależy między innymi nieprzyjemny efekt smużenia. Ten problem występuje głównie w monitorach LCD, przy których czas reakcji nie powinien być zbyt duży. Obecnie rzadko kiedy mamy do czynienia z tym efektem, gdyż matryce reagują przeważnie w czasie mniejszym niż 8 ms. Lepsze ekrany LCD osiągają nawet 2 ms.

BF'a mam dopiero od wczoraj i trochę lamię xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,czy mógłby mi ktoś podaj IP polskich serwerów ?

Wyszukaj serwery na terenie Europy, a następnie w polu ,,Szukaj" wpisz ,,pl", to będziesz miał listę polskich serwerów. Te bardziej ciekawsze dodaj do ulubionych :)

Opti dzisiaj też gramy?

Piątek, sobota, godzina 20:30... W tygodniu nie mam czasu na grę, a w niedziele się uczę na nadchodzący tydzień ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może w te trzy dni pogramy bo i tak nie będzie co robić. Z tego co widzę Opti ma dopiero 17 lat, a to jest trochę za mało na maturę, chyba że ma jakieś przyspieszone nauczanie. Więc jak z tym tygodniem co będzie?

PS. Mam jeszcze pytanie odnośnie wykupienia serwera. Nadal nad tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę matur, także długi weekend można przeznaczyć na granie w BFa! :)

A co do serwa, to myślę że raczej nam się nie uda - w 1 i 2 grze, kiedy nas było sporo, było to do zrealizowania, a teraz stałych graczy jest do policzenia na palcach jednej ręki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie ekipe zeby z 8 bylo? to jesli byscie mieli ochote to taki badzo 4fun meczyk z PH moze byscie zagrali na CQ lub rush? Ekran LCD (ekran ciekłokrystaliczny, ang. Liquid Cristal Display) zbudowany z mikroskopijnych komórek wypełnionych ciekłym kryształem oraz zatopionych w nich elektrod, które są źródłem pola elektrycznego dla ciekłego kryształu. Zmiany natężenia pola elektrycznego pomiędzy elektrodami powodują, że ciekły kryształ w komórce staje się bardziej lub mniej przeźroczysty, regulując w ten sposób ilość przepływającego przez nią światła. Matryca LCD nie świeci własnym światłem, jak to ma miejsce w ekranach CRT lub plazmowych. Jest ona zbudowana z ogromnej ilości komórek (kolorowych pikseli), które polaryzują światło, pochodzące z dodatkowego źródła. Owe źródła stanowią o rodzaju wyświetlacza, a powszechnie dostępne w telewizorach to matryce LCD CCFL i LCD LED, z czego w standardzie LED występują dwa rodzaje konstrukcji. Ekrany LCD CCFL do podświetlania wykorzystują świetlówki zasilane wysokim napięciem, wytwarzanym przez układy zwane inwerterami. Konstrukcja dość powszechna i stosowana od lat ze względu na niskie koszty produkcji, ale niestety awaryjna. W praktyce, wiele odbiorników trafia do serwisu po 2 - 3 latach użytkowania z rozmaitymi usterkami.Doskonalszą od CCFL jest koncepcja ekranów podświetlanych diodami LED. Tańsze rozwiązanie polega na umieszczeniu źródeł światła wokół matrycy (na jej obrzeżach), a na całej wewnętrznej powierzchni znajduje się specjalna lustrzana folia, której zadaniem jest rozproszenie światła dla wszystkich punktów matrycy. końcu, budowa tylnej macierzy podświetlania z rozmieszczeniem punktów LED na całej powierzchni, spowodowała, że możemy mówić o przełomie w technice produkcji ekranów LCD. Punktami LED można sterować dynamicznie, co wyraźnie przekłada się na jakość wyświetlanego obrazu (zdecydowanie lepszy kontrast).Ten wariant ekranu LED, to niewątpliwie dobra jakość, trwałość i oszczędność energii, ale nie należy do rzeczy tanich.

a jak nie to zapraszam na serwery [PH]

1 serwer na 32 sloty tryb rush (no killcam dlatego pokazuje jako HC)

2 serwer na 16 slotow SQDM HC

3 serwer na 16 slotow CQ/RUSH/SQDM HC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi się bycie workiem treningowym PH, ale będę dzisiaj grał.

Dodajcie mnie jako przyjaciela, nick EvilKenivil .

Jakiś pajac mi go ukradł z COD4: MW, więc będą inne podobne. Zwróćcie wiec uwagę na notację! Dowodem jest to, że sam go wymyśliłem, a inspiracją była postać kaskadera Evel Knievel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...