Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

To prawda, że w wersji PC gra masa snajperów uniemożliwiających często normalną grę? Kolega strasznie na to narzekał, a ja na PS3 nic takiego nie doświadczyłem. Dziwne...

nie spotkałem się z czymś takim, poza tym trzeba mieć dobrego skilla by wymiatać z sniperką :) osobiscię lubię ukrywać się w krzajdach i celować w guowy ;d

ej to kiedy gramy :>

no i zapraszam do przyjaciół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie spotkałem ze snajperami którzy uniemożliwiają grę, zresztą sam testowałem kilka razy recona i naprawdę trzeba sporo skilla żeby coś zdziałać jak snajper.

Słowem snajper jest takim samym utrudnieniem jak każdy inny przeciwnik. ^ (chyba że ich wejdzie na serwer 10 i robi się jeden wielki mortar strike)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci się, ogarnięty sniper może bardzo dużo, trzeba tylko myśleć. Twój czołg walczy z innym ? Spuść na przeciwnika ostrzał, zobacz czy nei naprawia do mechanik, jesli tak - ustrzel go, strzelaj do przeciwników przy skrzynkach, strzelaj do innych snajperów, którzy zabijają twoich mechaników przy czołgach, czy innych przydatnych.... można wymieniać dużo, ale snajper w ataku jest zbędny ;p No hyba, że jako "sabotażysta" z C4 i jakimś karabinem/strzelbą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci się, ogarnięty sniper może bardzo dużo, trzeba tylko myśleć. Twój czołg walczy z innym ? Spuść na przeciwnika ostrzał, zobacz czy nei naprawia do mechanik, jesli tak - ustrzel go, strzelaj do przeciwników przy skrzynkach, strzelaj do innych snajperów, którzy zabijają twoich mechaników przy czołgach, czy innych przydatnych.... można wymieniać dużo, ale snajper w ataku jest zbędny ;p No hyba, że jako "sabotażysta" z C4 i jakimś karabinem/strzelbą :)

Do ataku snajper jest przydatny tylko pod warunkiem , że biega ze spas-12/saiga 20k albo inną strzelbą i wspiera swoją drużyne bombardując kluczowe pozycje wroga moździerzom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na przegladanie calego tematu wiec sie zapytam - ktos szuka mechanika do klanu? Gram z SMG i mam juz spore doswiadczenie w naprawianiu pojazdow. Nie jestem jakims pr0 wymiataczem (obecnie przez problemy z gra nie gralem zbyt dlugo), ale szybko sie ucze i wspieram team. To jest wlasciwie moja jedyna zaleta, bo jesli chodzi o czyste zabijanie to mam za malo praktyki. Jestem dostepny dosc czesto, ale musicie mnie pierwszo poinformowac o wspolnej grze, bo obecnie wiekszosc czasu spedzam w Battleforge albo CS. Powiedzcie oczywiscie, czy chcecie sie komunikowac przez xfire, czy Steam (wole to druga opcje). Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper w ataku niepotrzebny? :)

Wystarczy odrobina ogrania - dajmy na to - ja i Pharrel, obaj reconi z m95/gol.

Pharrel leci zaplantować, jeżeli przeżyje to wraca do mnie, jeśli nie to respi się na mnie i stawiamy tak elegancki coverek zabijajac nubów biegnących na disarma, że wygrana jest praktycznie w dłoni* ;]

* - no, chyba że zdarzy się jakiś inny wypadek - moździerz albo jakiś farciarz, który z fullauto M60 sadzi heady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy towarzysze klawiatury mam dla Was smutną wiadomość otóż muszę wycofać swoje zgłoszenie do piątkowej gry. Mam notoryczne problemy z netem i co chwile mnie wywala z serwerów (oraz nie mogę normalnie pobrać patcha ponieważ mi przerywa) jakby to powiedział ktoś anglojęzyczny moja sytuacja sucks. Nie chcę się narazić na wasz gniew w trakcie spotkania więc z bólem serca mówię piątkowej grze stanowcze "nie".

P.s. Miłego fragowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi.

Jako że jest duże zainteresowanie, zgłosiło się jakieś circa about 20 osób, ogłaszam, iż grać będziemy w piątek oraz sobotę o 21. W piątek zagramy Rush, a następnego dnia - podbój.

Ci, którzy deklarują się na grę - przypomnijcie mi o sobie 5-10 minut przed ustawioną godziną, to powysyłam wam dane TS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem super Engineer, tylko nim gram. Póki co mam M4A1 i celownik laserowy, XMC i wcześniejsze, pistolet na strzałki magnetyczne itd.

Jestem użytkownikiem limitowanej edycji i jestem chętny do gry z innymi polakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...