Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

jak przeczytałem, że będą 3 pełne wersje z 3 różnych gatunków od razu pomyślałem sobie: strzelanka, rts, przygodówka

Wg mnie jak będą gry z trzech różnych gatunków to będzie to jakiś shooter, RTS (to już mamy), i RPG.

Z resztą co by nie było to i tak CD-ACTION kupie bo w końcu to o pismo chodzi no nie ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Imperium Romanum to strzał w dziesiątke. Właśnie takiej gry mi było potrzeba. Będzie trochę trudniej bo słabo znam angielski ale wkońcu trzeba sie go kiedys nauczyc nie prawdaż ? No właśnie i jest kolejny walor CDA - uczy angielskiego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie mówię, bo Imperium Romanum to fajna gra, ale była ona już w KSG i do tego po polsku, więc to troszkę obniża ocenę pisma... Ale to tylko początek, zobaczymy co dalej...

W końcu będą 3 pełniaki:) Na razie nie jest źle. Jak ktoś lubi RTSy, to IR powinien mu się spodobać... Hmmm... A może ta wersja anglojęzyczna będzie mi lepiej działać, bo ta z KSG cięła się jak cholera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pełniakiem będzie masseffect2...

Heh, mi sie maszy NFS Most Wanted (o ile nie było w CDA), wiem marzenia. :tongue:

Hmm...jak skradanka to może Splinter Cell?

Imperium Romanum to nie jest coś, o czym marzyłem :/ No, ale może reszta pełniaków pokaże klasę. Chciałoby się Ninja Blade.... A może do tego jakaś dobra przygodówka, np Sam & Max niedawny?

hmm ja mysle ze to bedzie race driver grid :P oraz damnation xD

Wszyscy marzycie...

Mnie Imperium Romanum szczególnie nie interesuje, ale pod względem kolejnych pełniaków CDA na pewno nas nie zawiedzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nie jest źle. gra, co prawda, raczej średnia, ale to a) tylko dodatek do pisma, b) trzeci pełniak. A że Devil May Cry 4 strasznie mnie rozkaprysił, to powiem - może dwa kolejne będą lepsze. A jak już tak wszyscy mówią - mi się marzy American McGee's Alice. Ech, marzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam :happy: Co prawda nawet jeszcze nie zainstalowałem pełniaków z poprzedniego CDA lecz gdy znajdę większą ilość wolnego czasu na pewno to zrobię. Do zapodanej gry nic nie mam - zawsze chętnie sprawdzam produkcje w praniu :wink: Chętnie usłyszę jeszcze co ciekawego szykuje ekipa dla czytelników :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...