Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010

Polecane posty

Pełniak w porządku mimo, że w strategie rzadko gram(ostatnio w jaką zagrałem to Black&White 2) to myślę, że czas nadrobić te zaległości :tongue: Bardziej jednak mnie ciekawi co w pisemku będzie.

@Alberto12 Thief: Deadly Shadows było już w cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku mieliśmy już akcję, h'n's obrodziło, były przygodówki, nawet redaktorzy nam fps-a "uszczelili" ;). Ale kiedy będzie jakaś ścigałka z prawdziwego zdarzenia? Nie obraziłbym się na Toca3, TDU albo Pure... wszystkie już CDP przeczołgał przez tanie serie ale żadnej nie mam i dawno w cda nie było porządnej ścigałki... może...?? I Wogle to prosiłbym o taki od serca test kierownic bo nie wszystkich stać na g25, a ze względu na to, że naprawdę jest na ryku tyle znakomitych gier wyścigowych i ten rok też zapowiada się nieźle, może redakcyjni driverzy doradziliby co kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTSów nie lubię więc ten pełniak jest mi zupełnie obojętny. Na pewno znajdzie swoich amatorów ;)

@większość up - chciałbym zauważyć, że temat ten to Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2010 a nie "co chciałbym na Coverze" więc darujcie sobie proszę posty typu mnie się marzy to a mnie tamto czy owamto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki, ogarnijcie się i piszcie na temat...

Co do pełniaka - w sumie za RTS-ami nie przepadam, ale wiadomo - znajdą się tacy, którzy je lubią. Trzeba starać się trafić w upodobania największej liczby graczy... stąd liczę że jeszcze wśród tych pozostałych 2 pełniaków znajdzie się coś interesującego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gahanova

Jestem bardzo zadowolona z trzeciego pelniaka - rts, osadzony w swiecie starozytnego rzymu, a co majwazniejsze - pojdzie na moim pc ;]

Skoro to 3 pelniak, to ja juz nawet nie mysle, jaki bedzie pierwszy, hyhy ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu niektórzy nażerają :) ja cd-action kupuje nie dla gier tylko dla zawartości a gierka dodana jest dla mnie miłym urozmaiceniem :)

Poza tym gra jest chyba całkiem dobra, pamiętam że była recenzowana w cda i chyba na całkiem niezłą recenzje zarobiła. Także na pewno z chęcią zainstaluje :D

Tak trzymać redakcjo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze :)

Lubie RTS-y więc będe zagrywal :D

A jeszcze to w czasach Cezarow.

Ciekawią mnie 2 pozostale pelniaki ;] (pewnie 2 bedzie "slabszy" a nr 1 powali kazdego xD [ bo mozliwe ,ze bedzie na 2dvd ,wiec sporo miejsca na dobra giere] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...