Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mafia 2

Polecane posty

No właśnie "szkoda" bo jedynka rządzi :cool: jest jedną z najlepszych gier w które grałem!!!

Klimat i scenariusz są genialne....szkoda że obecne 2K Czech nie dotrzymuje terminu....albo 2K Games celowo przesuwa premiere w okolice świąt by zarobić więcej...ale to głupie by było bo tej gry reklamować nie trzeba!!! :smile: co nie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mafia 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier to raczej powinno byc duzo postow na jej temat( komentarze, dyskusje, spekulacje ). :cool:

Spekulować... nad czym, skoro już możesz obejrzeć na necie grywalną wersję gry? Dyskutować nie ma nad czym, jak już wcześniej napisałem, komentarze tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jest przypadkowe podobieństwo. Zresztą nie są jakoś bardzo podobni.

Jak myślicie, watro już składać zamówienia w pre orderze?

Możliwe że jest przypadkowe ale wcalę bym się nie zdziwił gdyby to było zamierzone działanie :) ale tego pewnie się nigdy nie dowiemy...

Co do pre-orderu ja myślę że warto :) sam np. już zamówiłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd zamawiałeś? I za ile?

Ja się zastanawiam, czy by nie wziąć ze sklepu.cenega.pl bo mam wystarczającą ilość punktów w kompani graczy, aby dostać kod na 40 % zniżki. Tylko nie wiem, czy to działa też na zamówienia przed premierą. Wysłałem maila do cenegi w tej sprawie.

Widzieliście drugi pamiętnik dewelopera?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7872...po_polsku_.html

W dodatku po polsku. Po jego obejrzeniu coraz bardziej nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że gra nie zostanie zbyt mocno uproszczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętnik Developera widziałęm:) Uważam że dwójka będzie uproszczona w stosunkiu do jedynki ale że nadal będzie wymiatać :) Mam taką nadzieję bo Pierwsza Mafia dto jadna z lepszych gier w jakie grąłem :)

Ja zamawiałem własnie w sklepie cenega, ale punkty z kompanii graczy nie działają na pre-ordery... tak mi się wydaję z tego co tam czytałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uproszczona będzie na pewno. Aby tylko nie w zbyt dużym stopniu.

Na pewno nie będzie starych apteczek, tylko regeneracja życia w chwili spokoju. Choć jak wynika z tego pamiętnika developerów, bronie mają być zabójcze, więc myślę, że to rozwiązanie nie będzie przeszkadzać.

Ja właśnie nie widziałem nigdzie zapisów o pre orderze, więc czekam na odpowiedź od cenegi. Jeśli okaże się, że nie można skorzystać ze zniżki, to po prostu poczekam i złożę zamówienie w dniu premiery. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uproszczona będzie na pewno. Aby tylko nie w zbyt dużym stopniu.

Na pewno nie będzie starych apteczek, tylko regeneracja życia w chwili spokoju. Choć jak wynika z tego pamiętnika developerów, bronie mają być zabójcze, więc myślę, że to rozwiązanie nie będzie przeszkadzać.

Ja właśnie nie widziałem nigdzie zapisów o pre orderze, więc czekam na odpowiedź od cenegi. Jeśli okaże się, że nie można skorzystać ze zniżki, to po prostu poczekam i złożę zamówienie w dniu premiery. :wink:

Jak Wolisz :) ja np. Nie mam nic przeciwko regeneracji w chwili spokoju :) czasami denerwowało mnie w pierwszej mafii to że w misji na wsi sam wynoszony ze stodoły nie może sie ruszać mając sześć HP a ja przechodziłem pół misji mając 1 :P co swoją drogą bło nieco frustrujące bo wystarczyło czegoś nie zauważyć i już się ginęło :) Ani jedno rozwiązanie (regeneracja) ani drugie (HP) nie są realistyczne więc uważam że regenerracja sprawi że rozgrywka będzie dynamiczna:) Oby mafia nie zawiodła na płaszczyźnie fabularnej... jeśli utrzyma poziom Pierwszej Mafii to będę zadowolony :) a oprócz tego podoba mi się miasto :) w udostępnionych gameplayach i DevDiar`ach (:P) Miasto Wygląda Świetnie :) Nie mogę się doczekać tej gry!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie wyczytałem, że nikt nie wie, czy Joe i Eddy to faceci z końca pierwszej Mafii. Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do premiery.

Na Mafia Town można też wyczytać, że Mafia II będzie miała 4 zakończenia. Cieszę się z tego faktu, bo cena gry jest wysoka, a zapowiadany czas do ukończenia gry nie jest zbyt długi.

Na wymienionej stronce można też przeczytać, że w grze będą elementy sim. Oznacza to, że będziemy mogli zmylić policję poprzez zmianę ubrania. Poprzez kupowanie jedzenia możemy zwiększyć życie, więc wnioskuję, że jednak nie będzie odnawialnej energii, tylko normalny pasek. :happy:

Będzie również możliwość malowania i naprawiania samochodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz rzeczywiście musi być pasek :) Cóż akceptuje i to :) Spójrzmy na GTA IV tam pasek się sprawdził wg mnie :) Pomysł ze zmianą ubrania mnie się podoba :) no jeśli będzie miała 4 zakońcczenia to tym lepiej :) Jedynka maiala 1 zakończenie a kończyłem ją conajmniej 4 razy :) Jeżeli będzie miała ten specyficzny klimat pierwszej Mafii, Będzie Bardzo bardzo dobrze ;) odnoszę jednak wrażenie że gra będzie nieco hmm "weselsza" niż jedynka. W orginalnej Mafii mieliśmy dorosłą opowieść o mafiozie z przypadku... wydaje mi się że Vito z dwójski jest mnaiej "głęboki" Niż Tommy... a to właśnie ta głębia była istotą opowieści... tak mi się wydaje... Jęsli Tylko Mafia II będzie miała to coś ten styl opowiadania, głębie fabuły, ciekwawe misje i wszytko co za co kochamy Pierwowzór, Będzie super:) Jeżeli niektóre elementy będą lepsze, Będzie ZAJE**ŚCIE! :) Wybaczcie ale nie mogę tego napisać inaczej:) żadne inne słowo nie wyraża tych emocjii ;p;p;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że druga część będzie mniej poważna. Przynajmniej tak wynika z filmików. Muzyka "Boom Boom Boom" sugeruje raczej wesoły klimat. Myślę jednak, że i poważnych, dojrzałych momentów nie zabraknie.

Swoją drogą filmik, w który główny bohater idzie z mamą do spowiedzi jest genialny. :wink:

Ciekawi mnie, czy w pecetowej wersji gry będą dostępne osiągnięcia, które zostały jakiś czas temu opublikowane w internecie, jednak dotyczyły tylko Xboxa 360. Mam nadzieję, że na pc też się pojawią, najlepiej w wersji steamowej. Wątpię jednak, że tak się stanie. :dry:

Mapa Empire City:

http://mafia-daily.net/wp-content/gallery/..._bay_map_v2.jpg

Nie jest za wielka, ale i tak wygląda zachęcająco i wydaję mi się, że mi wystarczy. Miejmy nadzieję, że nadrobi dopracowaniem najdrobniejszych szczególików. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska wygląda całkiem ciekawie, ale i tak nie kupię, bo za drogo. Zresztą zamówiłem już normalną wersję ze sklepu Cenegi.

Udało mi się zresztą załapać na zniżkę z okazji dna dziecka :happy:

W M2 oczekuje czegoś pokroju GTA IV.

GTA IV może i jest fajne, ale ma zero klimatu. Natomiast poprzednia mafia miała klimat i fabułę lepszą niż niejeden film gangsterski. Oby gra trzymała poziom poprzedniczki, a nie zrzynała z gta.

przegięty poziom trudności miała.

Była po prostu realistyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa Empire City:

http://mafia-daily.net/wp-content/gallery/..._bay_map_v2.jpg

Nie jest za wielka, ale i tak wygląda zachęcająco i wydaję mi się, że mi wystarczy. Miejmy nadzieję, że nadrobi dopracowaniem najdrobniejszych szczególików. :happy:

W sumie to wielkością przypomina GTA: Vice City (no dobra, jest większa troche). Mapa była mapa, ale za to klimat tak genialny, że ani troche mi to nie przeszkadzało. Tu licze na to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...