Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

@up- Reklam nie kojarzę, ale wiem, że były takie kawałki: Digitalism- Zdarlight, Julian Williams- Move Your World

Tak! To ta drugo :P. Wielkie dzięki ;).

Szukam czegoś z rapu, co łączy w sobie rymowane tekst tegoż i jakieś ostre gitarowo/metalowe wejścia w tle. Coś jakby połączyć Ice Cube'a i Slipknota...

Spróbuj może coś od Cypress Hill i Run DMC, choć nie wiem czy to będzie "wystarczająco metalowe" ;).

Edytowano przez Jataman69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś z rapu, co łączy w sobie rymowane tekst tegoż i jakieś ostre gitarowo/metalowe wejścia w tle. Coś jakby połączyć Ice Cube'a i Slipknota...

Wprawdzie to HC bardziej, nie Metal ale polecam Biohazard - chyba jedni z pionierów takiego łączenia ciężkiego grania z Rapem...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accoun chłopie, ty wiesz czego szukam :D Trzeba będzie tego przesłuchać dokładnie. Jak byś zabłądził w okolicach Torunia to zgłoś się po piwo :P

Mam też 2 prośbę: Szukam kawałka z reklamy/spotu na Extreme Sports Channel. Filmik dotyczy konkursu deskorolkowego na halfpipe'ie. Wygrywa go młody chłopak w sweterku z jakiegoś biednego kraju (Chile bodajże). Kawałek w tle jest rapowy, na refrenie jest kobiecy wokal, który śpiewa coś takiego: "Naaaaa na na na na na na...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarrr - na 30 beczek z rumem . . .

Teraz będzie coś dziwnego i trudnego, lecz mam przeczucie że jest tu ktoś, kto mi pomoże;

UWAGA - IMO BARDZO TRUDNE :

Szukam tytułu pewnej piosenki. Słyszałem ją podczas zapowiedzi w TV filmu ' Gliniarz z Beverly Hills', a jedyne co z niej pamiętam to takie - hooułohoł hoouuohohoł. . . Czy jakoś tak.

xD

Wiem - pewno większość drapie się teraz po głowie i puka w czoło, ale - czekam na odp. !)

EDIT - @Diabolos & sagitarius857

Nie - to nie te piosenki :/ Wiem wiem - mój opis jest taki, jakby go nie było, ale mówiłem że to będzie trudne . . .

Edytowano przez KMyL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- Ponieważ dość mocno pomieszałaś style muzyczne, to i ja pomieszam. ;) Green Day, Blink-182, The Racontuers, Korn, New Found Glory, Papa Roach, Panic! at the Disco. EDIT: Jeszcze coś dorzucę. A, co! :) Bad Religion, Sum 41, The Killer Barbies, Alien Ant Farm, Bush, Tool, Guano Apes, OOMPH!. @down- Odpowiednie wybory.

Edytowano przez antros22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Led Zeppelin- Cała ich twórczośc, oprócz In Through The Out Door (płyta słaba i nijaka moim zdaniem);

Pink Floyd - The Dark Side of The Moon, Wish You Were Here, Ummagumma, Animals ;

The Rolling Stones - Let It Bleed, Beggars Banquet, Aftermath ;

The Who- Who's Next, Quadrophenia, Tommy ;

Queen- Całe lata 70... ;

The Doors- Pierwsza płyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Godsmack bardzo podobny jest Disturbed - z całego serca polecam. Spróbuj też My Chemical Romance, polską Armię i Nickelback. A nawet Fall Out Boys ;) A nóż-widelec Ci się spodoba.

Muzyka Disturbed podobna jest tylko do jednego albumu Godsmack - Awake. Ale i tak dobrze grają, wiec można ich polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam zespołów podobnych do:

System of a Down, ale nie podawać mi Tankiana - znam.

Godsmack

Co do System of a Down, zawsze sądziłem, że ten zespół jest taki specyficzny, jedyny w swoim rodzaju i nie ma ani jednego podobnie grającego zespołu. Jednak ostatnio usłyszałem o Viza. Przesłuchaj sobie kawałka "Viktor" - wg mnie uderzająco podobny do twórczości SOAD.

A co do Godsmack... hmmm... Może oprócz Disturbed - już wymienionego, Drowning Pool?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł!

Parę miesięcy temu widziałem na YT teledysk kapeli rockowej śpiewającej po francusku. Muzyka była całkiem niezła, ale bardziej zapadło mi w pamięć to, że goście nie grali na swoich instrumentach, ale na... dziewczynach (: Gdybym znał francuski, mógłbym się posłużyć kawałkiem tekstu, a tak...

Do wygrania piwo lub duży Kubuś.

Puzdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo walentynki, więc muszę wybrać jakąś piosenkę SoaD'u tak by móc ją zaśpiewać na koncercie u nas w szkole, haczyk tkwi tu, że musi się tam pojawić min. raz słowo love, babe i tego typu [CIACH]... liczę na was. Z góry dzięki

Nie przeklinamy. Nigdy. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximussek- O miłości to byłoby dobre "Metro", gdyby nie końcowa pointa ;], ale chyba znalazłem odpowiedni kawałek; "Bird of Paradise". BTW, Blstr gdzie ten Kubuś (właściwie to wolę, ten pierwszy napój)? ;)

Edytowano przez antros22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...