Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Werona - kulisy

Polecane posty

Ok, edytowałem, że ZAJDĘ na rozprawę. Znaczy, że jeszcze jej nie ma, i że jeszcze nie jestem na niej.

A zamieszanie to więcej niż lekkie, bo nadal nie wiem, o co chodzi :D Niby rozprawa przesunięta (tak?), ale James napisał, że mnie przesłuchują... Znaczy mam już zeznawać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... teraz nie ma rozprawy, jak chcecie mogę edytować posta, mi to zbytniej różnicy nie robi :) Teraz coś chce zrobić Xysiu, więc rozprawy nie ma, będzie później, a że właśnie wychodzę to zostawiłem jak to będzie wyglądać :) Nie wiem czy dzisiaj jeszcze wejdę, ale raczej nie, więc róbcie co chcecie, a jak wam się znudzi to idźcie na rozprawę :)

EDIT: Mniej więcej tak jak mówi Xysiu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamieszania już nie ma :D Teraz jest tylko rozprawa i wypadałoby coś pomieszać, pokrzyżować lub... uniewinnić oskarżonych :D Wypadałoby poczekać na zeznania Luciano, Sary, Ksentusa wszystkich zamieszanych bezpośrednio w sprawę, a potem MG Narrator może podjąć decyzję - winny lub nie :D Oczywiście to moja propozycja Jamesie - możesz robić co chcesz. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, ze względu na to że wziąłem na głowę kilka poważniejszych spraw w realu, muszę zrezygnować z narratora w RiJ. Mam nadzieję że mój następca będzie lepszy ode mnie(co nie będzie trudne ;)) i życzę wam miłej gry, a ja jak będę miał czas to się dopiszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James- byłeś najlepszym narratorem wszechczasów (bo jak narazie jedynym).

Na następce mamy dwóch chętnych... Proponuje demokratyczne wybory, albo może nim zostać ten z najwyższą liczbą postów w temacie. Ewentualnie Możecie się dogadać między sobą.

Lukasss - Co znaczy "wyekspediować"? Z kontekstu wynika że "wyekwipować", czy o co innego chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... też jestem chętny do bycia narratorem. Mam nawet pomysł jak połączyć ten i mój quest w jeden trochę większy (niewiele). :happy:

Edit: @UP - OK

Edit2: @UP - Żeby nie było postojów ja ustąpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończ, ja poczekam na odpowiednią okazję i wtedy wprowadzę :happy: Póki co czyń swą powinność

Edit: Mam prośbę. Dzisiaj wyjeżdżam i nie będzie mnie do niedzieli, więc zaopiekujcie się jakoś moją postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać skróconą wersję ostatnich zdarzeń, bo coś ciężko ostatnio myślę i tyle informacji trochę ogłupiło. Będę bardzo wdzięczny.

@Buczek93 - napisz kartę, bo wyskoczyłeś jak Filip z konopi.

@DOWN - dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w skrócie. Byliście już blisko odnalezienia księżniczki(nawet wiedzieliście gdzie ją przetrzymują)ale pewna rakieta z RPG 7 rozdzielała waszą grupę. Markos i Ksentus po długim marszu znaleźli się w wojskowej bazie. Meril jest na jakimś odludziu z Mathiu. Luciano wylądował w jakimś obozowisku, a Sara i twoja postać którą pokierowałem przemierzają tajgę. To by było tyle. Idę teraz napisać ciąg dalszy :happy:

Edit: @Down Na razie go pominąłem. No i napisałem w głównym o karcie. Poczekamy zobaczymy.

@Up Niema sprawy. W końcu po coś tu chyba jestem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...