Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Werona - kulisy

Polecane posty

Proszę bardzo, napisałem :smile: Markosie nie rozpędzaj się ze mnie żaden MG. Można by powiedzieć że jestem taką tanią podróbką, prawdziwy MG ma o wiele więcej roboty. Jak kto nie wierzy niech zajrzy do Jamy ^^

Pytałeś się co to Sam? Proszę bardzo Kroniki Poważnego Sama.

A, i nim zapomnę Rankin nie miał nam pokazywać jak się piszę. Aiden rzucił tylko pomysł żeby tak zrobił jeżeli uważa że pisanie nam nie wychodzi. To była tylko luźna propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cicho się zrobiło... Mimo to zgodnie z zasadami powiadamiam o tygodniowej nieobecności, do 27 lutego. Nasz kochany narrator może pokierować Merilem i jego Shotgunem, udzielam łaskawie zgody :happy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ludziska sobie przypomnieli o RiJ :happy: Ogół już się wypowiedział co myśli o twojej kandydaturze Xysiu, mi pozostaje przywitać nowego narratora. I nim zapomnę, barto miał pomysł na questa. Ale to tak tylko w kwesti przypomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy sobie kilka spraw:

Sprawa #1: Teraz gdy tak czytam główny wątek okazuje się, że:

1) Markos udał się do lasu, gdzie miał być Meril.

2) Merli udał się w tym czasie razem z Mathiu do bazy.

3) Mathiu spowodował wybucha, a Meril udał się za Markosem, który udał się po Merila?

Dobrze myślę? Jeśli tak, to mamy motyw jak w jakiejś telenoweli :D

Sprawa #2: Niech barto opisze Swojego questa, lub wyśle mi na PW opis zadania, a ja wcielę go w życie. Choć mam wrażenie, że już zapomniał :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xysiu - Czytasz w moich myślach? Faktyczne zapomniałem, a kartkę, na której miałem zapisane zgubiłem ;) Wiem tylko, że w ciekawy sposób chciałem dokończyć porwanie księżniczki, ale co to było już nie jestem w stanie powiedzieć. Powodzenia narratorze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Mam 2 pytania:

1. Lukass: Czy Sara ma dołączyć?

2. Czy ktoś chce coś dopisać do ostatniej narracji Lukassa? Wprowadził kilka rzeczy, dlatego jeśli ktoś coś chciał dopisać ma czas. Dziś wieczorem, a najpóźniej jutro wprowadzę dalszy ciąg.

Pozdrawiam,

Wasz Narrator :D

@DOWN: Dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii sprostowania. Markos udał się do lasu gdzie jest Artur postać barto. Jako że Markos nie napisał swojej części popchnąłem akcję dalej, więc jedyne co może znaleźć to ślady bo walce. Meril wkroczył do bazy i wiadomo jak to się skończyło. Twoja postać Xysiu jest nadal w bazie oskarżona o szpiegostwo. Natomiast Luciano jedzie gdzieś saniami. I niech Sara dołączy. Postanowiłem ją gdzieś schować na czas bycia narratorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dawno mnie tu nie było, a jedna rzecz, gdy przybyłem zwróciła moją uwagę - zmieniliśmy styl pisania i zabawy. Rozumiecie o co mi chodzi? Był to zupełnie nowatorski temat, w którym mieli się dowartościować wierszokleci i 'prozaici', a wyszedł nam z tego drugi Olympus. Nie wiem od kiedy jest taka forma zabawy, ale skoro tylko realia gry są zmienione, myślę, że powinniśmy przeprowadzić poważna restrukturyzację stylu pisania. Pamiętacie co się stało z Hałsem? Zamknięty. Chcecie, żeby to samo spotkało Olympusa albo RiJ? Może wypadałoby ustalić szczególny, nowy, odgórny styl pisania. Można by spróbować robić to w formie dramatu (Imię1->Didaskalia1->Tekst1->Imię2->Didaskalia2->Tekst2), żeby wyglądało to ciekawiej. Co o tym uważacie? Jakieś propozycje? :wink:

PS: Pomyślałem nad tym teraz, bo uważam, że Xysiu na pewno upora się z trudem uciągnięcia nowego stylu pisania jako narrator. Wierzymy w ciebie! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny,

choć w pewnym sensie niewykonalny :(

Primo: Czasem didaskalia, byłyby dłuższe niż słowa postaci ;)

Secundo: Nie każdy chce rymować.

Tertio: Byłby problem, bo narracje, odbywa się bez wypowiedzi postaci :)

Quarto: Nie wiem co pozostali o tym sądzą :D

Ale sama idea jest dobra :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, możliwe że się wkręce do zabawy(nie ma takiego burdelu jak w OA ;)), ale nie chciałbym aby to było to samo co OA, tylko gdzie indziej. Jestem przeciwny temu, aby każdy się bawił w wierszowanie, ale teksty w stylu "<robie to i to>", nie powinny występować, tylko IMO w formie opawiadania, albo coś w ten deseń. Jak będzie konkretnie ustalone o pisaniu to na 90% się dołącze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znowu mamy sytuację, w której jest jakaś bardzo ogólną koncepcję i niemal nic więcej.

Pomysł bardzo fajny, choć w pewnym sensie niewykonalny. :sad:

Więc trzeba wymyślić coś, co jest wykonalne. Co do rymowania - dałem link do świetnego programu (polskojęzycznego), który wyszukuje rymy (ustalić można ilość rymujących się liter lub długość wyrazu).

Quarto: Nie wiem co pozostali o tym sądzą :D

Myślę, że wszyscy, jeśli nie zdecydowana większość, zgodzą się na próbę reformacji/ulepszenia Romana i Juliana.

___________________

Z postem zaczekam do rozwoju sytuacji.

@down

To może to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołkej. Zaraz wpiszę Tyt0k'a do zabawy. Ale Wy też coś piszcie! Przez takie czekanie właśnie przez miesiąc nie pojawił się żaden nowy post. Dlatego proszę: Piszcie do Romka i Julka :D

BTW. Ten Twój program mi nie działa Markos :( Wyskakuje błąd o braku jakiegoś składnika.

EDIT: Nadal nie działa. Brakuje jakiegoś składnika: Coś takiego mi się wyświetla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale LUDZIE!

Od prawie trzech tygodni nikt nic nie napisał! Ani odnośnie pomysłu Tyt0ka, ani odnośnie zadania. Mogę sam napisać, ale uważam, że nie ma sensu żeby co drugi post był postem od narratora! Dlatego prośba: Zmobilizujcie się trochę! Napiszcie coś do RiJ-a! Odpowiedzcie co sądzicie o pomyśle Tyt0ka! Czy ma to sens? Jeśli tak to w jakiej formie? Zabawa upadła :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1309941

Można tak pisać (przecież tak chyba pisaliśmy na początku, nie?), ale zamiast ciągłego pisania imienia można strzelić tylko jedno na początku. Ew. kiedy postaci jest więcej to gdy mowa o drugiej osobie tam wpisać jej imię.

EDIT: Posta w RiJ jużem napisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem swoje, i czekałem na jakieś 'riposty'. W sumie chciałem przeprowadzić reformację, ponieważ miałem nadzieję, że Xysiu da sobie radę, pod naporem nowych, którzy będą chcieli spróbować, a to BOOOM i headshot, czyli nic. Xysiu pewnie ma pomysł, ale nie ma graczy... :dry: Temat umiera, i albo trzeba dać mu adrenaliny, czyli uratować, albo dobić, żeby się nie męczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, ale jak na razie nie widzę sensu go wprowadzać, skoro nikt nawet nie zagląda do tematu i nie ma graczy.

Temat umiera i dlatego proszę wszystkich, którzy się tu udzielali, aby się określili, czy uważają, że trzeba podtrzymywać temat, czy "go dobić", jak zasugerował Tyt0k.

@Down: Zaraz to naprawię ;)

Proszę tylko, żeby reszta się określiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...