Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #36: "Św. Mikołaj lubi gry"

Polecane posty

thumb_B92.jpg

Jak się podoba? :happy:

Sorki za "trochę" chaotyczne rozmieszczenie chmurek, ale żeby było wszystko jasno, to ponumerowałem zdania :tongue:

PS: Po przejrzeniu ok 10 stron z hostingiem zdjęć w końcu znalazłem taką, która daje podaną przez usera nazwę :)

PS2: W razie gdyby były problemy z linkiem wrzucam też obrazek jako załącznik posta.

post-102093-1261948957_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam konkursowiczów, tym razem z żalem muszę przyznać, że nie do końca tak oryginalnie wypadnę jak się spodziewałem...

Cóż pomysł na Św. Mikołaja pałaszującego jakąś grę wpadł mi do głowy niemal natychmiast po zapoznaniu się z tematyką zabawy (czyli w piątek) z uwagi jednak na święta nie udało mi się mojego projektu wykonać przed niedzielą...

Mówi się trudno, żywię jednak nadzieję że moja wersja odbiegająca od tych już zaprezentowanych wywoła choć cień uśmiechu na waszych twarzach ;)

Enjoy all

post-96254-1261965936_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł chodził za mną od soboty ale dopiero teraz znalazłam czas na jego realizację. Chyba nie zrobiłam żadnych błędów, ale o takiej godzinie niczego nie można być pewnym, więc, jakby co, to z góry przepraszam.

Mam nadzieję, że się spodoba.

post-101809-1261968598_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...