Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #36: "Św. Mikołaj lubi gry"

Polecane posty

@ Otton

No i teraz jest fajnie ^^

czyli to znaczy że już nie muszę poprawiać nic (proszę powiedz, że tak, bo już cztery razy musiałem to rozkładać i układać

Tak, nic nie musisz poprawiać (moim zdaniem), chyba że naprawdę chcesz ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj też lubi pograć !

[ciach]

Otrzymujesz ostrzeżenie za oszustwo w konkursie weekendowym.-mateuszz(stefan)

Chwila, moment bo czegoś nie rozumiem - Ta fota militaria była w cd-action, a jak rozumiem wszystko co się POSIADA można fotografować i wysyłać jako praca konkursowa. Tak więc zrobiłem jej fotkę i dodałem napisy - tyle. Nie skopiowałem tej fotki z neta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, moment bo czegoś nie rozumiem - Ta fota militaria była w cd-action, a jak rozumiem wszystko co się POSIADA można fotografować i wysyłać jako praca konkursowa. Tak więc zrobiłem jej fotkę i dodałem napisy - tyle. Nie skopiowałem tej fotki z neta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Chwila, moment bo czegoś nie rozumiem - Ta fota militaria była w cd-action, a jak rozumiem wszystko co się POSIADA można fotografować i wysyłać jako praca konkursowa. Tak więc zrobiłem jej fotkę i dodałem napisy - tyle. Nie skopiowałem tej fotki z neta...

No nie do końca... Materiały reklamowe też mogą być objęte prawami autorskimi (całe, bądź też ich części). Ty posiadasz jedynie kopię reklamy, a nie prawo do jej publikacji... To tak jak z grami. Masz kopie gry a nie prawa autorskie do niej...

W tym wypadku, GDYBYŚ wygrał w konkursie, byłoby to czerpanie korzyści z czyjejś pracy. Za co można beknąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...