Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

Paweł ja grałem w takim składzie 1 czy 2 raz. Pejdzejro napisał mi o 16:30,że mamy grać z ROTF-em, a ja mam grac w składzie. Bardzo fajne info na 30 min przed grą. Drugi raz grałem no mercy.

No wszystko fajnie. Ja nic nie mówię. Ale skoro się tak cieszycie z tego, ze zagraliście od nas lepiej z ROTFami, to muszę jednak was nieco ostudzić. :wink:

Zresztą jak ja jestem w składzie to znaczy,ze dana ekipa jest tą słabszą.

Nie przypominam sobie o takiej zasadzie. Wiem, że trzeba pisać r, ale o tym nic mi nie wiadomo.

To był nasz pierwszy mecz z nimi więc i tak poszedł nam lepiej niż nam.

To prawda! Poszedł wam lepiej, niż wam! Za to poszedł wam już mniej więcej tak samo jak NAM. Bo graliście już wcześniej jakieś treningi. Graliście z nami. A my graliśmy z nimi tylko i wyłącznie po pierwszym treningu. Wcześniej nigdy takiego składu nie było. Biorąc to pod uwagę oraz to, że przegraliście tylko o 200-300 punktów mniej, to wcale nie poszło wam lepiej. :smile:

Sam Tomo ma więcej czasu gry niż łaczny czas gry całej naszej ekipy.

Ale to nie jest adekwatne do umiejętności...

Zresztą Misiek ma mniej godzin niż Tomo, a gra jakieś 10 x lepiej. Bez urazy Tomo. :tongue:

Vera oczywiście gram. O ile nic mi nie wypadnie, ale na razie się na to nie zanosi. Więc dopiszcie mnie do listy.

Jeszcze jedna rzecz, musimy zmienić nasze nastawienie przed grą, bo tak jak mówił Ahmed my ten mecz przegraliśmy już w szatni, potem przełamaliśmy lody i pokazaliśmy, że nie jesteśmy chłopcami do bicia

To prawda. Ale jak Ahmed napisał, że oni chcą z nami zagrać, to Tomo napisał, że nie będzie wina, więc jeszcze ostatnią szansę dać temu. Ale jak najbardziej się zgadzam - to trzeba zmienić. I trzeba wyeliminować nerwową atmosferę. Ja mam tak we wszystkich grach zespołowych (i nie tylko), że jak wiem, że jak coś zrąbę, to zaraz będą pretensję, to często tak się właśnie dzieję. A jak jest przyjazna atmosfera, to gra się lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Sam Tomo ma więcej czasu gry niż łaczny czas gry całej naszej ekipy.

Ale to nie jest adekwatne do umiejętności...

Zresztą Misiek ma mniej godzin niż Tomo, a gra jakieś 10 x lepiej. Bez urazy Tomo. :tongue:

Naprawdę kompletnie nie rozumiem "kultu miśka" któe się wykształcił na tym forum. Gra on wprawdzie najlepiej ale różnica międze jego a naszym(holy,maniek, repta,tomoslav,pawello, ja itd) poziomem nie jest zbyt duża. I jak już to misiek jest 1,2-1,3 razy lepszy od tomoslava :P

Jeszcze jedna rzecz, musimy zmienić nasze nastawienie przed grą, bo tak jak mówił Ahmed my ten mecz przegraliśmy już w szatni, potem przełamaliśmy lody i pokazaliśmy, że nie jesteśmy chłopcami do bicia

To prawda. Ale jak Ahmed napisał, że oni chcą z nami zagrać, to Tomo napisał, że nie będzie wina, więc jeszcze ostatnią szansę dać temu. Ale jak najbardziej się zgadzam - to trzeba zmienić. I trzeba wyeliminować nerwową atmosferę. Ja mam tak we wszystkich grach zespołowych (i nie tylko), że jak wiem, że jak coś zrąbę, to zaraz będą pretensję, to często tak się właśnie dzieję. A jak jest przyjazna atmosfera, to gra się lepiej.

Mam nadzieję że się to zmieni bo bez wiary w siebie jest małą szansa na wygraną...

Mieliscie duza szanse wygrac z rotfami, gdyz w ich skladzie nie bylo podstawowych graczy takich jak carlo i kaka no szkoda, moze za tydzien w sobote 1 sklad na 2 mapa hard rain?

Wprawdzie już dawno nie grałem z Carlo i Kaką ale z tego co pamiętam grali odczuwalnie gorzej od np mańka,miśka (zaznaczam jednak po raz kolejny że dawno z nimi nie grałem więc mogę się mylić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche wiem o tym klanie, bo nalezalem do niego, a przede wszystkim widze na steamie, ze ciagle graja skladem carlo, misiek, silver i kaka. To jak gramy w nastepna sobote 1 na 2 sklad hard rain ? Mamy teraz troche asow w rekawie :P

Dobrze wiesz że też byłem w tym klanie i pamiętam jak grali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok za tydzień gramy 1 skład na 2 tj Pawello, Tomoslav, Ahmed i ja na drużynę Pejdzejro, mapa...niech wam będzie to HR, co do dzisiejszego vera to myślę, że o 20 będzie ok, narazie mamy, Tomoslava, Miśka, Pawella, Ahmeda i mnie, kto chętny niech pisze są jeszcze 3 wolne miejsca (jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam proszę się przypomnieć). Gramy dzisiaj Karnawał :)

P.S. Odnośnie Miśka to zgadzam się z Ahmedem, gra trochę lepiej od nas ale bez przesady, poza tym Paweł, Misiek dużo grał w jedynkę i siłą rzeczy dobrze gra hunterem czy tankiem natomiast Tomoslav w jedynkę praktycznie nie grał, ja grałem bodaj jedną nie pełną kampanie u Bimbra, a jak zsumujesz godziny z obu leftów to wtedy możesz oceniać jakość grania do czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ahmed gdyby mi tyle brakowało do Miśka to by było super :tongue: Jednak Misiek to Misiek. Ile to razy przeklinałem na niego po jego skoku na 25, czy zabiciu mojego Huntera w locie mimo mojej pewności że na niego skocze. Pozatym ile to już razy ekipa Miśka cała czerwona, a on na luzie na zielonym podnosi wszystkich... Co do dzisiejszego Versusa, to OMIsie prosił mnie o rezerwę. Także na tą chwilę mamy 6 graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bethezer: Wczoraj dwie grupy walczyły z klanem R.O.T.F. Nie wiem, co w tym dziwnego, że teraz po prostu wyraziły swoją opinię o ich grze. Zresztą osoby z tego klanu również udzielają się na tym forum...

Naprawdę kompletnie nie rozumiem "kultu miśka" któe się wykształcił na tym forum. Gra on wprawdzie najlepiej ale różnica międze jego a naszym(holy,maniek, repta,tomoslav,pawello, ja itd) poziomem nie jest zbyt duża. I jak już to misiek jest 1,2-1,3 razy lepszy od tomoslava

Może nie tyle kult, co momentami frustracja, jak cię odepchnie, gdy skaczesz na niego hunterem itp. :tongue:

A co do tego, że gra 10 x lepiej, to po prostu taką liczbę palnąłem, bez większego zastanowienia. Po prostu gra lepiej.

a jak zsumujesz godziny z obu leftów to wtedy możesz oceniać jakość grania do czasu.

OK. W obu częściach mam w sumie 476 godzin. I jakoś nie gram bardzo dobrze hunterem, a przynajmniej nie skacze cały czas za 25. :smile: Tylko, że w jedynce grałem głównie kampanie, a w dwójce gram raczej versusy. Więc to też nie jest idealny sposób na ocenianie jak kto gra. Po prostu liczą się umiejętności, a nie ilość godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz odnośnie, Miśka skąd wiesz, że ma mniej godzin skoro jego profil na Steamie jest prywatny? Bo ja jakoś przekonany nie jestem, że gra mniej od Tomoslava, poza tym, w tej grze dużo się liczy z kim grasz versusy, a prawda jest taka, że ja najwięcej nauczyłem się grając z osobami takimi jak Bzyku, Flatir czy Kamerdol a Tomo dosyć długo grał na publicach czy z graczami słabszymi, a w tej grze nawet jak wysoko przegrywasz ale z dobrymi graczami to bardzo dużo się uczysz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 500-600 godzin w 2 niech ma podobną ilość w jedynce i masz już 1200 godzin a to już ogromna ilość a powtarzam jeśli grało się w versusy w jedynce to siłą rzeczy uczysz się grać starymi infectami.....

Co do dzisiejszego versusa wszystkim pasuje 20? Mamy jeszcze 2 sloty kto chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 500-600 godzin w 2 niech ma podobną ilość w jedynce i masz już 1200 godzin a to już ogromna ilość a powtarzam jeśli grało się w versusy w jedynce to siłą rzeczy uczysz się grać starymi infectami.....

...bo w dwójce nie ma już starych Zarażonych? Bez przesady. Prawda wygląda tak, że mapy w dwójce mniej wspierają Huntera (ponieważ z reguły są to plansze rozgrywające się na szerokim terenie), a gra nim - dobra gra - jest bardziej "ukryta" niż w stosunku do innych. Ja się z innego źródła, spoza gry, dopiero dowiedziałem, że w jedynce Hunter może "latać", odbijając się praktycznie od budynków. O ile patent ten udało mi się kilka razy w jedynce wykorzystać (choćby przelatując wysoko na głowami trójki przeciwników w wąskiej uliczce, a potem lądując na leczącym się Louise w ciężarówce), to w dwójce najczęściej chybiam z trafieniem o metr, dwa, a i ataki Huntera to już w większej mierze "prosty skok", albo uderzenie z dużej wysokości, a nie odbijanie się od budowli.

Godziny gry nic nie pokazują. Można grać długo i grać kiepsko. Można też grać krótko i grać dobrze. W grze większy jest nacisk na współpracę, niż na indywidualne umiejętności, bo jak ktoś zostanie sam to rzadko da radę pomóc towarzyszom. W dalszym ciągu stoję na stanowisku, że jeśli tylko drużyna uważa na siebie to jest praktycznie nie do ruszenia, bo największe tragedie powoduje właśnie odciągnięcie kogoś od grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś graliśmy w drużynach: Ahmed, Pawello, Masil, ja kontra Tomoslav, repta, OMIsie, Misiek.

Pomyślne wiatry okazywały się być zmienne, bo raz prowadziła przez dwie mapy nasza drużyna, żeby w trzeciej owo prowadzenie utracić i ostatecznie odzyskać na czwartej mapie. Finał poszedł na w ten sposób, że do helikoptera dostaliśmy się wszyscy i mieliśmy zagwarantowane zwycięstwo. I co na to drużyna przeciwna? Oczywiście, kiedy panowie repta i Tomoslav nie wygrywają to zawsze muszą zepsuć finał drużynie przeciwnej, bo brakuje im odrobiny honoru i zwykłej ludzkiej przyzwoitości, żeby samym spróbować uciec. Gra w sumie była dobra do finału. Finału w naszym wykonaniu. Jakoś mnie to nie dziwi, bo już od początku wiedziałem, że w przypadku przegranej będą odstawiać coś takiego.

Pozostaje mi tylko złożyć kondolencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobra i wyrównana gra. Mieliśmy bardzo przyjazny team - Ahmed, Masil, Holy i ja. Przeciwko nam Tomoslav, Repta, Misiek, Omisie.

Na początku mieliśmy niezłą przewagę, ale z czasem przeciwnikom udało się nadrobić, a nawet nas przegonić. Na szczęście czwartą mapkę przeszliśmy do końca, a oni nie i finał zaczynaliśmy z przewagą. Udało się wsiąść do helikoptera ratunkowego całą drużyną. I oczywiście skoro przeciwnik nie miał już szans na wygraną, to zabrał nam możliwość zagrania infectami. Trochę psuje smak po ciekawej rozgrywce. Szkoda słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, Repta, Tomo, sory za te wszystkie akcje, przegralismy generalnie z mojej winy.

Jak widac musze pograc na pubach zanim znow wroce do gry.

Przerwa twoja w grze była widoczna bo do tej chwili nie potrafie zrozumieć jak nie trafiłeś Ahmeda tam w stodole :tongue: Ale przegraliśmy całym zespołem, a nie tylko przez ciebie. Muszę sobie również pograć na pubach żeby poprawić humor, po ostatnich kilku lossach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tomoslavem, to jak nie trafiłeś Ahmeda w stodole pozostanie zagadką xD generalnie grało się spoko skoczyliśmy sobie na koniec i już, co do Ciebie Holy to powiem Ci, że na tym forum nie podoba mi się jedno...Wymiatak napisał parę słów w których było sporo racji to od razu dostał urlop na 21 dni ty tutaj piszesz podobnie i do Ciebie jakoś nikt się nie czepia...

Gramy coś jutro? Może w naszym składzie na HR przydałoby się ograć na HR bo dawno tam nie graliśmy a naszym składem chyba wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiatak napisał parę słów w których było sporo racji to od razu dostał urlop na 21 dni ty tutaj piszesz podobnie i do Ciebie jakoś nikt się nie czepia...

Ja tutaj nie widzę, żadnych podobieństw. Obrażanie kogoś i wypowiadanie rzeczy niezgodnych z rzeczywistością, a z drugiej strony zarzucenie komuś na podstawie mającej miejsce w grze sytuacji, że zachowuje się bez honoru i przyzwoitości, to dla mnie zupełnie inne sprawy. Zresztą dobrze wiemy, że zgadzałeś się co do oceny jaką wyraził Wymiatak wobec Holy'ego, bo sam napisał o tym na forum. Podobnież pisaliście w takich słowach, które nie dały się tutaj zacytować, bo groziłoby to przykrymi konsekwencjami. Rozróżniaj krytykę od trollingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie Holy to powiem Ci, że na tym forum nie podoba mi się jedno...Wymiatak napisał parę słów w których było sporo racji to od razu dostał urlop na 21 dni ty tutaj piszesz podobnie i do Ciebie jakoś nikt się nie czepia...

Krótka piłka; skoczyliście z wieży? Skoczyliście. Zepsuliście finał drużynie przeciwnej? Zepsuliście. Nie ja jeden o tym wspomniałem. Tak brzmi fakt. Stąd też płynie moja krytyka. I nie jest ona oparta na argumentach personalnych, nie wynika też z nieprawdy. Poprzednio krytykowałem grę twoją i Wymiataka, co doprowadziło do pewnej poprawy w twojej grze. Jeśli krytykuję cię za błędy, które czynisz w grze to tylko po to, żeby zachęcić cię do ich wyeliminowania. Nie mam na celu obrażanie nikogo.

Nie można tego samego powiedzieć o Wymiataku, który nie tylko świadczył nieprawdę - o czym sam powinieneś wiedzeć najlepiej, bo uczestniczysz w rozmowach w tym dziale - ale dodatkowo używał argumentów wyłącznie personalnych i próbował obrażać, żeby... No właśnie, po co? Żeby obrazić? To jest zwykły trolling. Nie wiem dlaczego na forum miano by tolerować trolling? Jeśli masz jakieś wątpliwości to zawsze możesz zgłosić swoje uwagi do moderacji i na pewno zostaną one wysłuchane. Choćby w tym temacie. Jeszcze kwestia opinii, której nie da się wyrazić na forum pod groźbą kar. Cóż, to świadczy chyba o nim i świadczy źle?

Jak tak bardzo moja osoba jest ci niemiła to nie musimy ze sobą grać. Jednak nie zamierzam dla ciebie rezygnować z gry z ludźmi z forum, bo są przecież osoby takie jak Hentai Team, Fun Team, czy Pawello12 i Ahmed (i inni), z którymi da się bardzo przyjemnie pograć. Do nich jakoś uwag nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiatak nie dostał urlopu za to co powiedział, tylko jak to powiedział. Bo o ile zarzuty mógł mieć słuszne, o tyle mógł się obejść bez wycieczek osobistych i zarzutów wprost personalnych, mających na celu obrażenie rozmówcy. U Holy'ego takiej postawy nie widzę, dlatego on urlopu nie dostał i na razie nie dostanie (chociaż może kiedyś :>). Na tym proponuje zakończyć ten wątek. Koniec tematu.

Hentai Team

Hentai Survivors... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...