Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

1.Face weź miej trochę samokrytyki i uznaj,że to twoja wina. Nie wiem po co zacząłeś płakać w połowie vera o składy. Tyle problemów,złości i płaczu z tak głupiej sprawy jeszcze nie wiedziałem

Wyszedłem tylko z twojego powodu, bo nie mam czasu na słuchanie(czytanie) takich głupot. Gram dla przyjemności,a ty ją zabierasz.

To ty dolewałeś oliwę do ognia.

2.Z pierwszego serwa wyszliśmy tez z powodu modów na wybór klasy. Co to za frajda jak grasz przeciw 4 łapaczom?

3.Sedinus,a taki z witch mógłbyś zrobić? PROSZĘ!

4.Gramy coś dzisiaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Face ja nie miałbym pretensji o to że raz, dwa razy coś tam napisałeś o nierównych teamach, ale jak przez całą grę nielicząc ostatnich 2 map, nomen omen tych w których zaczeliście nawiązywać przewagę no i nawet wygrywaliście piszesz o tym no to sorry ileż można tego wysłuchiwać. Random zadziałał tak jak zadziałał. Ja jestem świeżo po verze, w którym również nie było wyrównanych teamów. Dostaliśmy solidnię w dupe, raz napisałem że teamy nie równe przez co słaba gra. Ale żebym truł innym przez te 1,5h. jaki to ja nieszcześliwy że mam taki zespół to sobie nie wyobrażam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:00? Mi tam odpowiada. Przy okazji, panowie z *L4FA*, co powiecie na takie logo?

logo.png

Kierowałem się rozmiarem logo na waszej stronie (402x126 pikseli), dlatego jest takie małe. Jeśli ma być większe, to najlepiej będzie, jeśli sami okreśicie wymiary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...20 pasuje, jak najbardziej. Tylko kwesita jedna: Mamy już sześciu chętnych do gry... co z tym fantem zrobić? Dokoptować jeszcze dwóch rozrywkowiczów i zagrać rozrywkowego vera? Bezczelnie komuś odmówic? :wink: Jakieś pomysły? W jakim zestawie gramy?

PS.Sedinusku, a coś z Team Fun możesz wykombinować? (Na spraya ofc, bo strony raczej nie zakładamy :) ) Coś co byłoby zgodnie z nazwą drużyny zabawne? Bardzo mi się te twoje artki podobają i nawet jeśli reszta drużyny pójdzie w przeróżne Hentaje, ja bardzo chętnie widziałbym u siebie na stałe coś takiego. A? :)

@down

Dante. My nigdy nie gramy więcej niż jednej gierki dziennie. Czyli opcje są tylko dwie: kampania, albo versus :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syskol --> Przyznaję nie jestem bez winy, ale cały czas mówilem, żebyście grali. W końcu ja wam nie kazałem czekać, aż sytuacja się wyjaśni. Jeśli nie mogliście znieść marudzenia to wasz problem. Jestem nerwowym człowiekiem, a gra w lefta to jednak spora dawka adrenaliny. Potrzeba jednak czegoś, żeby wyprowadzić mnie z równowagi, a to wszystko zaczęło się już na początku. Może ty nie zwracasz na takie rzeczy uwagi, ale ja tak. Obiecuję następnym razem zachowywać się spokojniej. Tylko ostrzegam, że w takiej sytuacji jedyne wyjście to wyjście (z gry), bo nie ma innej możliwości, żeby pokazać iż się na coś nie zgadzam. W sumie oszczędziłoby to wszystkim nerwów. Przepraszam za wszystkie nieprzyjemności jakich doznaliście w trakcie gry.

Sedinus --> Bardzo ładne, ale czy trochę nie za bardzo artystyczne? Ja zawsze cenię sobie prostotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeśli stanęłoby na verze mamy: Dracię, Betha, mnie, Dantego (tak odmieniamy? :)), Hrabulkę i Sedinusa.

Come on guys: ImpulseM, Stalowy, Aiden, Holy, Chill? może ktoś chętny?

Alexiej...niestety, ale jeśli chciałbyś odejść w połowie rozgrywki, to nie możemy się raczej na to zgodzić...

@down

no to jest siódmy :) zostaje czekać na ósmego chętnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP1988-dobrze piszesz ,ewentualnie Danti ale Dantuś to już nie :) pozostaje tylko kwestia składów:chętnie bym był w twoim składzie,Rip bo jeszcze nie miałem okazjii :happy:

EDIT:Jak jurom dołącza to tylko jednej osoby brak :)

EDIT 2 : No i mamy komplet chyba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexiej...niestety, ale jeśli chciałbyś odejść w połowie rozgrywki, to nie możemy się raczej na to zgodzić...

1) alexiej choć znajomi mówią mi Pinki;3

2) Zależy o której się zacznie zabawa. Jak daj Bóg przed 20 to gram godzinkę bo czas mam tylko do 20:30 zapewne :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, ale pełną rozgrywkę czyli do ok. 21:40, czy nie? Niestety odejście kogoś w środku gry niesamowicie dezorganizuje rozgrywkę, a natychmiastowe znalezienie kolejnego wolnego i chętnego do gry forumowicza graniczy wręcz z cudem...

musisz się określić.

@EDIT:No kurczę, no ja w takim razie nie mogę się na to zgodzić. Przynajmniej dwójka graczy chce zacząć o 20 lub troszkę później, więc wcześniej nie zaczniemy. Zagrałbyś góra 2 etapy (z pięciu) i potem zaczęłoby się gorączkowe poszukiwanie kolejnego gracza.

Sry, że robię za tego złego, ale IMO reszta graczy uważa podobnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedinus --> Bardzo ładne, ale czy trochę nie za bardzo artystyczne? Ja zawsze cenię sobie prostotę.

Ależ ono jest proste. Bardzo proste. Bez gradientów, blasku i innych pierdołowatych wodotrysków.

Rip - Team Fun... hmm... lemme think, zaraz coś wymyślę.

Co do versusa - jeśli znajdzie się dla mnie miejsce, to jestem chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP ma rację bo gdyby jeden odszedł w czasie gry to trzebało by szukać kogoś innego i mogła zająć by kilkanaście ładnych minut.Nie mówię że to dużo ale wtedy zmienia się dość mocno taktyka teamu no i faktycznie dezorganizuje grupę

EDIT:Sedinus ty przecież grasz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was. Kłótnia była wczoraj, podczas gry. Przyznaję, że po raz pierwszy od początku versusów forumowych nie wytrzymałem (bo ileż w końcu można tłumić emocje) i sam byłem jej uczestnikiem. Ale to jest przeszłość. Naprawdę, dzisiaj jest już koleiny dzień, a wy to jeszcze ciągniecie. Po co?

I Face, przestań mi to wypominać, bo jak sam powiedziałeś, wyjaśniłem, dlaczego wystartowałem. Otóż dlatego, że wszyscy wołali go. Znam z doświadczenia, że jak się za długo czeka to ludzie zaczynają wyłazić (tak było choć by przy próbach robienia osiągnięcia z team versusem), a poza tym i tak mogli odpalić glosowanie na start i nic bym nie zdziałał. Więc odpaliłem. Byłem gotowy zmienić skład, ale inni chcieli tak grać, łącznie z ludźmi z twojego teamu.

I to była moja ostatnia wypowiedź na ten temat. Nie zamierzam dalej się w tym babrać.

Dzisiaj mogę grać o 20, chyba, że komuś pasuje później, to mogę ostatecznie trochę poczekać.

Bardzo ładne, ale czy trochę nie za bardzo artystyczne? Ja zawsze cenię sobie prostotę.

Że co? Artystyczne. To po prostu bardzo porządnie zrobione i fajne logo. Nie wiem, co jest w nim nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, ew. zagramy w "podstawowym" składzie Team Fun jutro w kampanię.

Ja, oczywiście, potwierdzam swoją obecność na verze, czy co tam ma być. 20, tak?

BTW: RIP, ty się chyba teraz najbardziej orientujesz - weź zrób listę, kto gra, bo nie wiem, czy mamy komplet, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dracia, Beth, Ja, Jurom, Hrabulka, Sedinus, Dante

alexiej ostatecznie się nie określił. Jeśli gra całego versusa - mamy komplet. Jeśli jednak pozostałby przy wersji max dwóch rozegranych etapów - wciąż brakuje nam jednego gracza...przykro mi Pinki, ale robię to dla przyjemności z gry całej ósemki. Napisz jaka jest Twoja ostateczna decyzja

@dante

Paweł nie zgłaszał się do naszej gry. Pisał o 20 w kontekście ich rozgrywek.

Chyba, że się mylę i źle zrozumiałem...:wink:

Potrzebujemy więc jeszcze jednego gracza. Każdego z rozrywkowym podejściem (i mikrofonem najlepiej :)) ZAPRASZAMY! Come on!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...