Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Nie mam pojęcia , czemu ludzie uważają , że to trudna kampania. Ja na expercie skończyłem ją w około 50 minut.
To pogratulować. Ja, niestety, nie miałem takiego szczęścia nawet z ludźmi, nie na mutacji, bo dobiec do safe-roomu przed finałem się nie udało :P Choć z tym M60 teraz przebicie się przez ten "korytarz" jest trochę łatwiejsze. Tak czy inaczej, potwierdzam dzisiejszy termin i cieszę się, że mamy pełną ekipę. Damy truposzom popalić :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagrałbym z kimś forum bo dzisiaj randomowi gracze napsuli mi sporo krwi... jakiś 10 letni, rosyjski slacker drący się przez cała Kontrę do mnie "ŁAZA", kick bo się drużyny zmieszały i chciał koleś na moje miejsce do kolegów, same finały... Dlatego chętnie do kogoś bym dołączył na cokolwiek (z wyjątkiem gry z BMXem bo dzisiejszy expert opierał się na TK więc w tym wypadku musiałbym się zastanowić =P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-I-E-N-A-W-I-Ś-Ć. Słowa ludzkie nie są w stanie powiedzieć jaką mam teraz rządzę mordu w oczach przez tą #%$#$%#$%#$% - i tak mija kilka minut - grę, która DRUGI raz na mutacji (pierwszy gry grałem z randomami z zagranicy) zawiesiła się idealnie w tym samym momencie :< Kiedy? Przy ładowaniu koncertu. GODDAMN YOU STUPID VALVE SERVERS! Jeden raz zrozumiem. Mogło coś z pamięcią u mnie zabraknąć, ale dwa razy pod rząd właściwie to lekka przesada. Było fajnie, bunkrowanie się w pomieszczeniu i ogień ciągły czterech M60 w jedyne drzwi śmieszyło, bo zombiaki mogły nam naskoczyć a nawet sama akcja dojścia do ostatniego safe'a ładnie poszła. Sam na sam próbowałem Tanka rozwalić i się udało można rzec. Oberwał Mołotowem, ale niestety trafił mnie gruzem. Boty są cholernie celne ;( Tak czy inaczej, wielka porażka ze strony serwera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jest jakiś grubszy błąd. 3 dni temu z Maziakiem i dwoma pół-randomami (wirtualni znajomi) też pykaliśmy w DC na tej mutacji. Skończyło się tak samo. To był mój pierwszy i ostatni raz z tą mutacją. Nic fajnego w niej nie ma. Z resztą i L4D2 po ledwie 30 godzinach zaczęło mi się nudzić... o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z wyjątkiem gry z BMXem bo dzisiejszy expert opierał się na TK więc w tym wypadku musiałbym się zastanowić =P )

Oj tam,ja tego nie zaczołem tylko Pluszowy.A pozatym też mogę dziś zagrać lub jutro.

Oficjalnie przepraszam , ale jak zobaczyłem że padamy w 1 mapie(!) Parafii , to uznałem że lepiej się odstresować i zrobić kampanię kiedy indziej.

N-I-E-N-A-W-I-Ś-Ć. Słowa ludzkie nie są w stanie powiedzieć jaką mam teraz rządzę mordu w oczach przez tą #%$#$%#$%#$% - i tak mija kilka minut - grę, która DRUGI raz na mutacji (pierwszy gry grałem z randomami z zagranicy) zawiesiła się idealnie w tym samym momencie :< Kiedy? Przy ładowaniu koncertu. GODDAMN YOU STUPID VALVE SERVERS!

A ostrzegałem? Miałem to samo (zacinka podczas wczytywania , gdy wyświetlany jest ekran z Tankiem , tyle że jeszcze gnoma Czompskiego trzymałem. Co ciekawe , inne kampanie da się ukończyć , więc nie jest to celowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-I-E-N-A-W-I-Ś-Ć. Słowa ludzkie nie są w stanie powiedzieć jaką mam teraz rządzę mordu w oczach przez tą #%$#$%#$%#$% - i tak mija kilka minut - grę, która DRUGI raz na mutacji (pierwszy gry grałem z randomami z zagranicy) zawiesiła się idealnie w tym samym momencie :< Kiedy? Przy ładowaniu koncertu. GODDAMN YOU STUPID VALVE SERVERS!

Ja to samo miałem z nim, tak jak Pluszowy i jeszcze inne 2 osoby które grały z nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP:

Czy ktoś powiedział , że wywaliło z serverów? Nam zawiesza grę podczas wczytywania finału. No , ale to Gramy w Sieci , a nie Dyskusje o Grach , więc koniec OT.

Zaznaczyłem ,że też mam jakieś problemy przy Lefcie, więc po co ten wyskok ?

Również przy wczytywaniu finału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...