Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Co tam duża kolejka. W końcu można przecież zrobić dwie gry jeśli będzie tylu chętnych. Póki co, ja jestem na wakacjach i zdolny do gry będę w okolicach końca przyszłego tygodnia. Do tego czasu musicie poradzić sobie jakoś beze mnie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawda jest taka, że przeżywamy wysyp "nowych". Naliczyłem się 11 nowych nicków w tym temacie. Jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście będziemy 2 odrębne gry robić, ba nawet 3, jak będzie całkiem źle. Zachęcam nowych do pisania do mnie - przeprowadzam szkolenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dacie sobie radę beze mnie. :laugh:

Ustalcie sobie jednego, który wszystkich pozaprasza i tyle. Zresztą jak powstanie lobby to część osób pewnie i tak sama zauważy i wejdzie. Przynajmniej tak było wczoraj. Pół lobby się samo zapełniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza kampania na zaawansowanym przebiegła bez większych problemów. Powtarzaliśmy tylko raz tylko jeden etap. Tak to bez większego stresu.

Versus poszedł już nieco gorzej. A w zasadzie wcale nie poszedł. Nie udało się zagrać. Próbowaliśmy kilka razy i za każdym razem podczas wczytywania wywalało błąd. To chyba przez uaktualnienie...

Może jutro się uda.

w południe gdzieś tak:13-15 co wy na to ?

Nie wiem, może akurat będę miał czas, choć wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może kiedyś z wami pogram. Jak coś to -Gh0stie- (ten z Darkiem Szpakowskim w avatarze) na Steamie :) Gram głównie rano i popołudniu, bo wieczorem zwykle są niemiłosiernie lagi. Też jestem początkujący, grę kupiłem parę dni temu.

Dodam, że nie mam mikrofonu, przynajmniej na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś standardowo 21 versus. Może ktoś ze starych wyjadaczy też nas zaszczyci? Bo jak na razie to tylko Tomoslav, Repta, Norbi i ja, a tak to sami nowi. :wink:

na PW

Tego całkiem nie rozumiem. Ten temat jest do umawianie się na wspólna grę, więc po co na pw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bez większych problemów.

Na forum zgłasza się milion chętnych, że aż się kolejki robią. A do gry znaleźliśmy 6 i musieliśmy otworzyć grę na randomów...

Nie wiem, czy część osób zgłoszenie chęci do gry uznaje już jako grę czy co?

Miałem niestety jednego crusha, co mnie zaczyna coraz bardziej denerwować.

Na czas kilku mapek utworzyliśmy nawet klan - [RAGEQUIT]. :laugh: Został on jednak rozwiązany po jakimś czasie.

Udało się wygrać, ale małą przewagą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wymiataczem nie jestem, ale najgorszy, myślę, że też nie. Jeśli ktoś chciałby kolejnego gracza, to tylko dawajcie znać na steamie :wink: Niestety, z reguły nie jestem obecny w jakichś konkretnych godzinach, ale jestem dość często. Zresztą, umówić się na partyjkę - żaden problem. :laugh: Nick na steam mam taki sam, jak na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...