Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #35: "Królewski skarb"

Polecane posty

Witam drogich konkursowiczów.

Po raz pierwszy postanowiłem stworzyć komiks bo tylko w taki sposób byłem w stanie wyrazić się w tej edycji konkursu.

Z góry przepraszam wszystkich którzy spodziewali się kolejnej wystawy gier albo CDA, WC też nie będzie :P

A oto moja wizja Królewskiego Skarbu.

post-96254-1261348328_thumb.jpg <------ Zdjęcie konkursowe

http://img121.imageshack.us/img121/3820/rikslynx.jpg (link alternatywny)

P.S.

Niczego tak nie jestem ciekawy jak tego jak to będzie wyglądało po zmniejszeniu na formularzu do głosowania :P

P.S.2

Serdecznie dziękuje mojej bratanicy za wystąpienie w roli Królewny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już zazwyczaj w bajkach bywa, że jak jest skarb do zgarnięcia to i po księzniczkę wojak przybywa... :) Moja wersja konkursowa z księżniczką, jej skarbami i byc może sercem :) na zdjęciu autorka :D i jej wesoła kasetka ze skarbami każdej "księżniczki" ;). Zdjęcie konkursowe

post-24676-1261363214_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wszystkim witam.
:smile:
Tym razem nocną porą i do tego metodą skojarzeń bardzo wolnych i frywolnych stworzyłem pracę, której uda się może wpisać w ostatnio modny nurt zdjęć nie na temat.
:happy:
A już bardziej na poważnie to zakładam, że liczne grono forumowiczów nie doszuka się w tym moim zdjęciu faktycznie jakiegoś powiązania z królewskim skarbem. Oto dlaczego:

Praca ta nosi tytuł
serDUCHo KRÓLA
i troszkę w niej z "
Pięknej i Bestii
" oraz Króla Lisza. Nie pytajcie w jaki sposób, bo tylko mój umysł i do tego blisko piątej rano potrawi to ogarnąć.
:tongue:
To tyle ode mnie. Jeśli chęć się taka pojawi z Waszej strony, a czas wolny będzie mi sprzyjał, może kilka zdjęć z planu zaprezentuję. A teraz najwyższa pora pójść spać. Dobranoc zatem!
:smile:

PS.
Tak, tyle czerni na zdjęciu to absolutna konieczność! Bo... mam depresję.
:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...