Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #35: "Królewski skarb"

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
Jak poradził Asgaroth tak też zrobiłem (+ niebieska lampka)

Lampka dodała +10 do szpanu :D ale co do obrócenia, miałem bardziej na myśli tak, o jakieś +/- 45 stopni :D... Gdzieś pomiędzy zdjęciem 1 i 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra skarbów króla w lochu

[...]

Ekspercie Asgaroth, jak myślisz? ^^

Jeśli pozwolisz - napiszę za Asgarotha :wink: Lepsze jest pierwsze zdjęcie. Widać na nim większą głębię i jest bardziej wyraźne. Poza tym, ŚWIECI SIĘ... :smile:

Eh, powinienem sam się zabrać za zrobienie dobrej fotki... Może jutro coś dorzucę :unsure:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zdjęcie to pewnie podszedłem do tematu zbyt rozlegle, ale... Moim zdaniem największym skarbem ludzkości, a co za tym idzie "Królewskim skarbem" powinna być moim zdaniem... pamięć. Pamięć o przodkach. O tych którzy oddali życie w imię wartości, często za swojego króla czy kraj. Dlatego właśnie takie zdjęcie :

post-93701-1261170487_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wieeeeelki królewski skarb x2 Przez nich 2 lata byłem offline z branżą gier, mój PC zdążył się już zestarzeć a moje CDAction dojrzało. Teraz Skarby - Szkraby już podrosły, a ja powolutku wracam do branży. A gry takie jak seria King's Bounty i na moim leciwym sprzęcie chodzą aż miło. Pozdrawiam!

post-37677-1261171818_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...