Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #35: "Królewski skarb"

Polecane posty

Hejże, ludziska, posłuchajcie!

Miłościwy władca (khem, khem, khem...), wielmożny CD-Action, ogłasza konkurs dla śmiałków. WWWeekendowy. Tym razem do wygrania mamy trzy gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka w wersji na PC. To ta doskonała gra strategiczna, nominowana przez nas do tytułu Najlepszej strategii 2009, na którą zagłosować możecie TUTAJ, a o której przeczytacie więcej TU i TU.

Co trzeba zrobić, by mieć szansę zgarnąć jedną z nich? Pstryknąć zdjęcie na temat "Królewski skarb" - bo tak pozwoliliśmy sobie swobodnie przetłumaczyć tytuł King's Bounty. Może to być kuferek pełen złota, może być zaczarowana harfa, może być pierścień jedyny - zasadniczo wszystko to, co mogłoby być królewskim skarbem, i co sprawia, że mówicie o tym "My precioussssss.......".

Fotki należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00.

Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia - programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnie. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Wszystko jasne? Start!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

One to rule them all... i tak dalej... I tak dalej...

asgarothdafae.th.jpg

Te... Golum... Łapy precz od mojego Skarbu :)

* * *

Jako, że weekend w pracy, to zdjęcie ekspresowe... Bo na bardziej wyszukane brak czasu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie konkursowe

Tak na szybko, mam nadzieję, że będzie lepsze.

post-78966-1261153622_thumb.jpg

Nice one :) Spróbuj obrócić bardziej kamyczkiem w stronę światła. Może dać ciekawy efekt :)

Ten "kamyczek" jest wielkośći mojej pięści. Jako że nie mam sprzętu do makro, trzeba było znaleźć duże rekwizyty.;)

post-78966-1261154152_thumb.jpg

To zdjęcie również nie jest konkursowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Ten "kamyczek" jest wielkośći mojej pięści. Jako że nie mam sprzętu do makro, trzeba było znaleźć duże rekwizyty.;)

No to spróbuj tego kamulca bardziej w stronę światła ułożyć... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...