Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

W kwestii spolszczeń. Często niezbędne jest odznaczenie automatycznych aktualizacji danej gry, ponieważ gdy Steam rozpozna zmieniony plik (czyli spolszczenie) pobiera ponownie oryginalny. Chociaż tak jak jak pisał tomekk90 - większość gier da się bez problemów spolszczyć, choć podobno są wyjątki. Ja na takowy jeszcze nie trafiłem i jedynie miałem problemy ze spolszczeniem: a)Ghost Master (brak PL fontów); b) Trine (lekko spłaszczone opcje menu, które jednak zupełnie nie przeszkadzało).

@Do odpowiadających na moje pytanie. Dzięki za odpowiedzi. Bioshock'a 2 zamówiłem i bez problemu 3 kopie przesłałem do kupujących razem ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi mi ktoś tę royal bundle? Po świętach mogę dać PSC za 20 zł ;] Sam nie mam jak kupić przed zakończeniem tego bundle'a :( Jak co to kontakt PW

Dzięki panukamilkowi już nieaktualne. Dzięki wielkie

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko...nie pytałem konkretnie o darksiders, a o wszystkie gry, bo stamtąd nigdy niczego nie brałem i się zastanawiałem, czy jest tak, jak w niektórych serwisach, gdzie do wykorzystania są różne możliwości, czy np. tak jak na gamersgate, własny programik serwisu...

o tym, że darksiders jest steamowy wiem...

a więc...przeczytaj dokładnie posta wyżej, nim zaczniesz się wyzłośliwiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@proud

Kupiłeś grę na Steamie czy w pudełku? Bo ja kupiłem na Steamie i nie ma języka polskiego do wyboru.

Przy okazji to pojawił się nowy Humble Indie Bundle, a dokładniej Humble Voxatron Debut.

Jest szansa, że do Bundla zostaną dodane Blocks That Matter i The Binding of Isaac: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...;postcount=4306

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Voxatron to jest na razie alpha. Czy kiedy gra będzie ukończona, będą dostępne klucze steam dla osób, które kupiły tego bundle'a?

Jeśli gra trafi na Steam, to pewnie tak.

@up: Najczęściej jak coś dodają po rozpoczęciu, to od razu dla wszystkich paczek, które zostały już kupione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...