Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Czasami nie jestem w stanie "nadążyć" za Steam'em i ich analitykami. :P Już podobną kwestię widziałem np. w przypadku wyprzedaży Company of Heroes, ale ta z GTA jest jeszcze lepsza.

Komplet Grand Theft Auto Classics kosztuje w promocji 10,19?, a w jego skład wchodzą:

1) GTA

2) GTA 2

3) GTA 3

4) GTA: VC

5) GTA: SA

Natomiast Kompletna Edycja GTA IV kosztuje "aż" 11,89?, a w jej skład wchodzą Epizody oraz podstawowe GTA IV.

Jednak kupując Grand Theft Auto Complet Pack płacimy 7,49?, czyli dużo taniej niż za powyższe komplety, a dostajemy w efekcie tego wszystko to co jest w GTA Classics oraz GTA IV Complete Edition. :)

1)GTA

2)GTA 2

3)GTA 3

4)GTA: VC

5)GTA: SA

6)GTA IV

7)Episodes from LC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na GOGu masa powodów, żeby uszczuplić budżet - Raymany od 3,29$ i Beyond Good & Evil chyba za 5,49 $ (nie pamiętam, ile ta gra kosztuje, a mam ją kupioną z GOGa więc nie wyświetla mi się cena) - cena maleje, gdy kupi się więcej gier

No i dodatkowo moment, na który wiele osób czekało od jakiegoś czasu - release Little Big Adventure 2! :)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet GTA jest niezwykle kuszący, ale się wstrzymuje. Zbyt wiele ostatnio wywaliłem kasy na gry, a czasu żeby w nie grać nie ma. Poza tym, cena jest już niższa, może w święta będzie jeszcze taniej. No i może jakoś rozsądniej zmienią ceny pojedynczych gier. San Andreas i IV już mam.

Poza tym, do świąt powinienem mieć już swoją kartę, więc nie będę musiał nikogo prosić o gifta. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo jaaaaa... łeh... skusiłbym się na ten pakiet GTA... kusi, jak diabli, ale myśl, że miałbym wtedy... jedno konto z GTA IV, drugie z GTA IV i Epizodami i trzecie ze wszystkimi częściami skutecznie hamuje mnie przed takim krokiem... z resztą, jak popatrzyłem sobie na yt, jak wyglądają dziś najbardziej interesujące mnie Vice City i trójka, to troszkę mi przeszło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na greenmangaming Rift za $0. Tak jak normalne wydanie, to z gmg daje nam 30 dni za darmo a potem wymaga abonamentu.

Kupiłem tego Rifta, ale chciał bym zagrać dopiero w ferie zimowe. Teraz było było by to zwykłe marnotrawienie darmowych 30 dni abonamentu, bo nie mam zbyt wiele czasu. Gra jest już na stałe na moim koncie GMG? Będę mógł ją pobrać po zakończeniu promocji? I darmowy miesiąc gry również mogę wykorzystać kiedy chcę?

za mało miejsca na dysku by zainstalować czwórkę/episodes from liberty city a tylko te dwie części mnie interesują.

Tylko z takiego błahego powodu odpuszczać sobie takie gry? Nie lepiej po prostu zwolnić trochę miejsca na dysku? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRID za 3,49?,

Back to the Future: The Game za 10?.

Impulse:

Vampire: The Masquerade - Bloodlines za 15,83 zł,

Amnesia: The Dark Descent za 31,68 zł,

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl za 15,83 zł,

S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat Loyalty Edition za 15,83 zł.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie co do Orange Boxa (właściwie to interesuje mnie tylko HL2 + oba epizody): na święta zapewne będzie wielka promocja Steam i pewnie będzie Orange Box (tudzież HL2 + epizody) - ile zazwyczaj kosztuje ten pakiet / gry przy okazji takich promocji? Bowiem Orange box w ostatnich latach tak podskoczył cenowo, że skutecznie mnie odpycha jeśli chodzi o zakup. Pudełko jakieś 70 zł (alledrogo), a klucze 50 zł (a tyle kosztowało ładnych parę lat temu w pudełku!). Gry fenomenalne, ale takiej ceny na dzień dzisiejszy IMO niewarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg steamgamesales.com najniższa cena, jaką miał The Orange Box to 7,50?. Możesz też poczekać na promocje w sklepach internetowych. Ja dorwałem na GRY-OnLine.pl TOB i L4D2 po 25 zł sztuka w promocji gier wydanych przez EA.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. W końcu kupiłem Sanctum i w końcu zainstalowałem Desura (do Gemini Rue nie ma kodu Steam, a ja już się przyzwyczaiłem do wygody jaką daje to, że gry z DD mam dostępne z poziomu programu).

Ciekawe jak będą kształtować się ceny, kiedy już większa liczba osób zakupi pakiet. Widzę dwie wady systemu (Beat) pay the minimum - ceny są w euro, co czyni je mniej korzystnymi od cen HIB oraz nie można kupić gier za cenę mniejszą od podanej, co powoduje, że od pewnego pułapu ludzie przestaną podchodzić do akcji jak do promocji i skończy się napływ klientów.

Za to niewątpliwą zaletą jest to, że Indie Royale eliminuje możliwość zakupu za $0.01 czyli cwaniaczki z allegro nie będą miały już tak łatwo. Dla developerów pewnie to IR jest lepszą opcją, skoro mają zagwarantowane chociaż jakiekolwiek zyski, a ostatecznie zawsze mogą potem rzucić gry do HIBa.

EDIT: Steam zaprezentował bardzo ładną promocję świąteczną. Pamiętajcie, że kiedy w sprzedaży jest bundle lub GOTY najczęściej promocja obejmuje także pojedyncze gry/DLC. Zastanawia mnie tylko czy gry będą się zmieniały codziennie czy też tym razem od początku dostajemy promocję w ostatecznym jej kształcie. Nigdzie nie widziałem "day 1", więc stawiam na to drugie ale chciałbym się mylić.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...