Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Humble Eidos Square Enix Bundle

Tier 1 - $1

- Thief Gold

- Daikatana

- Mini Ninjas

- Anachronox

- Hitman: Codename 47

- Hitman 2: Silent Assassin

Tier 2 - BTA

- Deus Ex: Invisible War

- Deus Ex: The Fall

- Hitman: Absolution

- Nosgoth Veteran Pack

- Battlestations: Midway

Tier 3 - $15

- Deus Ex: Human Revolution Director's Cut

- Just Cause 2

- Lara Croft and the Guardian of Light

- Deus Ex: GAME of the Year Edition

- Kane & Lynch 2: Dog Days

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby nie to że te tytuły z nowego Humbla były już miliony razy na wyprzedaży albo dodawane były w CDA (albo są gniotami) to bundl byłby mega super

A tak to...meh tongue_prosty.gif

Za to widzę że nikt jeszcze nie napisał a indieroyale ma bundla z Talisman Digital Edition !

http://www.indieroyale.com/

Do tego dostajemy:

-Rogue Shooter: The FPS Roguelike (meh)

-Echo of the Wilds (wygląda fajnie)

-Terrorhedron - bez kluczyka ale jest na Greenlight i ma światło

-Swipecart

-ClusterPuck99 - bez kluczyka ale jest w głosowaniu na Greenlight

Cena to 3 eurasy a więc pi razy oko 12 złotych. Warto dla samego Talismana

AHA - zostało tylko 18 godzin do końca

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto-niewarto, tylko kupując na cdp.pl otrzyma się dodatkowo nakładkę PL i możną ją dostać TYLKO poprzez kupienie właśnie podstawki (polska wersja wtedy aktywuje się także na DLC). W promocji sam Talisman właśnie z tą nakładką i dodatkową postacią (chyba wybieraną losowo) kosztował ostatnio 17 zł.

Warto dodać, że wystarczy, że jedna osoba posiada dodatki, a cała reszta może z tego korzystać grając z nią w sieci.

Trzeba niestety uważać na bugi (dlatego polecam grać ze znajomymi, wtedy grę można łatwo wznowić), gra wykrzacza się niestety bardzo często.

Komunikat może późny, ale nuż ktoś jeszcze poluje na to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzikipyton - nope. Jeżeli kupiłeś Talismana na steamie to wystarczy napisać do cdp.pl o klucz spolszczający. Jest oficjanle oświadczenie w jednym z wątków na steamie

EDIT: O, mam

"Hi guys.

Polish language can be added by entering a Steam key. We're just waiting to find out from CDP how they are handling this, but I suspect you'll have to contact them to request a key. This key would then work for all content.

Sorry for the delay in replying, but I was trying to find out the answer, and then I couldn't understand what you were all saying smile_prosty.gif"

EDIT2: Hehe, czytając dalej widzę że CDP się zbiesiło i już nie daje kluczy do polskiego tłumaczenia. A to niedobre niedźwiadki. Co więcej pliki PL są już w grze ale są po prostu zablokowane. Chyba CDP chce sobie narobić negatywnych opinii smile_prosty.gif

Tak czy siak po co komu wersja PL tej gry, teksty są tam tak proste że nawet osoba słabo znająca angielski da sobie radę

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno i drugie - obecnie po zakupie bundla jesteśmy przekierowani na odpowiednią stronę, gdzie musimy kliknąć na odpowiedni link, wtedy lądujemy na stronie Steama i dana gra jest w naszej bibliotece. Klucze nie są stosowane od jakiegoś czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddzielne linki.

@Kafar_PL

Niekoniecznie, niektóre karty potrafią zagiąć człowieka z podstawowym angielskim (zwłaszcza bez kontaktu z grami w tym języku), a przez sieć nie ma czasu na czytanie i analizowanie kart, trzeba działać bardzo szybko, dlatego też kupiłem Talismana i w bundlu, i później na cdp.pl dla samego spolszczenia.

Swoja drogą grę polecam, mam wersję papierową i teraz tę komputerową, i gra się tak samo przyjemnie. Jedyny minus oczywiście, że kontakt wyłącznie sieciowy, ale w innym przypadku w ogóle bym nie zagrał, bo nigdy nie ma czasu się spotkać na dłużej.

Trochę buguje, trochę laguje, ale oprócz tego cud, miód, malina - stara dobra Magia i Miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 lat Batmana. Przygotowaliśmy z tej okazji specjalną ofertę. Znajdziecie m.in. gry, filmy oraz kolekcjonerki. Podoba Wam się?

Sprawdź http://bit.ly/Batman_75_Lat >> Darmowa wysyłka.

See Translation

"promocja" na muve :)

a tymczasem u zachodniej konkurencji

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/batman-arkham-origins/ ?4.60 (cena z kodem P36EYA-K5JYKT-ABO7X9 )

http://muve.pl/digital/akcja/batman-arkham-origins-pc-pl-digital/40330 55,99 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest ostatnia gra w "Free Steam Bundle" od PC Gamera i Bundle Stars... Jak ktoś liczył na coś nie prześmiganego przez bundle, to się rozczaruje:

GTR Evolution >klik<

(przy czym GTR Evolution to dodatek do Race 07, więc po aktywacji klucza biblioteka Steam powinna się wzbogacić o dwie pozycje smile_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Można też to zrobić przez przeglądarkę - Moje konto -> Podaj kod produktu biggrin_prosty.gif.

EDIT

@Stillborn

Mi swego czasu jak aktywowałem klucz z bundle'a dodało jako trzecią pozycję "Race 07 - Formula RaceRoom Add-On" :). Dlatego wymieniłem tylko dwie, co do których wiedziałem, że na 90% się dodadzą :).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indieroyale dało nową paczkę - The Shoe bundle. W zasadzie same platformery

4 tytuły już widywałem wiele razy w bundlach

http://www.indieroyale.com/

3.04 ojro i mamy

-Stealth Bastard Deluxe

-Savant: Ascent

-Mr. Bree+

-Jack Lumber

-FLY'N

-Oozi: Earth Adventure

-Akane the Kunoichi

-Doomed'n'Damned

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Skyrima, to radzę poczekać na promocję na edycję Legendary. Bethesda nienawidzi osób kupujących podstawki, przez co nawet w promocji 1 DLC kosztuje tyle co Skyrim Legendary (przynajmniej tak jest na Steamie), a samo DLC dostają rabat najwyżej 50%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czwartek po 20 jest nowe weekly HB

0,01$(1$Seam):

Ethan Meteor Hunter

Finding Teddy

Mechanic Escape

Za 6$ :

Legends of Persia

Kill The Bad Guy

Freaking Meatbags(wczesny dostęp)

Project Temporality

Za 10$

WRC4 FIA World Championship

https://www.humblebundle.com/weekly

Jak dla mnie średnio, skakanek bundlowych mam tyle, ze nawet nie mam czasu żeby je skończyć.

W kolejnym progu niby jest h&s, ale jak wiele innych skończy się w połowie, kill bad guy może i ma pomysł ale czuje, ze to gra na 5 min. Tylko ta gra z wczesnym dostępem wygląda ciekawie. WRC4? Jeżeli kogoś to cieszy, przypominam o darmowym GTR Evolution,.

Subiektywnie poprzedni bundle lepszy:) Btw, w Humble Store bundle z symulatorami z poprzedniego weekly za 11,49 $

Edytowano przez illuvatar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East India Company Gold i Enclave na steam za darmo na: http://www.dlh.net/en/

Co godzinę dodają nową pulę kluczy. Trzeba się zarejestrować i pobrać klucz w Profile/keys logując się przez profil steam. Na razie udało mi się dorwać tylko Enclave.

Edytowano przez k0mp0t
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...